Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

MK ultra

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
ma ebiga :C)
jao jao, jos cu malo misliti mislim
ispiskio se... u onom spotu
pa i nemam za sta da se kajem tj ne treba
dobro treba ali sad sta je tu je : ))
ili ne treba. u svakom slucaju ako se skidate sa psiholekova ima taj period prelaska koji je gadan. ako ste se uopste upustili u to. mozda je gadno i bez. moguce da nije trebalo :eek: nemam vise prava na sve :eek:
kao nije pametno da pisem blog
da zato se ne skidas na svoju ruku mada mozda opet otkacim. ko ce zloupotrebiti. ili koga cu? eto uvek ima dva
opet ja a sta oni sad rade eto znam : I
sad se pitam sta da radim nemam neke strategije. sad da vam dam link sta o tome kazu ali ne dajem ga. ebiga provalishe me
:heart: to je vec onako
a to nema neku vrednost. a tamo
ne znam bas ni sta ni kome da oprastam jer mi tema nije jasna
dobro sta se desava. ovo je napusteno verovatno s razlogom tj nije dobro
mnogo jedem :( volela bih da prestanem sa
samo valjda ne treba
u stvari sam u nekom trenutku pocela sa nekorekntim ponasanjem vise i od tad teze stajem, valjda je to moj problem
i glupim ponasanjem
mislim da nisam vodja, da se neko ne ispali, valjda nece

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
znate sta hocu da uradim mada kad tako uradim delujem sebi da nisam bas korektna i da sam skorojevic ali treba da istrajem, ovako sebi delujem vise ok ali opet :I
hocu da ipak ne pijem te lekove i da radim tako a onda da se javim dalje, mada to nije najkorektnije sto treba da se radi
zbunjena sam nemam jasan odgovor a to me i dalje muci. mozda treba ovako da nastavim

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
sve sve najstrasnije to je tamo pred tobom i ne pomaze da mislis da ti se ucinilo jer nije
tako sam pisala pomalo onako
cao bloze, mozda se nekad vratis
evo usudila sam se da otvorim... to nesto
svaka rec se meri?... i tako, krenulo je nekako i sad je gore nego sto je bilo kad je krenulo, bar ovde
to je tako prosto
mogu da ti razbiju a pre nisu. ne zato sto su bas losi nego zato sto je prosto tako
mozda ce neko da napise da zatvorim, a da li cu da poslusam? verovatno bi bilo bolje da sve slusam, cak i ono sto mi se ne svidja? sad vec imam neku ideju kako i sta, samo da li to moze. mozda cu ipak ovo da zatvorim, ih bas je bitno : ) sad postoje stvari koje bole kad gledam i kao da nisam bas imuna

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
znaci mogli bi moji blogovi da se izjednace, pa da svaki ima otprilike isto komentara... ako neko ovde nesto vidi nek krpi tekst
jedno vreme sam zivela bez interneta... da li bih to mogla opet
i dalje ne pishete :evil: kako to da shvatim
tako, volim da dajem mishljenje. inace nestala je magija nekakva sad je nema
znaci sama sam kriva sto je nema ali je valjda jako neukusno da objasnim zasto je nema. sva sreca niko me ne pita a verovatno cu i objasniti jer sam preterala. znaci nekad sam ipak znala krajnje granice sta je neukusno dok u jendom trenutku nisam otkacila i presla te granice. eto to je jako lose. i od tad se u stvari oporavljam tj nije mi nista vise isto. i onda bih lakse opet to presla.
meni je toliko glupo sada. ne radim nista i nista mi se ne radi nista mi nije super. imam taj rad da pisem ali ne znam sta bih dodala, a opet ako posaljem verovatno cu dobiti razne kritike. i tako sedim. najela sam se ko mrcina. ima stvari koje mi se ne svidjaju
inace jutros nisam uzela lek i dobro sam sada. to je previse kratko. eto, nisam se uzdrzala od eksperimenata : )
da li uopste ima neki posao za mene, bilo bi lepo da ima. nego sad cu da se spremim i onda sam spremna. i sta onda.
inace primetili ste da slusam malo sad honeyroot. to je neka grupa. eto mala preporuka. pusticu vam sada state of mind

kao nista od tog treceg sveta i exita petrovaradina vojvodine opet ne povezivati
postoji mala stanica chortanovci dunav, ili chortanovci vinograd. ako voz uopste tu i staje : )) u chortanovcima ima plaza mada je bila poplavljena. je l se secate istocne srbije? i onog magicnog drveta za zdravlje
znaci sad se spremam da ustajem i sta onda... pa ne znam mozda nista. ne vozim biciklo.
e sad znaci nisam jos ustala i nisam uzela lek ali necu da davim o tome opet : )) mama mi je doshla. mnogo sam se najela bila. nokte se mogu poseckati mada ne mora. znaci sad da ustanem pa da vidim sta cu dalje. valjd abi trebalo da uzmem lek da se ne zezam. moze da me ostavi ako sam takva npr. a opet radi crvic. ima ovde neki golub tako kilavo deluje. bas lepo pisem. : ) i tako ajde da ustajem samo sto mogu i da zaboravim o leku. dobro se osecam ne treba mi ali receno mi je. kao samo danas : ))
poceo je jun. he. slagalica :)
onda ce i jul. a imam sta raditi

