Borna
Aktivan član
- Poruka
- 1.778
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...i-daj-im-nesto-da-pojedu-i-popiju/553951.aspx
"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.
Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.
Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.
"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.
_____________________________________
Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.
when you run out of money, you run out of friends.
Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.
"JA SAM taj kojeg tražite. Sjedite, momci. Branko, daj ljudima da popiju nešto i pojedu. Evo, ovo je moja osobna karta i vojna knjižica. Gotovo je!", rekao je Ratko Mladić kad su mu agenti "Bezbedosno-informativne agencije"(BIA) oko pet ujutro upali u kuću.
Njegov rođak Branko, prije nego su agenti ustanovili da u kući skriva najtraženijeg ratnog zločinca, zamolio ih je da ne rade pretres "jer ionako neće ništa pronaći". Kako prenosi Blic, za stolom u dnevnoj sobi dočekao ih je starac kojega je rođak Branko predstavio kao Milorada Komadića.
Mladić se tada, navodno, mirno predstavio, a rođak Branko je briznuo u plač. Na Mladićev zahtjev, prenosi Blic, Branko je pred ljude iz BIA-e iznio pršut, sir i domaću rakiju.
"Da popijete po jednu, okrepite se, pa idemo", rekao je navodno Mladić operativcima i na opće iznenađenje predao im svoja dva pištolja.
_____________________________________
Hahahahhahaha, dakle herojčina se nije ubila, kako je najavljivao ranije.
when you run out of money, you run out of friends.
Al interesantno mi je da nijedno hapšenje ovdje nije izvršila policija već sve BIA. Šta to država nema povjerenja u policiju.






