МЛАДИЋУ-СКИДАЈ МЛАДИЋА!

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
Istražujemo: Kako se čovek provede u Beogradu kad kontrira Sergeju

Mladiću, skidaj Mladića!


Sreda - 09.03.2011

Bilo je dovoljno prošetati samo dvadesetak metara u majicama s likovima haških optuženika i begunaca, pa da policija juče kod zgrade TV B92 u Novom Beogradu zaustavi i legitimiše ekipu „Alo!“ Za razliku od Sarajeva i Zagreba, gde se Gotovina, Merčep, Divjak i Orić, što uživo, a što na majicama, šetaju kao narodni heroji, Radovan Karadžić i Ratko Mladić kao likovi na majicama bili su sasvim dovoljan povod našim policajcima da novinare „Alo!“ upišu u svoje beležnice kao „opasne elemente“.

Dnevni list Alo

mladic-v.jpg
 
Istražujemo: Kako se čovek provede u Beogradu kad kontrira Sergeju

Mladiću, skidaj Mladića!


Sreda - 09.03.2011

Bilo je dovoljno prošetati samo dvadesetak metara u majicama s likovima haških optuženika i begunaca, pa da policija juče kod zgrade TV B92 u Novom Beogradu zaustavi i legitimiše ekipu „Alo!“ Za razliku od Sarajeva i Zagreba, gde se Gotovina, Merčep, Divjak i Orić, što uživo, a što na majicama, šetaju kao narodni heroji, Radovan Karadžić i Ratko Mladić kao likovi na majicama bili su sasvim dovoljan povod našim policajcima da novinare „Alo!“ upišu u svoje beležnice kao „opasne elemente“.

Dnevni list Alo

mladic-v.jpg

МУП је тако почео да се брука да ће да испровоцирају народ ДА СВИ У ИНАТ ПОЧНУ ДА НОСЕ ТАКВЕ МАЈИЦЕ.
 
Svakog policajca koji opomene ili preti onima koji nose majice sa likovima Maldića, Karadžića ... treba slikati.

Za prvo vreme da se najpre stave na stub srama, da se tačno navedu imenom i prezimenom ko su i šta su a kasnije da dobiju "nagradu" koju su zaslužili.

Ništa nisu manje krivi od tadićija, dinkićija i ostalog demonacističkog smeća što hara državaom i vrši presiju nad stanovnicima država a najviše nad Srbima.
 
Накотило се свашта у овој полицијској држави, па само гледа да му не уруши "ничим пољуљани углед и репутацију у свету".
Само мајице са Ботиним ликом и то оне што овде постављају форумаши...и, шта могу да раде? :lol:
 

Back
Top