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e i onda ti se srusi kuca i ne znam sta a ovako si pisao pre toga, to je zivot :roll: i sad kao stalno treba da budes svestan i da ne pises te blogove o tome. mogu da izgenerisem beskonacno mnogo ovih "glava". mozda da upalim neki blog koji ima manje glava : ) to cu mozda da uradim. evo vam i sergej dobih ga tamo : ) ne umem da odreagujem. zasto, zasto sam to uradila? : (
ne ovo sad nego ono. mozda ipak da popijem to, makar se ne misli. ne svidja mi se da budem jos na tome. mogla bih da se skinem, ne smeta mi ta psihodelija. ali lekari tako ne misle. znaci sad se spremam, perem zube i tako. pa mogu kad zavrsim to malo poglavlje da se vratim da ne napisem nista. evo vratila sam se posle tih poslica cisto da se javim. mene je kad su bile poplave nekako me to izdeprimiralo, i kad sam bila u sremskim karlovcima to me oraspolozilo taj grad.
e sad nisam i dalje popila svoju pilulu tj pola pilule, tj mislim da muvam i da bi trebalo da pijem duplo toliko a ni ne gledam almu maler sada. ko bi ovo mogao da prati : ))) i tako nisam popila i ostavice me mladic mozda a mozda nije ni dobro. mogla bih a mogu i sutra a danas je taj dan. e svasta od mene : ) imam kafu i sad mogu da radim za fakultet pomalo. nisam se kretala. mogla bih da setam negde. ok dakle shta. deprimira me sto nisam uradila pravu stvar u pravom trenutku koliko sam mogla jer pre toga nisam nikad tako ili ne bar tako drasticno i to me razjeda i mozda treba ceo zivot da me razjeda. mozda nesto bude pa ti to deluje malo. da, nisam ih jos uvek popila, je l cu sad da se mislim ocu li ili necu? ili da lepo uzmem. ili da malo ucim tako. pa da nece ova sreca zauvek trajati

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e sad posto nisam uzela taj lek i tako osecam se ko psiho nije mi nista super. mozda ga uzmem a mozda se jos svercujem. ne radim za fakultet. nista mi nije dobro. ali imam komfor. trebalo bi valjda da se postidim a ne stidi mi se ali mi nije ni super i tako sam psiho

secam se sada kad sam pocela s modemom jos 199tih isla sam TAMO i tamo je bio modem i sve je bilo takvo. nisam u kontaktu ni s tim ljudima. kako sam napisala tako mi se promenilo, to je magija ali neka onako

evo osim faktorizacije celih brojeva ima i ovo http://dlp2014.epfl.ch/

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
toliko sam se bila primila i bilo mi je lepo, a nije trebalo tako da uradim. nije bilo ni zdravo. prosto mi je bilo lepo da se primam a posle je bilo glupo. zaboravicu sve to mada ostalo je u porukama... ili mi nije bilo lepo?... sad je glupo i sad je drugo i nikad necu onako, raspade se. mada sam se u trenutku uplasila. i tako. moglo je i drugacije ali da li je u redu da pisem o tome ovde? mozda nije moglo morala sam drugacije. kao s nekim o tome da pricam. da li je to bilo kao rok bend : ) mozda pomalo ali kad krenem da bulaznim sve nestaje sve se gubi i ja nekadasnja ne postojim tako mi se cini itd. onda ima to. pa uzmem ono. i pomesam. puna sam rupa. i tako. moram kao manje jesti a volim da jedem dosta. kisha pada

