Mma u regionu...

FDDD

Domaćin
Poruka
4.946
Pa dobro ,mislim na regionalne borce koji se takmice i vani.. Od Stosica,Cro Copa itd :D
Poruka je automatski spojena:
Stosic se takmici, bio neko vreme u UFC i nije sjajno prosao, sad je u nizerazrednoj organizaciji. Crocop je penzioner covek ne takmici se vise, imao pre par godina i mozdani udar...
Vaso je dobar za promociju regionalnog ovako...Bar bio do skoro...Sad vec malo popusta...
Vaso je borac kao i Bob Sap, znaci sramota

Rileuskas

Zainteresovan član
Poruka
124
Ne znam stvarno.. Meni je za zene prirodan sport odbojka,tenis,plivanje,atletika,pa od borilackih i nekako karate... ali mma,boks,rvanje mi nije u duhu djevojke koja sutra mozda treba da bude majka,a i ruzno mi je vidjeti da se "mlati" krvava po ringu,da ide u "sljivama"... I jednostavno mi ne lezi na oko... Kao musko u baletu tako mi je zensko u brutalnom sportu. Moj stav je takav, za druge ne znam..

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.