Mladić agentima: Sedite momci, daj im da nešto pojedu i popiju

  • Začetnik teme Začetnik teme Borna
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Borna

Aktivan član
Poruka
1.778
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.

Kad je to najavljivao?

Sta je tu interesantno,ili si ti u tripu da hashke optuzenike treba da traze patrole iz kraja?:hahaha1:
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.

Samo se ti drzi lepe vase, a nas ostavi na miru...
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.

Mladic je uvek bio i ostao gospodin covek, dzentlmen i dostojanstveni junak.
Bravo Mladicu.
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.


Pa šta si očekivao kako da se ponaša ,to je General Vojske Republike Srpske
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.

I onda je mrmot zavio čokoladu u foliju...
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Vrlo viteski i gospodstveno, kao sto se uostalom i ocekuje od srpskog generala.
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx

"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.

Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.

Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.

"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.

_____________________________________


Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.

when you run out of money, you run out of friends.

Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Taj je nedje debelo zombiran,
prije nego su ga tu doveli!!!!!

Treba biti hrvat , pa to ne shvatati!!!
 

Back
Top