Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

mk ultre 2 i krstarica

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
e pa tako funkcionišem, imam stari mob i pripejd, a ovo se ipak možda i isplati
**
pre tri godine na arandjelovdan sam počela da brljam :confused: ili mi se čini. ili ovo ne treba da pišem.
sad ima nova tema koju je otvorio onaj lik-kolega. tako bila sam OK i onda sad nisam jer su me provalili. bez veze ali desilo se
heh. e mislila sam se da li da čestitam rodjendan koleginici iz osnovnoškolskog odeljenja koja je sad relativno poznata i oću-neću upaljen fejs i tako, na kraju lupim SREĆAN ROĐENDAN ali nekako sam promašila ton čestitke. nemam pojma, to su elementi diplomatije

jedan od elemenata problema je bila i jedna pesma koju ću možda staviti, od t. waitsa koji ima zanimljive pesme ali ne znam sve ali mora se pročitati tekst. ova je baš romantična ali me je to u ovom životu zaobišlo, možda da naručim negde pa mi odigraju. zaboravila sam na toma waitsa danas, ali možda se sutra setim. ako vam tako ništa se ne radi nemam pojma, malo obratite pažnju na njega ako ne znate

šta još da napišem. otišli su ili otišao je ili otišla je. promenio se taj odnos prema meni što smeta moram biti pribrana.
nisam vam još pustila tog t. waitsa, opet nisam mislila o tome. evo vam ravel
to će biti na koncertu, tako sam izabrala. nisam ja izabrala šta će biti na koncertu : )) prži jesenje sunce u levu ruku ali otići će
koju imam sad dilemu. da li da stavim na fejsbuk onog ravela. dobar je snimak ali sam malo dosadna. to slušam unapred ono što će biti na koncertu. evo ga ovde, ali već sam ga stavila. sad me to nervira. imam jednu provokativnu fejsbuk-drugaricu. u nekom finijem smislu provokativnu recimo ima neku veliku tet. i tako onako u višem smislu
:neutral: igrala sam dugo igricu i nisam izgubila nijedan život ali vreme je spavanju. sad ću probati da upalim nešto mirc pa ako mi se ne zaglavi moći ću nekad da nastavim. sve se zna o meni i izgubila sam neku bitku. e tako. malo kopiram druge. čekam da se završie ekv pa da kakim
znači ona je opasna ali mi deluje da ako pišem o tome da je kao npr kad te teraju onako masa vrišti i ti pišeš i radiš protiv sebe
nema šta da kažem inače. šta sam pokvarila
nisam ni zanimljiva :(. kolega mi nije odgovorio na čačkanje. :neutral: i onda su svi primetili da sam jako debela. u stvari nisam htela dijetu. šta je problem. pa ok zeznula sam mislim tada, trebalo je da isprobam da li sam u stanju da ne zeznem ali nisam. bućko me je podsetio na jednu sliku ali nekako nema smisla da pišem o tome. ode jedna titanija pa dođe druga ali ko zna da ne navučem jednu bedu novu. evo vam tako neka numera a možda je okačim javno
nisam neka riba a malo sam i zaboravila bućka a ne gledam mu profil a on više ne bi bio fin. a ima ta što je opasna kao titanija a možda i više i možda će mi se tako otvoriti novi horizonti pogotovo što ogovaram
evo ga decembar i novi događaji a šta bih ja. eto sad sam nešto mirna ne razmišljam o opasnima, nemam šta da napišem. šta ako ovde bude marketinga. u restoranu "dvorište" pored pravno-birotehničke četvrtkom pevaju pesme mislim tipa od jasne zlokić
ali ovo je reklama i pravila sam se da sam kul. ne piše mi se valjda sam videla da je loše i nepotrebno

