Mladost i život u tišini

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
Mnogi su gledali Sex i grad, pa je saga o uspesnoj,neudatoj devojci postala veoma popularna, onda se ta ista udala za tipa sa kojim je trckarala od stana do stana al odlucila da nije majcinski tip. Da se razumemo, niko meni nije kriv sto sam poletela i udala se rano, al povremeno zameram danasnjim devojkama i njihovim shvatanjima. Za sve postoji pravo vreme, svako ima prava da organizuje zivot onako kako smatra da treba , nije svako majcinski tip, finansije ne dozvoljavaju svima takvu samostalnost, sve ja to razumem. Ne razumem poentu svako na svome, ako ne umes da sacuvas svoju tisinu i u braku, zajednici, onda nije do zajednice, do tebe je i izbora partnera.

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.733
Ови што немају децу а вуцарају се по домовима кају се што нису имали децу. Сад би имали дом свој и ко да брине о њима, породицу.

А и за дом треба мин 600 евра.. Колике су просечне српске пензије ?

Poslednja izmena od moderatora:

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.802
Ови што немају децу а вуцарају се по домовима кају се што нису имали децу. Сад би имали дом и ко да брине о њима.

А и за дом треба мин 600 евра.. Колике су просечне српске пензије ?
A nije ti palo na pamet da mnogi koji imaju decu takodje su u domu jer su bolesni,nisu svesni ni sebe ni te dece,opasni su po sebe, okolinu.. ?

Cru*

Poznat
Poruka
9.832
Машиш поенту.
Ne bih rekla. Pre bih rekla da si ti malo omasio.
Ne smetaju deca da imas komfor niti da putujes. Niti je zivot tezi zbog njih.
Taj ko tako misli, njemu smetaju i njegova deca, ali je velikomucenik koji zna za sta zivi :roll:

Sa decom je zivot drugaciji a ne tezi.. veca je obaveza ali vise dobijas na drugoj strani i sve je to u ravni na terazijama, bas kako i treba da bude.
Jedino sto se radikalno menja je sto tvoj zivot, vise nikad nije samo tvoj...bar to vazi za vecinu zena.
Neki muskarci vole da imaju dacu da se kaze da ih imaju...dace pare i to...ali pravu brigu prepustaju drugima.
Ali to je u prirodi polova...da se razlikuju.

Deca su nase blago, ali ako neko ne zeli da ih ima.... i ne treba da ih ima. To je vrlo jednostavno.
I nece im zivot biti ni bolji, ni gori...ni laksi, ni tezi... samo drugaciji

manem78

Aktivan član
Poruka
1.927
Mnogi su gledali Sex i grad, pa je saga o uspesnoj,neudatoj devojci postala veoma popularna, onda se ta ista udala za tipa sa kojim je trckarala od stana do stana al odlucila da nije majcinski tip. Da se razumemo, niko meni nije kriv sto sam poletela i udala se rano, al povremeno zameram danasnjim devojkama i njihovim shvatanjima. Za sve postoji pravo vreme, svako ima prava da organizuje zivot onako kako smatra da treba , nije svako majcinski tip, finansije ne dozvoljavaju svima takvu samostalnost, sve ja to razumem. Ne razumem poentu svako na svome, ako ne umes da sacuvas svoju tisinu i u braku, zajednici, onda nije do zajednice, do tebe je i izbora partnera.
Život nije šablon. Svako nek živi svoj život kako misli da treba dogod time ne ugrožava drugog.

Машиш поенту.
Ti masis zivot.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.100
Da li je ženama prošao život,mladost ako nisu osnovale porodicu,udale?Prošlo je 28,32,33,34,35,41,44,45.Toliko godina ali one i dalje godinama se vucaraju sa istim momkom-čovekom ili je sama,ponekad je u kratkoj vezi?Ona živi sama ima svoj stan,on živi sam ima svoj stan,malo je ona kod njega dva - tri dana,malo je on kod nje dva-tri dana.Da li biste mogle tako da živite?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.