mladalacka energija...

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
pitanje je prvenstveno za ove od 30+, npr kada ste u drustvu mladih osoba, mojih godina (prim. aut. 18-24) je l' i vas ponese ta njihova energija, zudnja za zivotom i zabavom, lepotama, da se osecate ponovo kao da ste na tom nekom pocetku svega, da mozete do zvezda?? ja se tako osecam, i stariji ljudi koji su u mom drustvu potvrdjuju da im mi mladi itekako prenosimo pozitivnu energiju... da ne pricam o moru, to je vec klasika...
je l' uspeju da vas toliko zanesu da bar malo zaboravite probleme i ozbiljnost?? :lol:
p. s. ljude od preko 30 god ne smatram starima, to su mladi ljudi, svakako, al' mozda sa ipak dosta manje energije kao mi ''klinci''... :mrgreen:
 
pitanje je prvenstveno za ove od 30+, npr kada ste u drustvu mladih osoba, mojih godina (prim. aut. 18-24) je l' i vas ponese ta njihova energija, zudnja za zivotom i zabavom, lepotama, da se osecate ponovo kao da ste na tom nekom pocetku svega, da mozete do zvezda?? ja se tako osecam, i stariji ljudi koji su u mom drustvu potvrdjuju da im mi mladi itekako prenosimo pozitivnu energiju... da ne pricam o moru, to je vec klasika...
je l' uspeju da vas toliko zanesu da bar malo zaboravite probleme i ozbiljnost?? :lol:
p. s. ljude od preko 30 god ne smatram starima, to su mladi ljudi, svakako, al' mozda sa ipak dosta manje energije kao mi ''klinci''... :mrgreen:

ponese nas sine. koja crna ozbiljnost kod ljudi, kad kako predju 30 budu još neozbiljniji? :zcepanje:
 
Ma mene ponesu njihove cvrste sisice i tvrde gooze :heart:
E, ali u poverenju... nemaju pojma :mrgreen:

e, ako je u poverenju... :lol:
znas ono, klinke sa matorcima,
momci sa momcima,
devojke sa devojkama...
tako ti je izgl danas stanje stvari, MATORI... :lol:

iskreno mi se baca pegla i samo uvaljuje kiton usta da zacute

zaposli se u unicefu, vidis koliko je gladnih, a izgl kako ih ti hranish, pored tebe nije nijedna, svaka guta... :mrgreen:
 
e, ako je u poverenju... :lol:
znas ono, klinke sa matorcima,
momci sa momcima,
devojke sa devojkama...
tako ti je izgl danas stanje stvari, MATORI... :lol:



zaposli se u unicefu, vidis koliko je gladnih, a izgl kako ih ti hranish, pored tebe nije nijedna, svaka guta... :mrgreen:
brate mora tako nece nista kuvaju samo brza hrana a znamo da u njoj nema nista kvalitetno narocito proteina nedostaje:mrgreen:
 

Back
Top