Mladen Obradović na Happy TV..

Имали гдје снимак са гостовања?Јел неко гледао, каква је била тема емисије?
Баш би би захвалан ако неко постави емисију.

Ja sam gledao... Biće repriza verujem...

Obzirom da su moji politički, moralni i životni stavovi sasvim u suprotnosti sa stavovima ovog robijaša, mogu da kažem da je emisija obilovala glupostima, koje su u pojedinim trenutcima bile prosto groteskne...
 
u cemu se covek razlikuje od zukorlica..??
ovaj barem zaglavi u pritvor a kad ce zukorlic..??
Па рецимо да је Младен Србин и домаћин у овој земљи, а онај други је азијатски имигрант (види се по фаци да је Турчин. Хоћу да кажем да Зуки није потурчени Србин већ прави Османлија). Али странац у Србији има већа права од Србина. Србија Србима
 
Па рецимо да је Младен Србин и домаћин у овој земљи, а онај други је азијатски имигрант (види се по фаци да је Турчин. Хоћу да кажем да Зуки није потурчени Србин већ прави Османлија). Али странац у Србији има већа права од Србина. Србија Србима

pa lov na srbe je davno zapoceo...
 

Back
Top