Mlađan Dinkić-Ne razumeju me, kao što nisu razumeli ni Đinđića!

Jeste....ti si bio licno tamo i cuo i video zbog cega je dobio?A i ako je tako kao sto ti kazes,ipak je dobio tu nagradu....znas sta znaci NAJBOLJI MINISTAR FINANCIJA?Da li ti sama recenica nesto kaze?
Нисам био тамо, нисам ни чуо ни видео због чега је добио.
То није ни потребно.
Нису битне речи, битна су -дела. А његова дела/обећања казују све.
НАЈБОЉИ МИНИСТАР ФИНАНСИЈА говори да је у земљи Србији - благостање. :mrgreen:

Нисам био тамо, нисам ни чуо ни видео због чега је добио.
То није ни потребно.
Нису битне речи, битна су -дела. А његова дела/обећања казују све.
НАЈБОЉИ МИНИСТАР ФИНАНСИЈА говори да је у земљи Србији - благостање. :mrgreen:
A ti bi kao nesto bolje uradio od njega?Daj mi jednog ministra financija na svetu ko bi mogao da "spase" Srbiju iz ovog ponora?Nema toga....mozda samo....jevreji da nam vode drzavu a japanci da nam rade...a mi...kao i "uvek"....ispod kruske,prase da se okrece i ko ga y.b.!
ps
Idem ja sad da paWam a ti ako se nekog setis napisi tu pa cemo sutra da razmotrimo....vazi,a?

A ti bi kao nesto bolje uradio od njega?Daj mi jednog ministra financija na svetu ko bi mogao da "spase" Srbiju iz ovog ponora?Nema toga....mozda samo....jevreji da nam vode drzavu a japanci da nam rade...a mi...kao i "uvek"....ispod kruske,prase da se okrece i ko ga y.b.!

Pa i neka baba sa pijace bi bolje uradila nego taj Djindjicev expert

Ја већ јесам боље урадио од њега .... имам комплетан, касветан сервис шољица за кафу :hahaha:

Не требају нама ни Јапанци ни Јевреји . Треба нам ПОШТЕНА власт :rtfm:

Pa pazi....i tamo kraduckaju.....ali i rade za drzavu za razliku od ovih nasih koji samo kraduckaju...
Нормално. Имам рођака који је радио у ДИН-у. Током 90-их и почетком 2000-их директор био чувени Смиљко Костић. Примали 100 марака плату, 5 боксова цигарета бесплатно, намирнице преко синдиката брдо, бесплатно обданиште у кругу фабрике .... И говорио је: ''Нека Смиљко своју плату тера шлепером кући, немам ништа против'' !

Ови наши садашњи не крадуцкају ... они - грабе све што стигну ... и што је преостало.

Нормално. Имам рођака који је радио у ДИН-у. Током 90-их и почетком 2000-их директор био чувени Смиљко Костић. Примали 100 марака плату, 5 боксова цигарета бесплатно, намирнице преко синдиката брдо, бесплатно обданиште у кругу фабрике .... И говорио је: ''Нека Смиљко своју плату тера шлепером кући, немам ништа против'' !

Ови наши садашњи не крадуцкају ... они - грабе све што стигну ... и што је преостало.

''краду, а народу не даду''

То је кључни проблем. У време Милошевића се ипак бринуло о томе да ли ће се имати нешто за појести.

A i to je smesno......namirnice i cigare.......daj mu 1000 maraka pa ce sam da kupuje namirnice koje zeli i cigare......

Back