Quantcast

Mladi Hrvat u Austriji ubio majku jer mu nije dala novac za drogu

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
Nije mu htjela dati novac za drogu. To je jednini razloga zašto je Hrvat Zoran I. (26) u koruškom mjestu Pischelsdorf pokraj Klagenfurta kuhinjskim nožem izbo majku (52) u noći na utorak.

– Idi napokon raditi, tada ćeš zaraditi novac – vikala je navodno, prema pisanju dnevnika Österreich, majka sinu s kojim se često sukobljavala zbog toga jer se drogirao. Isti izvor navodi da je Zoran nakon svađe s majkom sav bijesan otrčao u kuhinju, uzeo 20 cm dugi nož kojim ju je potom u dnevnom boravku ubio.

Nakon ubojstva je dva dana bio u istoj prostoriji s mrtvom majkom te si nekoliko puta za to vrijeme pokušao oduzeti život. Kad je policija došla na mjesto zločina, zatekla je stravičan prizor. Majka je ležala u lokvi krvi na podu dnevnog boravka s više ubodnih rana u predjelu trbuha i prsiju.

Zoran je pronađen s ozljedama oko vrata nakon što si je navodno pokušao motornom pilom odrezati glavu. Policiji je rekao da ne zna što je dva dana radio uz mrtvu majku. Mlađi je brat (14) sa sestrom (17) u vrijeme ubojstva bio kod tete u Njemačkoj.

Kako nije mogao stupiti u kontakt s bratom i majkom, alarmirao je policiju. Zoranov otac Petar I. (57) bio je u vrijeme ubojstva na dvotjednom odmoru u Hrvatskoj, gdje mu se uskoro trebala pridružiti i supruga.

http://www.vecernji.hr/vijesti/mlad...ku-jer-mu-nije-dala-novac-drogu-clanak-433469

Uysal

Elita
Poruka
16.872
Mislim da je ovo navodnje nacionalnosti podrugljivo i pakosno.

Vrlo dobro se zna sta je narkoman i sta rade u kriznim situacijama.
Narkoman, bez obzira bio on Nijemac, Amerikanac, Hrvat, Srbin, spreman je uciniti i najgore samo da bi se dokopao jedne doze.

Inače, jako žalosno. Ne daj Bože nikome da živi sa narkomanom u kući niti da ima bilo kakvog posla s njima.
Ne bi mi bilo žao tog degenerika da se objesio, ali mi je žao što je ubio mater.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.630

Narkoman, bez obzira bio on Nijemac, Amerikanac, Hrvat, Srbin, spreman je uciniti i najgore samo da bi se dokopao jedne doze.

Inače, jako žalosno. Ne daj Bože nikome da živi sa narkomanom u kući niti da ima bilo kakvog posla s njima.
Ne bi mi bilo žao tog degenerika da se objesio, ali mi je žao što je ubio mater.
Pa njihove novine/sajt su to napisale/o kao temu, kako mozes sam sebi da napakostis kada spominjes svoju nacionalnost, uozbilji se dete...

Tenkre

Elita
Poruka
24.205

Ono sto je gore od narkomana je Hrvat-narkoman :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.