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
šta ima ovde da zaključimo, baš ništa, verovatno ima razlog što je ovo pusto. valjda onome nisam lepa pa je odustao. razmišljam opet da bi bilo dobro da ugasim, nekako je neodređeno ali eto ga neka se još sija. možda misle da sam luđa zbog ovoga, možda su u pravu :think: ki ki možda koristim neke opcije loše. za danas nemam baš nešto da dodam. vreme je za spavanje, malo je i prošlo. da li ću gledati kraj poaroa ili spavati, hm. nisam baš nešto ispala. nisam ispala a možda sam mogla bolje da sačuvam osećaje prema nekoj muzici. slušam sad nešto za odrasle pa ću staviti tamo, imam svoj izvor odrasle muzike. mada i ja sam odrasla
nemam ništa da kažem specijalno a imam neke majice na krevetu sa vešalicama. kao što vidimo nisam baš evoluirala i rado bih igrala keln:ericu a ne radila nešto. ovo se nastavlja : ) imam razne muke mada postoje i veće muke. nisam još stavili tog toma waitsa a moram i na igre bez granica. nekad je nešto bilo lepo ali sam pokvarila svojim kičerajem nisam ga držala pod kontrolom, slabijeg sebe ili slabiju sebe. e šta bi bilo da nije bilo tog kičeraja koji još izlazi iz mene :neutral: eto tako ova egzibicija i dalje raste :) nemam baš šta da dodam ali npr ne vidim jelku iz svoje sobe jer su izgradili sprat. ali imam neki korov u dvorištu. imam neku količinu teget stvari u sobi. spava mi se, gledala sam "mletačkog trgovca" danas. lepo je bilo biti glup a sad sam glupa a treba da se pokažem. hm blog je i dalje tu, a pošto toliko ponavljam ovo i ono možda treba da se zatvori, ali i dalje je tu pa mogu to da ponavljam. sad baš odlučujem da to više ne ponavljam. sad sam radila neku anketu o pićima ali pola toga sam poluizmislila jer se ne sećam. koji li će prvi da naiđu, mada ipak možda ću još ponavljati da možda treba i da zatvorim. opet mi, moj blog i ja :) hm, malo mi se ne čita, mada mogla bih... možda sutra. pojavio se neki novi :roll:
našla sam posni šlag u radnji zdrave hrane a možda mi treba još jedna kesica. pročitala sam ovo ali sam malo deprimirana nisam smršala. :( štaviše ugojila sam se još a neki vole i kao da mi skrenu pažnju. možda će neko i ovde to da napiše.
ajoj :neutral: srećna nova godina :D
ćao. kad ste vi zeznuli. ja mogu da izdvojim neke tačke u životu mada možda i nisam
nešto jesam a nešto nema veze
bez veze sam samo nekad neću to da priznam. sutra ću se rvati s programom koji je neposlušan. pada sneg a mislim da nemam baš obuću, inače bi bilo ok. postovala sam komentar o jednoj torti na drugom sajtu

Poslednja izmena:

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.819
čuj, malo me smore ovi tvoji dugi postovi pre nego što stignem do kraja, ali ti je blog svakako dobar u terapijske svrhe, kao odmak od kvaziljubavnih.
Ali tako ti je i u reali - više imaš cece nego ateist repa, i to je to.

Eve ti pesmica:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
hm ... kako neki imaju da kažu a drugi nemaju? :sad2: da li su se ili neko vratio-li
malo čudnopišem ali mogu da pišem bilo šta, ok onoliko koliko puste :D dokle ću ovako. eto. ko se na mene naljutio i zašto. a šta hoće ili misle :eek: :eek: ovo je baš jedna. šta jedna.
ko se sve vama pretvorio u pravednika i manje vas kotira??? meni se ovo desilo jedno 2x. eto opet mene i danas sam se mrštila oko psihoterapije. mene niko neće oženiti zbog bloga. eto tako eto tako, bila je forumašica iz novog sada "eto tako" ili "etotako"
ozbiljno. 2004-06. ili 2003. sad je 2016. :confused: šta bi bilo bolje od ovoga. nije zanimljivo? nije :confused: evo stao mi mozak
hmm novi zakon o kućnom redu :zper: - odnosi se na srbiju. uz novi zakon vratila se i titanija :think: a na hocu.to sajtu ima ponovo rezervoar-šolje : ))... pardon, hocuto.rs. eto tako, opet ona. da li je bila na malti ili kipru, a udala se. ovo i nije lepo? bila je iz NS. nedelja je i nema ničeg posebnog. ne znam šta je field-trip. mislim da je za mobilni uređaj. kako bi ovo moglo da postane nešto bolje, drugo.

oni se vole vrhunski, nema ništa iznad toga. nisam kulturno uzvratila exercism-u pa sam malo uobražena. tamo ima baš mnogo, mnogo j ezika. je l sam vam rekla da sam kupila Pametnu masu. evo ovu verziju i to "super lavu" znaci narandzasto-crvenu http://www.hocuto.rs/poklon/pametna-masa-super-iluzije/7144
oni me ne plaćaju za ovo reklamiranje
evo morane boginje https://www.google.com/search?q=morana+goddess&biw=1280&bih=647&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-t7jslOHKAhUCjXIKHX9rCM0Q_AUIBigB
bolje da sam stavila negde sliku možda ali eto ga ovako
slovenska boginja - hm smrti. nemam baš nešto da kažem. slušam hajdna, mislim da ću ga sutra staviti. evo sad je sutra. manje više sve je na broju. opet ono nemam ništa da kažem pa bih to mogla i da preskočim. ne znam, valjda mi je dosta jedno ćebe
eto tako nisam više glavna faca i pomalo patim ali je i OK?... možda i ne volim ovoliko što piše i ne znam šta. zdravo, forume. nemam ništa a ispalila sam se što je manje od samo nemati ništa. mogu da napišem: eto tako, ne znam šta da napišem. a to sam već rekla :D nisam ovo čitala odavno i pitam se čemu sve a ne gasim. pametna masa je simpatična stvarčica mada ne vidim joj svrhu

hehe inovacija je da sam nešto i obrisala, tj zadnja dva reda. nije ovo baš nešto napredovalo. danas sam se logovala na izbačenim nickovima i onda upiše tu aktivnost. možda je dosadno što ovo i nema svrhu još uvek, tj ne znam baš koja je. tako nešto, eto tako, alisa je zgodna za pominjanje, više pamtim iza ogledala

mislim da ću staviti "karma police" pesmu iako se baš s tim i ne identifikujem, mislim da sam nekad više iako sam to sve slušala npr 2011. ali sad ne. ali ću staviti. da li je to u redu? ili nije?
napravila sam ovu tortu, prilično je jaka. ne razmišlja mi se o hrani holesterolu ali nikad se ne zna ako hoćete da sredite nekog dajte mu ovu tortu ;) http://saznajlako.com/2014/03/14/torta-lenja-domacica/

