Mlada muška koka - bolja juha

Ne razumem muškarce koji traže stariju devojku od sebe kada uvek mogu da nađu mlađu i lepšu. I muškarci razmišljaju ,,mlađa koka - bolja supica".
Посебна врста паћеника која углавном само постоји у причама ових добро држећих госпођа.То су приче за утеху дамама чије је време прошло.

Посебна врста паћеника која углавном само постоји у причама ових добро држећих госпођа.То су приче за утеху дамама чије је време прошло.
U redu je kada to bude izuzetak, jednostavno desi se između dvoje ljudi, ali ne razumem da to postane neka vrsta pravila.

a i sta znam
bio sam recimo sa jednom sa vracara ona je intelektualka vrlo svedena i odmerena
jako voli da ugadja i da brine
starija btw od mene malo
i taho to
jako brzina
i to mi je jako godilo
ali me nije sprecilo da u isto vreme petljam sa jednom mladjom vesticom koja se beje kao ajkula

i sad vrlo mi je prijala paznja od ove i ranjeka od ove druge
a privukla me je ubrzo posle jedna koja voli apsolutnu psihologizaciju odnosa i svih sfera jednog odnosa i kod nje je sve apsolutna uzajamnost
i voli neke lepe stvari i tipa rolplej akcija i nekih fantazija i tako
to mi je bilo vrlo zanimljivo
i sad tako razmisljam
generalno volim sve sto mi prija i sto je dobro za mene
ali sam i malo budalac ali svakako uzivam u tome

i postoji taj momenat savesti u kombinacijji sa mnogo mladjim devojkama
to ako si dobar covek kao ja
gde se onda malo lomuckas da je ne upropastis ne mislim na naredne konzumente
vec vise kao ne treba je lisiti neke postepenosti evolucije njene seksualne unezverencije i dinamike koju ona nosi
znaci ako je vrlo mlada retjemo a i sire

Sa 25 i 27 ti je skroz ok da budes sa nekom 30 ili 35 prvo jer ima vise iskustva, opustenija je dosta i pocesto nema onog foliranja kako su one inace fine, drugo imas sta i progovoriti sa njom jer su mladje prilicno prazne.

Naravno, kako vreme prolazi i sto vise godina imas posle ides na mladje jer te vise smara i da pricas, a i ne privlaci te toliko starija jer se godine prosto vide, pa normalno nadjes nesto od 24, koje nije frustrirano i nije joj glavni cilj da se uda jer je vreme.

Back