Mladji muskarac-starija zena

Nije sve u biologiji vec u tome ko je kakav covek.Sa covekom si u vezi / braku a ne sa fizickim izgledom star/mlad.
A i muskarci stare to ne zaboravite 😊
Sto se tice radjanja dece zene danas radjaju i kad predju 40 godinu.Primer Goce Trzan koja ima 46 godina a trudna je.
A i postoje parovi koji ne zele decu i onda nema nikakvih problema oko necijih godina
 
Nije sve u biologiji vec u tome ko je kakav covek.Sa covekom si u vezi / braku a ne sa fizickim izgledom star/mlad.
A i muskarci stare to ne zaboravite 😊
Sto se tice radjanja dece zene danas radjaju i kad predju 40 godinu.Primer Goce Trzan koja ima 46 godina a trudna je.
A i postoje parovi koji ne zele decu i onda nema nikakvih problema oko necijih godina
Да, наравно, с човеком.
А то какав је ко човек? Ево пада ми на памет жена која је путена, а живи с мушкарцем од 60 година коме није ни једном месечно до секса, а камо ли чешће...то је та биологија.
И онда ће она, јер је он добар човек, радити шта? Апстинирати?
 
Ne mislim ja bas na neke velike razlike u godina u smislu da muskarac ima 60,70 godina a zena da ima 40,50 ali nikog ne osudjujem.Neka svako radi kako hoce,voli i misli da treba.Svako ce i onako uvek uraditi po svom bez obzira sta mu ko kaze.Niko od nas nece promeniti nicije misljenje niti ce neko promeniti nase.
 
Ја ову тему не схватам као место где ћемо се гладити гледе различитог мишљења, већ као место где можемо да укажемо на предности и мане таквих односа.
Наравно да су све комбинације могуће и наравно да је могућ брак с разликом од 30 година у корист жене и обрнуто, али постоје нека општа места која се у таквим односима (свим већим разликама у годинама, до 5-6 година и нема разлике, то је генерација) намећу као тачка спотицања. И та тачка спотицања је управо дефинисана биолошком старошћу и ограничењима које она пружа.
 
A da li je bitan samo fizicki izgled?Kako neko izgleda.To je spoljasnjost a sta je sa unutrasnjoscu kakva je neko osoba.Ne moze ti u jednoj vezi izgled biti presudan.Ne kazem da nije bitan, jeste vazan jednim delom,ne mozemo biti sa nekim ko nam se ne svidi ali su bitnije neke druge stvari.Malo moramo prosiriti vidike i ne gledati samo pravo(postoji i levo i desno)
Nece valjda muskarac zenu da ozeni samo zato sto je mlada.Nije mu to valjda jedini kriterijum na osnovu koga ce birati zenu.Sta ce biti kad mu i ta mlada zena ostari.Onda treba da je ostavi i da trazi opet mladu.
Kada je velika razlika u godina primecuje se i kod partnera kada je zena starija i kada je muskarac stariji ali opet kazem nije sve u spoljasnjoj ljusturi nego u unutrasnjosti coveka i u svemu onome sto ga (ne)cini covekom.
Kao sto izreka kaze "od necije lepote se ne zivi"
 
Naravno da nije bitan samo fizički izgled.
Ali može doći vrijeme kad će on i dalje biti aktuelan, željan...a ona nervozna i ljubomorna - možda baš zbog toga. Eto recepta za katastrofu, hoću da kažem: samo razlog više za prevaru ili promjenu partnera.
Zamislite kako je djedu od 60 sa djevojkom/ženom od 30, pa nemojmo, ja mislim da se on i ne ljuti što je ona sa mladim momcima.
 
To su vec velike razlike.Neko od 60 i neko od 30.Ja ne mislim na to.
Kada dodje do toga da zena postane nervozna, ljubomorna na prvom mestu je da to nauci da savlada,da razgovara sa svojim partnerom a ako to nista ne promeni da se okrene i ode.Nije svaka zena za takav odnos da bude sa mladjim muskarcem.Neke to psihicki ne mogu da podnesu i opterecuje se sa svim i svacim.Ako je vec tako i ako sebe poznaju ne treba ni da ulaze u takav odnos(osim ako zele samo avanturu pa ih to nista ne dotice).Cim krene ljubomora,opterecivanje oko svog izgleda,stalna sumnja da ce je ostaviti zbog neke mladje od takve veze nema nista.Zavrsice se pre ili kasnije.Niko od njih dvoje to nece moci vise da trpi i podnosi.Zato pamet u glavu pre nego sto se upustite u takav odnos jer nije za svaki tip licnosti(musko/zensko).Ne mislim na kombinacije nego na veze i brak sa mladjim partnerima
 
Претерујете са тим огромним разликама. Колико је реално Лаза и Ленки?
А друго, зашто се толико гледа у будућност? Може трајати и 20 година, али може и 2 или 2 месеца. Важно да траје док је лепо.
 
