Mladost i život u tišini

gost 333986

Legenda
Poruka
58.056
Da li je ženama prošao život,mladost ako nisu osnovale porodicu,udale?Prošlo je 28,32,33,34,35,41,44,45.Toliko godina ali one i dalje godinama se vucaraju sa istim momkom-čovekom ili je sama,ponekad je u kratkoj vezi?Ona živi sama ima svoj stan,on živi sam ima svoj stan,malo je ona kod njega dva - tri dana,malo je on kod nje dva-tri dana.Da li biste mogle tako da živite?
 
Da li je ženama prošao život,mladost ako nisu osnovale porodicu,udale?Prošlo je 28,32,33,34,35,41,44,45.Toliko godina ali one i dalje godinama se vucaraju sa istim momkom-čovekom ili je sama,ponekad je u kratkoj vezi?Ona živi sama ima svoj stan,on živi sam ima svoj stan,malo je ona kod njega dva - tri dana,malo je on kod nje dva-tri dana.Da li biste mogle tako da živite?
Tako mogu živeti ljudi bez dece ili kad im deca već odrastu.
Seliti dete na svaka 2,3 dana u drugi stan je malo teže.Takoreći neizvodljivo.
Što se mene tiče,...sve varijante dolaze u obzir, ukoliko su na obostrano zadovoljstvo.
 
Tako mogu živeti ljudi bez dece ili kad im deca već odrastu.
Seliti dete na svaka 2,3 dana u drugi stan je malo teže.Takoreći neizvodljivo.
Što se mene tiče,...sve varijante dolaze u obzir, ukoliko su na obostrano zadovoljstvo.
ne,ako nemaju dece.momak i devojka.zabavaljaju se ali vole tako da zive malo ona kod njega,malo on kod nje,uvece izadju u setnju,restoran....da li bi mogla ti tako da zivis,a imas recimo 35,40 godina?
 
Da li je ženama prošao život,mladost ako nisu osnovale porodicu,udale?Prošlo je 28,32,33,34,35,41,44,45.Toliko godina ali one i dalje godinama se vucaraju sa istim momkom-čovekom ili je sama,ponekad je u kratkoj vezi?Ona živi sama ima svoj stan,on živi sam ima svoj stan,malo je ona kod njega dva - tri dana,malo je on kod nje dva-tri dana.Da li biste mogle tako da živite?
Zivot i mladost prodju svakako. Kakvo je to pitanje?
Inace, ljudi zive kako zele, ili kako moraju.
Ja imam odraslo dete, bila sam udata, pa ne mogu bas da zamisljam situaciju.
Msm, ja trenutno funkcionisem na slican nacin i super mi je, ali po postavci teme, to nije isto.
 
nisam žensko,ali sam zato mišljenja da osnivanje porodice nije svrha ničijeg života,niti je to neko dostignuće u životu....sem onih koji su bukvalno nesposobni za bukvalno sve ostalo pa im osnovna biloška funkcija kao što je razmnožavanje dođe kao najveći i jedini uspeh u životu.
To dolazi prirodno kad neka osoba nađe sebi osobu sa kojom želi da deli život...Ali nismo svi isti,neki nikad,čak i uz partnera koji im u svakom smislu odgovara,ne dobiju tu želju da se obavežu potpuno ili da unesu decu u tu njihovu priču jer želeda se posvete nečemu drugom što smatraju bitnijim lično sebi i to je sasvim ok...nećemo izumreti kao vrsta zbog toga...nismo izumrli za vrme ledenog i kamenog doba kad brakovi bukvalno nisu bili izmišljeni i nije bilo nikakvog društvenog pritiska da ljudi moraju po svaku cenu da se uparuju na bilo koje vreme a kamo li tek doživotno...i kroz više od pola naše istorije je stopa smrtnosti za novorođenčad i trudnice bila astronomsko visoka i idalje nas ima na planeti i to čak malo više nego što je dobro i po nas i po planetu
 
Poslednja izmena:
Zivot i mladost prodju svakako. Kakvo je to pitanje?
Inace, ljudi zive kako zele, ili kako moraju.
Ja imam odraslo dete, bila sam udata, pa ne mogu bas da zamisljam situaciju.
Msm, ja trenutno funkcionisem na slican nacin i super mi je, ali po postavci teme, to nije isto.
prodju naravno.ne pricam o udaji

