Mladić i Karadžić uskoro u Rusiji? Biće razmenjeni za zarobljene NATO oficire u Ukrajini?!

Тог прасца неспособног Мартића нек задрже тамо. Нек му још и додају коју годину робије.
Миле је трагична фигура. Неспособност није спорна, њега је стицај околности с мјеста локалног пандура одједном избацио на мјесто коме ни близу није био дорастао. Није водио (нити је био у стању осмислити) никакву своју политику, није схватао ни лицемјерност званичног Београда (а поготово није био у стању да јој се одупре), није схватао ни сложеност околности у којима се обрео ко у небраном грожђу. Свакако, за оно зашта је осуђен није крив, а није се ни накрао тј. намлатио пара за три генерације као многи, није се чак ни науживао моћи, чак ни на локалном нивоу.
Не би ме изненадило да, чак и ако дође до неке „размјене”, он у свему томе буде заобиђен, прећутан, заборављен...
 
SpottedPleasantBluegill-size_restricted.gif
 

Rogozin "Nadam se da ćemo ih izvući iz haških tamnica"​


DIREKTOR Roskosmosa Dmitrij Rogozin večeras se obratio svojim prijateljima, prvom predsedniku Republike Srpske Radovanu Karadžiću i generalu Ratku Mladiću, i izrazio je nadu da će uskoro biti na slobodi.​



Rogozin je potvrdio da se vode pregovori o razmjeni srpskih zarobljenika
Sta je sa ostalim zarobljenim Srbima
Milu Martica drze vec 20 godina u zarobljenistvu bilo bi fino kad bi on bio razmjenjen i ostali srpski zarobljenici poput njega
Milo martić je budale tina koju je titoisti milošević koristio za ono šta mu treba, I to je učinio. Postavip ga je da uništi krajinu, što je praziluk iz du.peta učinio, I da dovede do opravdanosti hr oluju i da odbije z4...

Nek crkne.

Sad sam siguran da nisi Hrvat.
Turcin kao i mej bregami i frtajler...

Dinko i ejdin čuda rade...
 
Mozda Mladic i Karadzic nauce Ruse kako se prodaje municija i iznajmljuje artiljerija neprijatelju.
To bitno prekriveni gaca pitaj titoisti miloševića I izdajnički db aparat koji je sa cia saradnikom stanisicem na čelu poslao oružje turcima u bihacu i Caz krajini...

I legiju, udbaskog titoistickog piuna...
 
Sto se tice generala svaka mu čast!!! Za karadžića ima ZANIMLJIV podatak iz biografije.


Godine 1987. je završio u pritvoru pod optužbom da je proneverio novac kako bi sagradio vikendicu na Palama. U pritvoru je proveo 11 meseci, ali je posle pušten.

TE 87me I tudjmanu daju pasoš nazad da šeta po svetu i okuplja ustaške emigrante...

Da nije karadžić tada pao u ruke dolanceve titoisticka kopiladije udbe I za puštanje na slobodu lepo uzeo ulogu u rascepu....


Vrlo moguće!
 
To bitno prekriveni gaca pitaj titoisti miloševića I izdajnički db aparat koji je sa cia saradnikom stanisicem na čelu poslao oružje turcima u bihacu i Caz krajini...

I legiju, udbaskog titoistickog piuna...
Dali je vojska bila listom za Mladica?Znas kao i ja da jeste i da je mogao da sredi stanje na terenu i da se takve stvari nikada ne ponavljaju.
Ne.Mladic i Karadzic su mi u zadnjem redu srpskog naroda.Npr.Pesa i slicni momci su najbolje sto smo imali u ratu.Neka im je vjecna slava ko je dao zivot za srpski narod.
 
Dali je vojska bila listom za Mladica?Znas kao i ja da jeste i da je mogao da sredi stanje na terenu i da se takve stvari nikada ne ponavljaju.
Ne.Mladic i Karadzic su mi u zadnjem redu srpskog naroda.Npr.Pesa i slicni momci su najbolje sto smo imali u ratu.Neka im je vjecna slava ko je dao zivot za srpski narod.
Pobeguljo iz krajine

Marticevi prazilukovici
 
Nešto Rusi zeznuše, pustiše ''džabe'' Engleske zarobljenike , a naši ostaše u kazamatu.
.................................................................................................................................
Da navijamo da Argentinci ''uvate'' nekog Engleza , barem nekog sto su Jugoslaviju bombardovali, i razmene za nase .E tu bih pre ''verovao''.
 
Nešto Rusi zeznuše, pustiše ''džabe'' Engleske zarobljenike , a naši ostaše u kazamatu.
.................................................................................................................................
Da navijamo da Argentinci ''uvate'' nekog Engleza , barem nekog sto su Jugoslaviju bombardovali, i razmene za nase .E tu bih pre ''verovao''.
Nije džabe nego za Putinovog kuma kog su držali Ukrajinci. U tom paketu su razmenjeni i glavni azovci, Prokopenko, Kalina i ostali.
Ova tema je u startu bila besmislena, a sad se to još bolje vidi.
 
Nije džabe nego za Putinovog kuma kog su držali Ukrajinci. U tom paketu su razmenjeni i glavni azovci, Prokopenko, Kalina i ostali.
Ova tema je u startu bila besmislena, a sad se to još bolje vidi.
Znatchi druga grupa , što ih sad nashi dragovoljci povataju ide u razmenu za nashe ljude u Britanskom zatochenistvu.
 

Back
Top