aeolus Primećen član Poruka 644 06.03.2011. u 15:49 - Mladića našli mrtvog u toaletu! #1 Jadnog mladića našli mrtvog u toaletu vranjske bolnice!Navodno psihijatrijski slučaj.. http://www.crnahronika.rs/samoubistvo-u-vranjskoj-bolnici/
Jadnog mladića našli mrtvog u toaletu vranjske bolnice!Navodno psihijatrijski slučaj.. http://www.crnahronika.rs/samoubistvo-u-vranjskoj-bolnici/
PRCKO Elita Banovan Poruka 24.623 06.03.2011. u 16:03 - Mladića našli mrtvog u toaletu! #3 ja reko ratka...
Grof Vronski Legenda Poruka 60.495 06.03.2011. u 16:13 - Mladića našli mrtvog u toaletu! #4 Predozirao......
P Paganko Elita Poruka 16.640 06.03.2011. u 16:17 - Mladića našli mrtvog u toaletu! #5 Овај се обесио.... Резултат је исти: мртвачница па гробље.