Ma ja bih mogla živeti i na Marsu! :hehe:
znam
 
Tako mogu živeti ljudi bez dece ili kad im deca već odrastu.
Seliti dete na svaka 2,3 dana u drugi stan je malo teže.Takoreći neizvodljivo.
Što se mene tiče,...sve varijante dolaze u obzir, ukoliko su na obostrano zadovoljstvo.
ne zelis da se udas
ghehe_-1.gif
 
Kad ti se jednim budem javila sa Marsa, onda ćeš znati. ?
nisam žensko,ali sam zato mišljenja da osnivanje porodice nije svrha ničijeg života,niti je to neko dostignuće u životu....sem onih koji su bukvalno nesposobni za bukvalno sve ostalo pa im osnovna biloška funkcija kao što je razmnožavanje dođe kao najveći i jedini uspeh u životu.
To dolazi prirodno kad neka osoba nađe sebi osobu sa kojom želi da deli život...Ali nismo svi isti,neki nikad,čak i uz partnera koji im u svakom smislu odgovara,ne dobiju tu želju da se obaveže potpuno ili da unese decu u tu njihovu priču jer želi da se posveti nečemu drugo što smatra bitnijim lično sebi i to je sasvim ok...nećemo izumreti kao vrsta zbog toga...nismo izumrli za vrme ledenog i kamenog doba kad brakovi bukvalno nisu bili izmišljeni i nije bilo nikakvog društvenog pritiska da ljudi moraju po svaku cenu da se uparuju na bilo koje vreme a kamo li tek doživotno...i kroz više od pola naše istorije je stopa smrtnosti za novorođenčad i trudnice bila astronomsko visoka i idalje nas ima na planeti i to čak malo više nego što je dobro i po nas i po planetu
jel bi ziveo tako na relaciji?niste u braku ali se zabavljate godinama,ne zivite zajedno,malo je ona kod tebe,malo odes kod nje dva-tri dana u zivite BG,NS..

super
 
jel bi ziveo tako na relaciji?niste u braku ali se zabavljate godinama,ne zivite zajedno,malo je ona kod tebe,malo odes kod nje dva-tri dana u zivite BG,NS..
verovatno ne na tako dugoj relaciji jer nije održiva na duže staže,ali na primer da smo iz istog grada ili bar malo bliže( do dvadesetak-tridesetak km) što da ne...ako smo na istoj stranici sa tim šta želimo i definitivno smo ustanovili da nam to odgovara onda naravno.
 
Ako posle toliko vremena ne želi decu, belu ogradu, novu Daciu na kredit i zlatnog retrivera, zapitao bih se šta radim pored takve žene. :p
zasto?sta fali?

verovatno ne na tako dugoj relaciji jer nije održiva na duže staže,ali na primer da smo iz istog grada ili bar malo bliže( do dvadesetak-tridesetak km) što da ne...ako smo na istoj stranici sa tim šta želimo i definitivno smo ustanovili da nam to odgovara onda naravno.
pa recimo zivite u BG,godinama ste u vezi presli ste 30 ili 40 god.?

verovatno ne na tako dugoj relaciji jer nije održiva na duže staže,ali na primer da smo iz istog grada ili bar malo bliže( do dvadesetak-tridesetak km) što da ne...ako smo na istoj stranici sa tim šta želimo i definitivno smo ustanovili da nam to odgovara onda naravno.
mislio sam na isti grad,malo veci grad
 
kako zivis?sam?zivela sloboda i seks :super:
To je ok kad imaš 28, eventualno do 35-e.
Verujem da ljudima i to vremenom dosadi. Problem sa vezama je što obično, idu na neki "next level".
Ne živim sama ,imam porodicu!
Činjenica je da možeš živeti kako god tebi ili vam odgovara, sve dok ne dođu deca.Onda je sve podređeno njima i sve se menja, u smislu prioriteta.
Drugim rečima,...više te niko ne pita, šta bi ti hteo.
 

Back
Top