Млађан Ђорђевић: Свако ко изађе на изборе је кадар службе или ради за Вучића ВИДЕО

Pa već smo 4 puta učestvovali na izborima.

Početkom 2014 - ćorak
Izbori 2016 - ćorak
Predsednički 2017 - ćorak
beogradski 2018 - ćorak

I sad ti kažeš: "Imam ideju! Novi ćorak!"

Na šta ja odgovaram: E pa uslovni refleks 💪
Па ваљда би требало на сваки ћорак од гласача нешто промјенити у политици или поставити нека нова свјежа имена, политика је флексибилна, зар има бољи примјер од Алека,мислим то како се постаје од радикала европејац фанатик а све да привучеш ДОС гласове.
Али како?Нећеш сигурно тако што поставиш Сергеја за вођу "масовних" протеста.
 
Па ваљда би требало на сваки ћорак од гласача нешто промјенити у политици или поставити нека нова свјежа имена, политика је флексибилна, зар има бољи примјер од Алека,мислим то како се постаје од радикала европејац фанатик а све да привучеш ДОС гласове.
Али како?Нећеш сигурно тако што поставиш Сергеја за вођу "масовних" протеста.
To su vam vrlo čudne priče: "Nisam ja za režim, ali provodim svo svoje vreme napadajući njegove protivnike."
 
idi u rumuniju pa pitaj sta se desilo za samo dva dana
idi u najvecu zemlju na svetu rusiju, pa nadji potomke onih da ti pricaju o 10 dana koji su promenili svet
Па шта ће ми Румунија када и ми имамо свој 5 октобар и своју српску причу када догори народу како онда полетно изађе на улицу и не заустави ту масу више нико.Дакле одоговор је једноставан.Опозиција нема критичну масу нити ће је добити бојкотом избора.Али добро ја не излазим на изборе већ дуго па и нисам неко ко би требао да моралише,међутим политичка странка би требала да позива на изборе а не обрнуто.То је сва суштина.
У ери страначких посматрача изборе је немогуће покрасти до те мјере да одлуче исход,може по који глас да се среди гласовима из иностранства или селима од 100 становника гдје нема посматрача свих странака али ти гласови не одлучују изборе то је ваљда јасно.
 
Poslednja izmena:
Па шта ће ми Румунија када и ми имамо свој 5 октобар и своју српску причу када догори народу како онда полетно изађе на улицу и не заустави ту масу више нико.Дакле одоговор је једноставан.Опозиција нема критичну масу нити ће је добити бојкотом избора.Али добро ја не излазим на изборе већ дуго па и нисам неко ко би требао да моралишм,међутим политичка странка би требала да позива на изборе а не обрнуто.То је сва суштина.
У ери страначких посматрача изборе је немогуће покрасти до те мјере да одлуче исход,може по који глас да се среди гласовима из иностранства или селима од 100 становника гдје нема посматрача свих странка али ти гласови не одлучују изборе то је ваљда јасно.
Ispostavilo se da TV ima presudnu ulogu u oblikovanju mozga masa.

Kada je 2012. počelo biti puštano na Pinku da je Vučić neko i nešto, veliki broj ljudi je počeo to da veruje u tu laž.

Iako je on u stvari u politici od 1990, i ja se sećam kad je Vučić pričao na mobilnom ispred zgrade Pinka 2011. a niko od prolaznika ga nije ni pogledao.
 
To su vam vrlo čudne priče: "Nisam ja za režim, ali provodim svo svoje vreme napadajući njegove protivnike."
Добро признајем Сергеј није лик који би ме покренуо да гласам, икада било када.Није ни Вучић.
Радуловић, Обрадовић немам формирано мишљење,за мене лично стари ДС-ДСС би била права опозиција, читао сам програме странака, превише ту има нелогичности.Двери се залажу за прекид пута Србије у ЕУ а Доста је било за па не знам ево читај сама.Тадић и Ђилас шта знам читам програме странака, мени је ово ако ћеш искрено,као некоме ко већ има доста сједих на глави поприлично наивно и млитаво.Али ето ако не вјерујеш мени сачекајмо сви заједно изборе па бум видјел онда шта сам вам причао.Алек ће разбити на овим изборима а бојкот доживјети фијаско.После ћеш причати овај Емихс би у праву...:cool:
https://dostajebilo.rs/program/
https://dveri.rs/zasto-dveri/program/
http://www.sds-org.rs/o-nama/dokumenti/program/
https://ssp.rs/programska-platforma/
 
