Quantcast

Млађан Ђорђевић: Свако ко изађе на изборе је кадар службе или ради за Вучића ВИДЕО

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.095
ja sam i pre proglašenja bojkota odlučio da ne izlazim na izbore, jer ovo šta sad briča opozicija, ja to znam odavno, ali pored toga ja znam i ono što oni neće da kažu a to je da vučića podržava istok i zapad...zapad je ključan za njegov opstanak i dok se tu nešto ne promeni koj ću moj da se bakćem sa listićima...idem bre na adu da plivam, vozim bajs, šta god
proglašenje bojkota nije loše jer će se ozvaničiti nedavanja legitimiteta rezultatima izbora, a to ostavlja prostora za neke eventualne akcije
A ko bi i KAKO eventualno vodio te akcije? Grupa građana koja ima još manju podršku i simpatizera od Malog Vuka? Ko ti garantuje da bi njima bilo više stalo do VEĆE VEĆINE građana?

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
3.368
kao što je milošević propustio priliku da skine petokraku 1990. tako je đinđić 2000. propustio priliku da zauvek završi sa onima koji nisu skidali petokraku i sve to nas je dovelo do 2012. i vučića, do predaje kosova, najbednije ekonomije u evropi, najsmešnijeg virusa u istoriji, a do kraja godine i do predaje preševske doline
Da bi u srbiji bila prava sloboda,moraju se otvoriti JAVNE KUCE.!

3BEP

Poznat
Poruka
7.985
TALAMBASIJA ne može nikako da izabere "ovna predvodnika" izgleda, pa zbog toga bojkotuje izbore ?
Dajte fer uslove za izbore pa da vidimo dali ćete preći 15%.Lepo su vam rekli,sloboda medija bar 6 meseci pred izbore,i izlaze svi.

Poruka
5.730
Dajte fer uslove za izbore pa da vidimo dali ćete preći 15%.Lepo su vam rekli,sloboda medija bar 6 meseci pred izbore,i izlaze svi.
Pa snižen vam je cenzus na 3%.

Kud ćeš bolje uslove, da vam dadnu da sa 1% uđete u skupštinu ?

Ali TALAMBASIJA ne sme da izađe na birališta, boji se da neće imati tih 3 % ?

Hrabro, baš hrabro . :think:

3BEP

Poznat
Poruka
7.985
Pa snižen vam je cenzus na 3%.

Kud ćeš bolje uslove, da vam dadnu da sa 1% uđete u skupštinu ?

Ali TALAMBASIJA ne sme da izađe na birališta, boji se da neće imati tih 3 % ?

Hrabro, baš hrabro . :think:
Cenzus je snižen da bi vaše prilepak kombi ''stranke'' ušle u skupštinu(da glume opoziciju),a ne zbog prave opozicije.A za fer izbore osnovni uslov su slobodni mediji da narod može da čuje i jednu i drugu stranu.To vi ne dajete jer znate da vas samo laži održavaju na vlasti i zato je ovo diktatura.

Poruka
5.730
Cenzus je snižen da bi vaše prilepak kombi ''stranke'' ušle u skupštinu(da glume opoziciju),a ne zbog prave opozicije.A za fer izbore osnovni uslov su slobodni mediji da narod može da čuje i jednu i drugu stranu.To vi ne dajete jer znate da vas samo laži održavaju na vlasti i zato je ovo diktatura.
Pa evo ovo ti je jedna vrsta slobodnog medija, reci ti nama sinak hoćete li povećati plate i penzije i za koliko ?
Povećati broj dana godišnjeg odmora i regres srazmerno ?
Daj nešto konkretno ?
Nešto više nego što Vučko daje, i svi te glasamo ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.