MLADI KLEROFASISTA DOBIO FUNKCIJU DRZAVNOG SEKRETARA ZA INTEGRACIJU STRANACA

Milojko bre

Primećen član
Poruka
678
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

http://www.krone.at/Oesterreich/Seba...t-Story-257855
 
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

http://www.krone.at/Oesterreich/Seba...t-Story-257855

ДОБРА ВЕСТ!
:klap::klap::klap:
 
Usled osecanja ugrozene egzistencije i najezde islama, jacanje nacionalizma i fasisticko-nacisticke ideologije je logican ishod. Samoodbrambeni mehanizam usled spoznaje pogubnosti za jednu naciju neo-liberalizma i nakaradnih vrednosti.
Sasvim razumljiva pojava, kada jedna vlada zapostavi nacionalne interese i svoje gradjane zrtvuje idejama mondijalizma i kosmopolitizma zarad finansijske dobiti uskog kruga pojedinaca i svetskog sirenja nacionalisticke politike SAD.
 
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

http://www.krone.at/Oesterreich/Seba...t-Story-257855



A nego kako nego tako? Dosta se taj islamski šljam opuštao po Evropi, red je da tome dođe kraj.
 
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

Ovo je zivi dokaz da evrofanatici, ili bar oni koji se tako smatraju, moraju ozbiljno da preispitaju svoje stavove i jurnjavu za "obecanom" EU.
Sve je to "stap i sargarepa" - na to se svodi cela ova fama oko EU.
 
Десница свуда јача због странаца на које се троши буџет. Није држава трамвај, па сви на њу да се кешају.
Број странаца није код нас велики, али усвојићемо све ЕУрУпске законе :)
Верујем да се ова прича о проповедању вере односи само на муслимане. Католици поклонише СПЦ-у неке цркве тамо у Беч прошле или ове године, ако се не варам...
 
bash me gabri za mudzhose, videcemo kakva im je politika prema nashim ljudima koji zhive u austriji.

Najveca nacionalisticka i anti-turska partija u Austriji FPÖ, obavezno stavlja na predizborne plakate fotografije svoga vodje koji na ruci reklamira plavu brojanicu, koju je dobio na poklon kada je bio u poseti Srbiji kod radikala. Javno je rekao da mu donosi srecu.
Racunaju na glasove 300 000 Srba koji su jos uvek podeljeni (sta bi drugo) u misljenjima oko toga da li ce se isplatiti pomoci im na izborima ili ne.
Inace ova partija je jos uvek opoziciona, ali imaju skoro 30% podrske, a ispitivanja javnog mnjenja su pokazala da cak 45% posto mladih do 35god. na sledecim izborima ima da glasa za njih.
 
Poslednja izmena:
Najveca nacionalisticka i anti-turska partija u Austriji FPÖ, obavezno stavlja na predizborne plakate fotografije svoga vodje koji na ruci reklamira plavu brojanicu, koju je dobio na poklon kada je bio u poseti Srbiji kod radikala. Javno je rekao da mu donosi srecu.
Racunaju na glasove 300 000 Srba koji su jos uvek podeljeni (sta bi drugo) u misljenjima oko toga da li ce se isplatiti pomoci im na izborima ili ne.
Inace ova partija je jos uvek opoziciona, ali imaju skoro 30% podrske, a ispitivanja javnog mnjenja su pokazala da cak 45% posto mladih do 35god. na sledecim izborima ima da glasa za njih.

Хаха, гле стварно, Штрахе носи бројаницу. Па још и три спојена прста. Сигурно би био добар Србин. хехе:)

strache_r20080219190558.jpg
 
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

http://www.krone.at/Oesterreich/Seba...t-Story-257855

Neće se ovde još dugo dogoditi nešto takvo! Uzgred koliko je plata?
 
Evropa definitivno skrece desno!
Evo jos jedan dokaz "demokratije" na delu.
Austrija je upravo dobila novog drzavnog sekretara za integracionu politiku (stranaca). DVADESETCETVOROGODISNJI Sebastian Kurc je inace postao poznat po svojim radikalnim zahtevima u septembru prosle godine, da HODZE I IMAMI U AUSTRIJSKIM DZAMIJAMA PROPOVEDAJU ISKLJUCIVO NA NEMACKOM! NAKON OPSTEG ODOBRAVANJA U PARTIJSKIM KRUGOVIMA, PREDLOZIO JE CAK DA SE PROPOVEDANJE U DZAMIJAMA DOZVOLI ISKLJUCIVO HODZAMA KOJI SU RODJENI U AUSTRIJI.
Ono sto bi se u Srbiji osudilo i izazvalo klerofasisticki skandal, u "demokratskoj" EU je ocigledno nagradjeno funkcijom!
Sada kada je postao drzavni sekretar za integraciona pitanja, dobija konacno sansu i da svoje ideje sprovede u delo.
Muslimani, a pogotovo Turci su besni vladinim izborom i situacija se sve vise zaostrava, uzevsi u obzir da Turci podrzani svojim ambasadorom zahtevaju svoj Turski univerzitet na sred Beca!
E pa dragi moji liberalno-demokratski pobornici multikulturalizma, tolerancije, mondijalisti i svi ostali kosmopolite, evo vam je buducnost EU u koju hocete po svaku cenu da nas odvedete.
Ovakva sve veca radikalizacija EU vodi neizbezno u sukobe vecih razmera i raspad.
Gde vi ovde vidite primerno postovanje ljudskih prava za koja se vi zalazete i promovisete?

http://www.krone.at/Oesterreich/Seba...t-Story-257855

To su sve zamutili ROJALISTI uz podrsku IMPERIJALISTA i KOLONIJALISTA!!! to je i vrapcima na granama u Austriji jasno....
 

Back
Top