Mladost i život u tišini

pa recimo zivite u BG,godinama ste u vezi presli ste 30 ili 40 god.?


mislio sam na isti grad,malo veci grad
Koliko god to čudno zvučalo starijim generacijama,ali ako tako funkcioniše i obe strane su tako srećne i zadovoljne ništa se stvarno ne gubi.Nigde ne piše da baš brak i zajednički život moraju da budu vrhunac nečije ljubavi...jer brak i zajednički život nije nešto što svako želi
 
U tim godinama ne vidim potrebu za takvom vrstom odnosa, ajde dok si mladji pa ti brak nije prioritet, ali u tim godinama vuci se u vezama koje nemaju buducnost je gubljenje vremena. Pa bolje biti sam ako ne mozes naci nesto ozbiljno nego tako protraciti godine.
 
U tim godinama ne vidim potrebu za takvom vrstom odnosa, ajde dok si mladji pa ti brak nije prioritet, ali u tim godinama vuci se u vezama koje nemaju buducnost je gubljenje vremena. Pa bolje biti sam ako ne mozes naci nesto ozbiljno nego tako protraciti godine.
A zasto bi bilo protraceno vreme, ako je to nesto sto zelis?
Ne zele svi zajednicki život 24/7
 
U tim godinama ne vidim potrebu za takvom vrstom odnosa, ajde dok si mladji pa ti brak nije prioritet, ali u tim godinama vuci se u vezama koje nemaju buducnost je gubljenje vremena. Pa bolje biti sam ako ne mozes naci nesto ozbiljno nego tako protraciti godine.
Kad bi trebalo da ti brak i deca budu prioritet?
Sigurno neće sa 45, već dok si još mlada i biološki predodređena za potomstvo.
 
Ni ti nisi u toku, jesi li čitala temu sa Kilibardom i Vedranom? Žena može bez problema da rodi sa 50, sad će neka da uskoči sa drugaricom koja je tad rodila i ništa joj ne fali.
Ne kažem da neka ne može ili da ne treba roditi u kasnijim godinama.
Msm,...da ukoliko žena želi potomstvo, bolje da o tome misli na vreme. Nije je fora samo roditi, treba to dete i podići.
Nije isto obitavati oko dece u 30-im i 50-im.
 
A zasto bi bilo protraceno vreme, ako je to nesto sto zelis?
Ne zele svi zajednicki život 24/7
Ako to zelis onda ok. Ali koliko je takvih veza gde jedno misli da je u vezi i planira buducnost a drugo se samo zabavlja?

Kad bi trebalo da ti brak i deca budu prioritet?
Sigurno neće sa 45, već dok si još mlada i biološki predodređena za potomstvo.
Donja granica 23 godine pa do 35 otprilike
 
Имам у улици комшиницу има дечка хода са њим 15 година и све говори..има времена за децу и удају... Омг. Не знам који је проблем али таквим девојкама и момцима фали нешто у глави. Гази их време..
 
Имам у улици комшиницу има дечка хода са њим 15 година и све говори..има времена за децу и удају... Омг. Не знам који је проблем али таквим девојкама и момцима фали нешто у глави. Гази их време..
njima je tako lepo.mozda ne zele decu
 
Не знам за момке и девојке али ја тако живим.
А туђи разлози су разни. Неки парови живе под истим кровом али спавају у различитим креветима. Па сада, шта је отуђеније :)
Неће свако децу. Не може свако да има децу. Неки људе воле да се осаме, осећају се опуштеније ако имају свој простор да се склоне. Некима је посао такав, можда доста путују, или раде ноћу, или им треба њихов креативни хаос... Мислим, ко зна шта све...
 
mnogi se nisu pokajali.citao sam intervju o nekim glumicama koje su sad stare i kazu da se nisu pokajale
Пусти Холивуд. Већина народа српског је сиротиња а само за дом треба око 600 еур месечно.. Ко има пензију од 700,800 еура..да може да живи. Замисли двоје старих у младости се гадили на децу а обоје сад једва ходају..
 
Пусти Холивуд. Већина народа српског је сиротиња а само за дом треба око 600 еур месечно.. Ко има пензију од 700,800 еура..да може да живи. Замисли двоје старих у младости се гадили на децу а обоје сад једва ходају..
nisu se oni gadili na decu,voleli su decu svojih rodjaka....jednostavno nisu videli sebe kao roditelja,neke žene misli da bi bile loše majke,deca iziskuju prisutnost i posvećenost,velika odgovornost i tako dalje.nikad nisam cuo da neka žena mrzi decu
 
nisu se oni gadili na decu,voleli su decu svojih rodjaka....jednostavno nisu videli sebe kao roditelja,neke žene misli da bi bile loše majke,deca iziskuju prisutnost i posvećenost,velika odgovornost i tako dalje.nikad nisam cuo da neka žena mrzi decu
Нисам ни ја чуо да нека жена мрзи децу.

Наравно лакши је живот и комфор нећу децу, ајмо Малдиви, ајмо Париз..
 
Нисам ни ја чуо да нека жена мрзи децу.

Наравно лакши је живот и комфор нећу децу, ајмо Малдиви, ајмо Париз..
Ko ima za Maldivi i Pariz,imace komfor i da ide sa djecom.
Najveci stereotip je da kad se imaju djeca da se ne moze putovati ili da ljudi zbog komfora putovanja ne zele djecu.
Znam mnogo parova bez djece,nijednim od njih ovo nije razlog sto ih nemaju...iako svi dosta putuju.
Ali svi povrsni ljudi bi rekli upravo tako za njih.
 

Back
Top