Добро признајем Сергеј није лик који би ме покренуо да гласам, икада било када.Није ни Вучић.
Радуловић, Обрадовић немам формирано мишљење,за мене лично стари ДС-ДСС би била права опозиција, читао сам програме странака, превише ту има нелогичности.Двери се залажу за прекид пута Србије у ЕУ а Доста је било за па не знам ево читај сама.Тадић и Ђилас шта знам читам програме странака, мени је ово ако ћеш искрено,као некоме ко већ има доста сједих на глави поприлично наивно и млитаво.Али ето ако не вјерујеш мени сачекајмо сви заједно изборе па бум видјел онда шта сам вам причао.Алек ће разбити на овим изборима а бојкот доживјети фијаско.После ћеш причати овај Емихс би у праву...:cool:
https://dostajebilo.rs/program/
https://dveri.rs/zasto-dveri/program/
http://www.sds-org.rs/o-nama/dokumenti/program/
https://ssp.rs/programska-platforma/
Da ali ako kažeš: "Nisam ni za PSG ni za SNS," time nisi postigao neutralnost, nego je SNS ostao na diktatorskoj vlasti.

Zato moramo da objedinimo svakoga ko hoće, da menjamo vladu.

A to što "predviđaš u pasulj" da će jedina stranka koja izlazi imati OK rezultat, je tužno.
 
Ispostavilo se da TV ima presudnu ulogu u oblikovanju mozga masa.

Kada je 2012. počelo biti puštano na Pinku da je Vučić neko i nešto, veliki broj ljudi je počeo to da veruje u tu laž.

Iako je on u stvari u politici od 1990, i ja se sećam kad je Vučić pričao na mobilnom ispred zgrade Pinka 2011. a niko od prolaznika ga nije ni pogledao.
Мислим да је кључ у промјени политике у одређено датом времену и простору.Наиме Алек је био члан лузерске странке СРС и онда брзо схватио шта и како, шта кочи његов таленат а и није могао поред Шекија пуно да се истиче.
Данас имамо СНС која има релативну подршку запада,можда и највећу од 90-их али опет с друге стране није довољно *асрао са истоком.
Дакле Алек је на свој политички ћорак одговорио промјеном, заокретом а по природи је велики манипулатор и глумац, он то може и хоће.Ту је основна разлика у односу на ДОС који не одговори на свој ћорак а мали радикал одговори и избије на врх државе.Једино је Коштуница сабрао 2+2 и напустио политичку сцену када је схватио да његова прича више нема прођу у Србији.Да ли је морално?Да ли је праведно?Па није али политика није праведна,заправо је велика,највећа куч*ка коју знам.
 
Мислим да је кључ у промјени политике у одређено датом времену и простору.Наиме Алек је био члан лузерске странке СРС и онда брзо схватио шта и како, шта кочи његов таленат а и није могао поред Шекија пуно да се истиче.
Данас имамо СНС која има релативну подршку запада,можда и највећу од 90-их али опет с друге стране није довољно *асрао са истоком.
Дакле Алек је на свој политички ћорак одговорио промјеном, заокретом а по природи је велики манипулатор и глумац, он то може и хоће.Ту је основна разлика у односу на ДОС који не одговори на свој ћорак а мали радикал одговори и избије на врх државе.Једино је Коштуница сабрао 2+2 и напустио политичку сцену када је схватио да његова прича више нема прођу у Србији.Да ли је морално?Да ли је праведно?Па није али политика није праведна,заправо је велика,највећа куч*ка коју знам.
Boris Tadić ga je primorao da se promeni, jer ga je razbijao na izborima 2004 i 2008.

Zato je retardirano što pričaš loše o svom predsedniku tadiću.
 
Da ali ako kažeš: "Nisam ni za PSG ni za SNS," time nisi postigao neutralnost, nego je SNS ostao na diktatorskoj vlasti.

Zato moramo da objedinimo svakoga ko hoće, da menjamo vladu.

A to što "predviđaš u pasulj" da će jedina stranka koja izlazi imati OK rezultat, je tužno.
Ако ти је за утјеху нека буде тако али чињеница је да остаје брдо странака које излазе на изборе.
 
kako stvari stoje popušiće te je vi, jer na izborima nikad u istoriji nije svrgnut ni jedan diktator...znači, giljotina, konopac, streljački vod...tako kaže majka istorija

Ako grupica koja bi izvela giljotiniranje nije sposobna, ili NEMA plan i program za formiranje jedne jake i masovne opozicije koja bi na izborima srušila sadašnju vlast, kako bi to izveli nakon nasilnog rušenja vlasti? Isto terorom i diktaturom?
 
Ако ти је за утјеху нека буде тако али чињеница је да остаје брдо странака које излазе на изборе.
Kao što rekoh, svi oni su SNS dummy stranke.

To vidiš i po tome što Informer ostavlja na miru tu lažnu opoziciju, a s penom na njušci napada ljude koji ne učestvuju.
 
Kao što rekoh, svi oni su SNS dummy stranke.