А друго, зашто се толико гледа у будућност? Може трајати и 20 година, али може и 2 или 2 месеца. Важно да траје док је лепо.
Pa to, ne treba misliti o budućnosti. Živi brzo, umri mlad, probaj sve. Pa sa 40 plači kako te niko neće jer si imala 20 veza, bila sa 100 muškaraca, itd.


Moraš da budeš fina i poštena, da se udaš za finog momka i živite srećno i zajedno do kraja života.
 
А друго, зашто се толико гледа у будућност? Може трајати и 20 година, али може и 2 или 2 месеца. Важно да траје док је лепо.
Slazem se.Niko od nas ne zna sta ce biti tamo nekada za toliko i toliko godina.To se nikad ne zna i to niko od nas ne moze znati.O tome ne treba ni razmisljati jer realno ne znamo prvo dal cemo biti zivi tada a ne nesto drugo.Razvode se i ljudi gde je muz stariji par godina od zene ili vrsnjak.Nema pravila.Svako svakog moze ostaviti i niko nema garanciju da nas zena/muz nece ostaviti zbog mladjeg/starijeg
 
Претерујете са тим огромним разликама. Колико је реално Лаза и Ленки?
А друго, зашто се толико гледа у будућност? Може трајати и 20 година, али може и 2 или 2 месеца. Важно да траје док је лепо.
Не може трајати два месеца ако се партнер бира зрело.

Реално, Лаза и Ленки је јако, јако мало и то пуно говори.
 
Poznajem devojku i decka koji su u vezi 7 godina.Ona je trudna i treba da se vencaju.Ona ima 29 a on 22 godine.Nije velika razlika u godinama nego je meni cudno to sto je on imao 15 godina,zavrsio 8 razred osnovne skole kada je sa njom usao u vezu a ona je imala 22,bila je vec devojka
 
Poznajem devojku i decka koji su u vezi 7 godina.Ona je trudna i treba da se vencaju.Ona ima 29 a on 22 godine.Nije velika razlika u godinama nego je meni cudno to sto je on imao 15 godina,zavrsio 8 razred osnovne skole kada je sa njom usao u vezu a ona je imala 22,bila je vec devojka
Sad zamisli kad ona bude imala 50,a on 43...žena u menopauzu, on u najboljim godinama.Dobro njoj 🍄
Sedam godina je velika razlika, sve i da je obrnut slučaj.
 
Da ali niko od nas ne zna sta ce biti za 10,15 godina.Ne znamo ni da li cemo biti zivi tada.To je realnost.Kad bi svi mislili sta ce biti u nekoj dalekoj buducnosti do cega bi nas to dovelo.I da se razidju imace svoje dete.Ni prvi ni poslednji par koji se razisao.Razidju se parovi gde je muskarac stariji tako mogu i ovi da se razidju.Nista neobicno.Naci ce ona drugog,on drugu i svima opet dobro.
 
Da ali niko od nas ne zna sta ce biti za 10,15 godina.Ne znamo ni da li cemo biti zivi tada.To je realnost.Kad bi svi mislili sta ce biti u nekoj dalekoj buducnosti do cega bi nas to dovelo.I da se razidju imace svoje dete.Ni prvi ni poslednji par koji se razisao.Razidju se parovi gde je muskarac stariji tako mogu i ovi da se razidju.Nista neobicno.Naci ce ona drugog,on drugu i svima opet dobro.
Je's... to si u pravu. Život piše romane 🍄
Kako god... 7 godina "u plusu ili minusu",je već ozbiljna razlika u godinama, koja vremenom može da postane problem, iako je zanemarljiva na početku. Sve je ipak u rl-u od slučaja do slučaja.
 
Tako je nije svaka prica ista.U mom mestu ima jos jedan par gde je zena starija 9 godina od muza.Ona ima 37 a on 28.U braku su 6 godina a pre toga su bili u vezi 3,4 godine.Ona je kao devojcica,vitka,mrsava,mladoliko izgleda a on je malo nabildovan,ima bradu.Razlika u godinama se uopste ne primecuje.A sa druge strane moja drugarica se 10 godina zabavljala sa momkom koji je stariji od nje godinu dana,udala za njega,ostala trudna i razvela posle nepunih godinu dana braka.Cak ih nije pomirilo ni rodjenje deteta,u 9 mesecu trudnoce se razvela.Nema pravila
 
Setila sam se jos 2 para. Zena iz jednog para mi je komsinica a momak iz drugog para drug.Razlika je 11 godina i kod jednog i kod drugog para(zena je starija 11 godina)
Prvi par se zabavljao tj.ziveo zajedno 10 godina.Usli su u vezu kad je ona imala 37,38 a on 26,27.Nemaju decu.Razisli su se,on se ozenio za drugu(mladju) i ima sa njom dete a ta njegova bivsa zena ima momka koji je njenih godina,mozda i par godina stariji od nje.
U drugom paru gde je isto razlika 11 godina postoji dete ali ne znam da li su sada zajedno ili nisu.Cas su bili zajedno,cas nisu.Ta zena je u 45 godini dobila dete sa tim momkom.Iz prethodnog braka ima 2 odrasle cerke
 

Back
Top