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
e pa vreme je za novu glavu. ne znam gde da stavim ovo, juče smo se dotakli dorijana greja. ja nisam toliko kulturna. ali ako ste gledali film sigurno ste zapamtili one slike, evo i slikara, čak mislim da je nešto takvo izloženo bilo u valjevu ali nisam pročitala čije je, slikar je amerikanac, ivan olbrajt
https://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Albright http://www.vreme.com/cms/view.php?id=776596
ne znam da li ću ovo da pišem i po forumu. meni neke pojave ne smetaju

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
kako lep kad mi daje neke maske :sad2:
aha to zbog dorijana greja :aha:

taman sam se zaigrala kelnericom kad zablokira se komp :eek: to nije retka pojava kod mene ali sam se nadala da će sve biti OK kad eto. dobila sam ok reputaciju ali sad nisam uzvratila, ne volim kad se pitam. ko je ovo - w :think: šta li će biti. mama mi je rekla da ne jedem slatko ali sam pojela ali me sve to dovelo do razmišljanja što i ne volim. 2012 :aha: ali ajde da ne odajem javno. ne vole me. vole da me malo šutnu. ima ona igra "nemojte me šutnuti"? moram kratko jer malo žurim, nema nešto bogznašta, možda ću gledati python neakd
namestila sam bila c++ da radi ali onda se nekako opet pokvarilo, ne znam zašto
ne znam ni zašto me ne vole-voli, ne mislim na nešto mnogo, ali što sam im toliko odbojna? a u početku nisam bila. možda bi bilo lepo malo da pobrišem svoj blog, ionako je svejedno. :) :neutral: eto mene, kao i obično tako se danas javljam. kao da se javljam soc. radniku a bila sam u zatvoru. ok je film od vudija alena novi, "nerazuman čovek". opet kao žurim i kasnim, što je baš bitno, mislim da je tad bilo bolje, pre neku god???? nešto i jeste a nešto i nije, sumnjivo je ovo. mogu svaki dan da dođem i dopišem da je ovo pomalo i glupo :) svira mi ovaj sax/sex. hm. igra mi se kelnerica, ali sam se tek danas setila da je to žensko, tj ne znam da li postoji igra "kelner" i da li muškarcima smeta što je ono ženska igrica. možda je naručena za neki ženski sajt. inače je ruska. eto. možda mi se i ne igra ali danas sam razmišljala kako nemam vremena za to. mislim da ću je malo igrati ali ne treba da zaboravim pranje kose bar sutra. evo idemo nekako, imam neke reputacije hm. danas nemam reputacije a kućna internet veza i dalje je kilava, da li zbog kompjutera ili protoka. evo opet nešto, nisam svaki dan to pisala, mogu ovo da čitam ali neću. imam ekscesnih događaja u životu. ne čita mi se ovo, ali svira muzika sa ljis liste, kasnim na spavanje :) eto mene opet, ali možda se vraćam u 3d. ili sam ovako na pola. nemušto pričam, možda imam plak na mozgu ali se pravim da nemam. pa eto. danas je umro d. nikolić

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
danas sam baš skoro rešila da obrišem ili da bar pročitam blog, tako da možda ću stvarno da brišem, ali ne baš danas nego za neki dan. čisto ako pratite da znate :zcepanje: hmm šta ću sa tuđim komentarima. ali prvo da obrišem? pardon, prvo da pročitam. danas sam bila nesrećnjikava što me ne vole oni bivši cool forum-drugari, tad su me kao gotivili mislili ko zna šta a sad sam im niko i ništa :confused: i onda kao da sam pazila ne bi tako ispalo ali ja nisam nikako pazila i nemam pojma zašto nisam bar malo, malo pazila. šta znači to pazila. pa malo bila uzdržanija, razmišljala više, da nisam stavljala neke poruke koje ne mogu da izgovorim šta su i tako. i sad su oni cool a ja sam manje cool nego tada. mislim da mi je tad bilo lakše. e i tako. i još me kao neki hm nešto juri, taman mislim niko me ne voli kad eto ti nekog. mislim da će mi se javiti opet u narednih nedelju dana. znači sad ovo svoje nisam pročitala ali valjda hoću. kao hoću da igram igre bez granica ali na ovom kompu a možda i zbog internet brzine ovo je prilično sporo i dugo traje. forumske igre bez gr. ovo i dalje postoji :eek:

Poslednja izmena: