Mlađan Dinkić-Ne razumeju me, kao što nisu razumeli ni Đinđića!

Sta su valjali te cigare i butkice......ili menjali butkice za recimo tv ako zele da kupe.......Batali me te Slobine privrede.....on je isto smece ko i oni posle njega.......
То није привреда већ уметност преживљавања. Код Слобе је бар један део обичног народа имао ту срећу да живи добро. Код ових сада ту привилегију имају само политичари, тајкуни и мафијаши.
Cigare su valjali.
A butkice jeli kad je to za ostali narod bila misaona imenica.
Једна од карактеристичних особина људи је себичност, саможивост, која се посебно испољава у одређеним ситуацијама. Током 90-их када је народ скапавао у редовима за све и свашта, диновци су живели к'о бубрег у лоју .... нису 'ебавали остале. Понашали су се као да су нека аристократија. Ако је због нечега нишлијама мило што је ДИН/Филип Морис отпустио велики број радника ... то је због тога !

Т
Једна од карактеристичних особина људи је себичност, саможивост, која се посебно испољава у одређеним ситуацијама. Током 90-их када је народ скапавао у редовима за све и свашта, диновци су живели к'о бубрег у лоју .... нису 'ебавали остале. Понашали су се као да су нека аристократија. Ако је због нечега нишлијама мило што је ДИН/Филип Морис отпустио велики број радника ... то је због тога !

Upravo tako. Ni najmanje ih ne zalim.
(Mada su ovo "neki drugi", tj. verovatno njihova deca)

Mlađan Dinkić
Ali, vi ste sad, zbog nekoliko medija, ugrozili egzistenciju svih medija i urednika u Srbiji? Svi, pa i OEBS, kažu da su kazne preterano velike i da vode u autocenzuru...
- Mislim da je logično da ako neko poveća tiraž i zaradi novac na bazi laži i izmišljenih naslova, i to se dokaže na sudu, plati kaznu srazmernu prodatom tiražu. U javnosti se digla preterana buka oko ovog zakona, iako je promenjeno i dodato nekoliko članova.
Evo ja tvrdim da je Mlađan Dinkić lažov, jer me je prevario za 1.000 evra.

Jel će sad da me uhapse?

Jel" u markama?Svabe ne volite a dojche marke obozavate,a?

Axa.......a znas sta je jedino gore od prostitutke?muska prostitutka.......

Treba Srbija da bude ponosna sto je Dinkic na mestu ministra....sta mislis da je tek neki lopov dosao....kukulele....a?

:hahaha:

Boze,boze tuge pregoleme........tebi vaistinu nije lako,uopste.........

Poslednja izmena:

Back