Mladji muskarac-starija zena

ja sam u demi - eston ``situaciji``.
on je mladji 14 god. tri godine smo zajedno i ni u jednom trenutku se nisam pokajala.
bila sam u braku sa osobom 12 god starijom.
kad analiticki pogledam - nema razlike.
stariji..mladji..

zaista je nebitno.

za dobru vezu su bitne druge stvari.

Ako sam shvatila, on je mladji od tebe 14 godina. Leba ti, kako ti izgledas? Na koju foru si ga navatala? Ja odustanem kad je neko mladji 5-6 godina, sve mislim izblamiracu se.
 
Ako sam shvatila, on je mladji od tebe 14 godina. Leba ti, kako ti izgledas? Na koju foru si ga navatala? Ja odustanem kad je neko mladji 5-6 godina, sve mislim izblamiracu se.



kako izgledam? :confused:

to sam se i ja pitala.8)

posle razvoda su poceli da me salecu i to sve mladji muskarci.:shock:
za mene je bio sok kada sam saznala da osoba sa kojom sam se tada smuvala ima sedam:o godina manje od mene..sledeci je imao devet manje;)..

za mene ``ventil`` vidjanja, a oni bi posle mesec dana da zasnuju brak.:shock:

meni braka dosta za ceo zivot:roll:..institucija me za 15 god trajanja istrosila u bracnom smislu potpuno..

a onda sam upoznala `` estona``..
htedoh neobavezno..a evo prosle tri godine..i ni pimetila nisam..

pitala si kako izgledam..

zracim..to je ono sto ih privlaci..;)
 
ja sam u demi - eston ``situaciji``.
on je mladji 14 god. tri godine smo zajedno i ni u jednom trenutku se nisam pokajala.
bila sam u braku sa osobom 12 god starijom.
kad analiticki pogledam - nema razlike.
stariji..mladji..

zaista je nebitno.

za dobru vezu su bitne druge stvari.
Pa tvoja situacija je idealna....kad si bila mlađa- stariji, zreliji, iskusniji.
A sad, mlađi.
Gde ćeš bolje?:lol:
 
mislim da su neke stvari sudbonosne i da se niste sreli bez razloga..kod mene je slican slucaj,razlika je 3 godine,al moralo se desiti,jednostavno je bilo neizbjezno jer je privlacnost bila prevelika....i u biti mi je to jedina prava veza..sad vec brak:)
ja ti savjetujem da se prepustis pa sta bude...mozda i uspijete,a mozda budes imala nevjerovatnu romansu...
 
Tako je arabela..pazi samo sta ce komshiluk da kaze c c c

Vrlo sam daleko od osobe koja haje za komsiluk. Cesto sam im bila tema, ne brini, pocev od oblacenja, drustva, i tako redom. Ako sam zvucala kao da optuzujem, sorry, nije mi to bila namera. Sa divljenjem sam se pitala kako izgleda i kako je to uspela. Nije meni do misljenja komsiluka, nego je ne bih imala hrabrosti za to. Nekako mi se cini da muskarci gledaju sve mladje i mladje devojke. I sad se ja kao skinem pred nekim ko je do juce gledao telo svoje vrsnjakinje. Verujem da dive izgleda vanserijski. Ma nije samo da zraci, mora da je bomba od zenske.
 
dileme,nedoumice,strahovi,zebnja zbog greske i neuspeha. . . .samo treba pronaci dugmence gde se iskljucuju te minorne stvari i pratiti osecaj da nekoga posle kratkog vremena poznajes ceo zivot.nisu tada bitne ni godine ni status ni gomila grugih beznacajnih sitnica koje prave prepreke ka sreci.
 
razumem zasto se preispujes u ovakvim situacijama... i razumem da ti je glupo zbog godina... i razumem da neces da budes sa njim samo iz tog razloga... i razumem ako ti to ne smeta... al'... jednu stvar ne razumem... sto bi tebe interesovalo sta neko drugi misli o tome? tvoj je zivot... tvoja stvar... za 30-50-100 godina nikoga od nas nece ni biti... i nece vise biti sanse da se bilo sta promeni... tako da... slusaj samo sebe... i plivaj kroz vreme koje ti je poklonjeno...
 
Poznajem devojku koja je od svog decka starija 7 godina.Usli su u vezu kada je on imao 15 god.a ona 22.Zajedno su 6 god. I u 2020 planiraju da se vencaju.On sad ima 21 a ona 28.Sve mi je ok osim toga sto je on imao 15 god.kada je usao u vezu,bio je dete,maloletan a ona je vec bila devojka od 22 god. Sad je to vec drugacije skroz,zajedno su vec dugo i sad ta razlika ne deluje strasno on 21 a ona 28
 
Mnogo sam starija od svog muža. Oboje dobro izgledamo, kažem samo zato što je neko tu pominjao izgled, ne zato što mislim da je izgled presudan. Bitan je, naravno, ali to nije nešto što će održati ljude zajedno. Starija žena i mlađi muškarac još uvek su tabu, na ovim prostorima pogotovo, i ne kažem da je to bio idealni scenario kad sam imala 15 godina. Prosto tako ispalo. Ne zanima me šta će ljudi da kažu (i govore), zanima me moj brak. Sigurno se ne bi venčali da nismo imali razloge. Naši se razlozi tiču komšija (okačim ih na čiviluk) ko vetra opaklija. Odnosno, ne tiču ih se.
 
Mnogo sam starija od svog muža. Oboje dobro izgledamo, kažem samo zato što je neko tu pominjao izgled, ne zato što mislim da je izgled presudan. Bitan je, naravno, ali to nije nešto što će održati ljude zajedno. Starija žena i mlađi muškarac još uvek su tabu, na ovim prostorima pogotovo, i ne kažem da je to bio idealni scenario kad sam imala 15 godina. Prosto tako ispalo. Ne zanima me šta će ljudi da kažu (i govore), zanima me moj brak. Sigurno se ne bi venčali da nismo imali razloge. Naši se razlozi tiču komšija (okačim ih na čiviluk) ko vetra opaklija. Odnosno, ne tiču ih se.
Koliko to mnogo?
 

Back
Top