Mladi radikali VS Otporaši

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Da je 2000. godine izbio fajt izmedju Mladih radikala i Optoraša kakav bi ishod bio tuče? Ja mislim da bi Otporaši prošli kao oni na Djindjićevoj gej paradi 2001. godine iako smo mladi radikali bili u manjini tad...ajde sad ****** jedni obucite vaše majice sa pesnicom nema vas više a? a Mladih radikala sad ima više nego vas.
 
Da je 2000. godine izbio fajt izmedju Mladih radikala i Optoraša kakav bi ishod bio tuče? Ja mislim da bi Otporaši prošli kao oni na Djindjićevoj gej paradi 2001. godine iako smo mladi radikali bili u manjini tad...ajde sad ****** jedni obucite vaše majice sa pesnicom nema vas više a? a Mladih radikala sad ima više nego vas.
šta ti je sa prošlom temom bilo?
 
Mlade radikale u tom slučaju bi podržali i skinhedsi u tuči pošto su skinhedsi skidali plakate Otpora i gazili plakate i pesnicu na plakatima imam i sliku iz tog vremena od skinhedsa kako gaze plakat martinkama. Grupa skinhedsi su tad tukli Otporaše.
 
Da je 2000. godine izbio fajt izmedju Mladih radikala i Optoraša kakav bi ishod bio tuče? Ja mislim da bi Otporaši prošli kao oni na Djindjićevoj gej paradi 2001. godine iako smo mladi radikali bili u manjini tad...ajde sad ****** jedni obucite vaše majice sa pesnicom nema vas više a? a Mladih radikala sad ima više nego vas.

Glupe li teme. Neradnici i paraziti i jedni i drugi.
 
Da je 2000. godine izbio fajt izmedju Mladih radikala i Optoraša kakav bi ishod bio tuče? Ja mislim da bi Otporaši prošli kao oni na Djindjićevoj gej paradi 2001. godine iako smo mladi radikali bili u manjini tad...ajde sad ****** jedni obucite vaše majice sa pesnicom nema vas više a? a Mladih radikala sad ima više nego vas.

Otpor se nije tukao. Njih su tukli. Ne zato što ovi nisu mogli da se brane, već što je to bio način njihove borbe. Radikali to ne bi shvatili.
 
Ne, skinhedsi su bili posebna grupa devdesetih koja je mrzela cigane, Madjare, otporaše, pedere, Hrvate...brijali su glavu sa strane a gore ostavili kosu, oblačili se u crno, nosili cipele martinke i nosili su uvek nešto od oružja i bili u grupi svi zajedno...

zar nisu nosili svi crveno/zute dukseve sa kapuljacama i zelene farmerice?
kako su to nosili oruzje kad je milicija to zabranila ?

a grupa koliko je to čoveka ? trojeda četvoreda ili malo više?

daj informacije ocu i ja sa sam snikers
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top