To vidiš i po tome što Informer ostavlja na miru tu lažnu opoziciju, a s penom na njušci napada ljude koji ne učestvuju.
Имаш ту странака старијих од СНС као што је један жилави СПС који признаћеш има своју циљну публику невезано за Алека.
Друга ствар што су Алек и Ивица сада другови по интересу.Били су некада другови Борис и Ивица.

Дакле Џег упадаш превише наивно у замку, званична политика за очи грбавих и крезавих је једно а незванична је тешки булшит препун сцена као из филма Nymphomaniac вол 1.
 
Имаш ту странака старијих од СНС као што је један жилави СПС који признаћеш има своју циљну публику невезано за Алека.
Друга ствар што су Алек и Ивица сада другови по интересу.Били су некада другови Борис и Ивица.

Дакле Џег упадаш превише наивно у замку, званична политика за очи грбавих и крезавих је једно а незванична је тешки булшит препун сцена као из филма Nymphomaniac вол 1.
SPS je samo bezvezna Joker karta, koja se samo prišljamči onome ko je već pobedio.

Znači oni se ne računaju, nego pričamo o Šapiću, Četki, Čedi, oni su svi članovi Šešeljeve stranke SNS i zato izlaze na lažne izbore.
 
SPS je samo bezvezna Joker karta, koja se samo prišljamči onome ko je već pobedio.

Znači oni se ne računaju, nego pričamo o Šapiću, Četki, Čedi, oni su svi članovi Šešeljeve stranke SNS i zato izlaze na lažne izbore.

Кад буду помрле главне Звезде народне музике-тада ће и СПС престати да постоји.
Ти трубадури су им најважнији избор финансирања јер су сви одреда у СПС-у.
Онај Дачић је и смршао од туге и жалости кад му несрећно загинуо Шабан Шаулић.
Још пар годиница и угасиће се,сами од себе.
 
Ako grupica koja bi izvela giljotiniranje nije sposobna, ili NEMA plan i program za formiranje jedne jake i masovne opozicije koja bi na izborima srušila sadašnju vlast, kako bi to izveli nakon nasilnog rušenja vlasti? Isto terorom i diktaturom?
jel bio teror i diktatura od 2000-2012?
 
Onda se nemoj ni žaliti ni kukati! Ne očekuješ valjda da će neki drugi svojim glasom odabrati političara koji će se jako brinuti za interese takvih kao ti, ili će ipak, (malčice?:rotf:) malo više brinuti o svojoj biračkoj bazi koja će i na sledećim izborima glasati za njega!? :super:
Nazalost,ti "drugi" su dosli na vlast 2OOO godine,ali se nisu mnogo razlikovali od onih,pre njih.Iste nacionalisticke gnjide,isti ustupci prema Rujkama,
dadose im nasu naftu,nase rezerve u Vojvodini.I tada rekose: "Znamo da smo potpisali los Ugovor sa Rusijom,ali,to je bila politicka odluka".Ovo je j
izjavio kada je pao sa vlasti,Boris Tadic,koji je taj Ugovor sa Rujkama i potpisao.E,pa vise me niko na birackom mestu,videti nece.!
 
A jel' bilo suštinske promene vlasti? Ne računam to što su onda neki drugi cirkusanti postali većina u Parlamentu!
kao što je milošević propustio priliku da skine petokraku 1990. tako je đinđić 2000. propustio priliku da zauvek završi sa onima koji nisu skidali petokraku i sve to nas je dovelo do 2012. i vučića, do predaje kosova, najbednije ekonomije u evropi, najsmešnijeg virusa u istoriji, a do kraja godine i do predaje preševske doline
 
kao što je milošević propustio priliku da skine petokraku 1990. tako je đinđić 2000. propustio priliku da zauvek završi sa onima koji nisu skidali petokraku i sve to nas je dovelo do 2012. i vučića, do predaje kosova, najbednije ekonomije u evropi, najsmešnijeg virusa u istoriji, a do kraja godine i do predaje preševske doline
Po jednoj teoriji je i smaknut jer je to pokušao?
 
Prosto zvuči smešno pozivanje na bojkot kada već i tako pola građana ni ne izađe na izbore! :zcepanje: :zcepanje:
ja sam i pre proglašenja bojkota odlučio da ne izlazim na izbore, jer ovo šta sad briča opozicija, ja to znam odavno, ali pored toga ja znam i ono što oni neće da kažu a to je da vučića podržava istok i zapad...zapad je ključan za njegov opstanak i dok se tu nešto ne promeni koj ću moj da se bakćem sa listićima...idem bre na adu da plivam, vozim bajs, šta god
proglašenje bojkota nije loše jer će se ozvaničiti nedavanja legitimiteta rezultatima izbora, a to ostavlja prostora za neke eventualne akcije
 

Back
Top