MLATITE LI RIBE ILI ZENE.?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.150
KOLIKO PUTA POLOMITE VASE DEVOJKE ZENE ILI RIBE MESECNO.
DA LI IH SAMO ISAMARATE ILI IH BAS UNAKAZITE I IMA LI
TO EFEKTA VELIKOG NA NJIHOVO BUDUCE VLADANJE. :roll:

BATINA JE IZ RAJA IZASLA DAKLE KOLIKO IH PUTA TREBA
POCASTITI RAJSKIM DAROM .? :?:
 
A zamisli da si gay (mozda i jesi kad mlatis umesto mazis), i da je tvoj frajer jaci od tebe. I ti budes neposlusan, a on te pocasti rajskim darom - batinom. I da li bi to imalo efekta na tvoje buduce vladanje?
Da li bi postao fin i poslusan mali, i dozvoljavao da te dragi guzi kad god i koliko god zeli?
 
"Ribe" - iskreno poprilicno mi je ljigav taj izraz i ne koristim ga...
Ali zene... pa mlatim je kad god mi se ukaze prilika.
Recimo ako mi ne opere noge oma dobije po njonji.
Ako joj pasulj zagori, opet strada njonja.
Ako su kosulje izguzvane... uuu... tad je lomi na sitne komade.
U principu... mora da se zna ko nosi brkove...

Nego... salu na stranu. Jesi li ti normalan, ako jesi, daj prilozi neko papirce????
 
bobanms:
KOLIKO PUTA POLOMITE VASE DEVOJKE ZENE ILI RIBE MESECNO.
DA LI IH SAMO ISAMARATE ILI IH BAS UNAKAZITE I IMA LI
TO EFEKTA VELIKOG NA NJIHOVO BUDUCE VLADANJE. :roll:

BATINA JE IZ RAJA IZASLA DAKLE KOLIKO IH PUTA TREBA
POCASTITI RAJSKIM DAROM .? :?:


Sta je sa tobom?

U kom ti to svetu zivis? U svetu nastranih video igrica????



Da ne bude zabune: moj komentar se odnosi na temu!!!
(koja je neverovatno grozna) :-? :-? :-? :roll: :confused: :-? :-? :-?
 
razmisljalica:
U kom ti to svetu zivis? U svetu nastranih video igrica????
Da sam malo preduzimljiviji, organizovao bih se da nekako napravim takvu igricu... Bio bih bogat! Igrali bi je svi muskarci od 7-77 godina. Kao, ides kroz kucu obucen onako kao Brus Vilis u potkosulju... i nailazis na prepreke. Udjes u kuhinju - sere zena. A ti je nozem.. U dnevnoj sobi baba odvrnula spansku seriju... nju pesnicom. Krenes u WC, a tamo keva ***** sto si zapisao dasku... kevu utuces Domestosom. Sestru izbacis kroz prozor, sve sa onim njenim narkomanima... Izadjes iz kuce i suocis se sa svalerkom...
Ma, cudo bi to bilo, od igrice..
 
bobanms:
KOLIKO PUTA POLOMITE VASE DEVOJKE ZENE ILI RIBE MESECNO.
DA LI IH SAMO ISAMARATE ILI IH BAS UNAKAZITE I IMA LI
TO EFEKTA VELIKOG NA NJIHOVO BUDUCE VLADANJE. :roll:

BATINA JE IZ RAJA IZASLA DAKLE KOLIKO IH PUTA TREBA
POCASTITI RAJSKIM DAROM .? :?:


Da, zaboravih da te pitam. Da li si ti zaista ozbiljno postavio ovo pitanje ili je to samo izvesna vrsta sarkazma upucena takvoj primitivstini?
Ako si ozbiljan, onda definitivno nisi normalan. :evil:
 
Stvarno je primitivno tuci zenu. It's sooooo yesterday...!
Postoje mnogo lepshi nachini da se brak ili veza dovede u sklad. Npr, ako je tvoja slabija polovina dozvolila da frizider ostane bez piva, lepo je izbacish na terasu da prespava na -10. Batine se lako zaborave, ali zato su tu amputirani delovi da podsecaju.
 
gigule:
ja sam se zaljubila od tolike sirove ... animalne ... ma esencija muške snage! napokon pravo muško. još ako imaš brkove.... vodi me svojoj kući tvoja sam ... tralalalaaaa.


Rekao bih da se brkovi kod ovako "prebijackih" srednjevekovnih muzeva podrazumevaju. Mislim... to je pored batine valjda znak muzevnosti, nesto kao orden glave porodice, kucepazitelja, "hormondziju"...
 
@gigule
Cuvaj tastaturu, prevelika vlaga je moze unistiti... trajno.

Nego, jesi li ti imala cast da budes propustena kroz sake ovakvog jednog zadrtog brkatog dase, ako jesi bilo bi zanimljivo cuti kako to izgleda iz ugla "kusateljki".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top