i tako
broken something

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
hehe obrisala sam. ali to vise ne postoji. da da, to vise ne postoji. postoji nesto drugo sada. to me sekira. sad mnogo toga ne bi ni bilo. s kim o tome da pricam? kazu ti samo da ides dalje ili da je to nista. pa i mogla bih ali se vracam stalno i pisem svoje mozda neukusne blogove. bas ti nista ne vredi jer kad je bilo tu ponasao si se nekako. mozda ni onda ne bi bilo ali morao si. zasto se vracas toliko na sve to? i kao da si na dnu. daju ti stalno razne savete koji nisu losi. na kraju odustanu. vredni su i superiorni. nisi dovoljno dobra da bi prihvatili to sto radis. i tako si nista. nemas sta da zamisljas. a koje su bile teme? novi beograd obicno. tamo kod bloka 30, ali pocetak. sta jos? to ti je sad na pameti ali sta je to, nista. a vise bi volela da je muzika u pitanju nego tekst? vise muziku ne volis. a ne mozes ni da zamisljas vise. bar kad bi mogla to. pa sad opet ispadas iz koloseka. pises stvari koje nikome ne trebaju dok ne dodje neko i ne naruga ti se. samo je pocelo da se desava. je l se secas toma waitsa. kad pomislis na detalje loseg njega se setim. ne poznajem to toliko. i radiohead. to su drugo dvoje. moze se ovako raditi do sutra. i preksutra. mogu zauvek ovako da pisem i da me nadju kako to radim. i sta s tim, nista
dani idu i nema nicega. mozes nesto izbunariti verovatno. mozes se truditi oko svog rada. mozes sebi ubaciti nepotrebnu muku oko lekova. mozda su lekovi dobri. mozes jedan dan mirno da ih eskiviras. mozes i da odes u terminu kod doktora i da ga nerviras. mozes da razmisljas o novom svetskoom poretku i da ce ti se obiti o glavu sto ne slusas lekara, kao da je mozda i dobro za tvoje zdravlje da ga slusas. mozes da pises ovakvu vrstu proze. da slusas ipak toma waitsa drugu pesmu. da citas prakticnu intuiciju. da pokvaris prakticnu intuiciju jer to je jednokratna knjiga. da te ne primaju na njihov forum. vise nemas tajno mesto nikakvo na internetu. oni tamo stoje kao nekakve poluzveri, polu jer na prvi pogled i nisu toliko opasni ali znas negde da na dublje i pogresno zadrzavanje svasta moze da ispadne. a gde su oni? da ne napisem ono dvoje. na ta pominjanja moras da zatvaras ovo. jer tu ima i nekih sekcija hmmm. ne smes sve da napises. i to te kvari.
fala bogu da postoji nekakav snobizam jer valjda ih zato nema, jer sam se duvala kako sam bolesna, pa ipak je vec mnogo kinjiti bolesnu osobu. al ne lezi vraze. opet cackam mechku. a nekad je bila nekad blaga dvojka. koja se ne moze obnoviti
sigurno je da si sad pametniji i bolji. ali kome trebas takav? meni ne sigurno

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
resila sam da pocnem u nekom trenutku da brisem blogove pomalo da oslobodim krstaricu. eto tako cemo. nisma sad oprala zube. mozda sam se odvojila od pravoslavlja. nisam bas ni muzikalna. pisala sam mozda previse. oni su tamo i nemaju problem ali su opasni mogu doci i sta onda? ; )))
nece doci i oni su oni ja sam ja. trebalo bi da krenem. nisam popila sad lek. trebalo bi valjda da ga popijem. sutra eventualno ne moram. i tako
tako nekako, uzecu da brisem, blog po blog, glavu po glavu, tudju i svoju :think: mislim da cu tako. mozda ipak necu. da li to opet niceg nema osim necega sta ako me stignu? trebalo da cutim? pa svakog bih nervirala sa ovim nista nesto nicega necega i tako dalje. ne radi mi se to sto radim. moram li stalno bas da vas se plasim? mozete li da odmorite malo? mada dosta ste me pustili

ne volim shto neki citaju.
ok. dakle. sta sada. izlaza ima li? nema. sta smo uradili uradili smo, da li je tu bio ukljucen mracniji deo mozga? ... kao sto vidite jos nisam obrisala a i radim nesto drugo koje nisam zavrsila. mogla bih kad to zavrsim da naredno vreme apsolutno posvetim poslu 2 i da ga radim dok ne zavrsim. to bi bilo najbolje ali nisam bas u stanju.
ne mozes ih pobediti oni su tu. kako god oni su ispravni a ti nisi? e sad vec lupetas. otkrice te da nije nesto u redu s tobom. hm. nemam bas inspiraciju. svira mi neka muzika

i dalje mi ne pishete, to samo po sebi govori! nisam obrisala nishta. necu nista raditi. leci cu na krevet i cekati ponoc. mozda i necu????? ne znam ali to mi je trenutni plan

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
zao mi je sto nisam imala vise duha u tim nekim trenucima. nisam se setila

ok, neukusno je to pisati. ali sta drugo? i kome pisem? na nekom drugom mestu? ovde pa zatvorim? :think:

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
zalim sto se sve to tako izdesavalo, sto sam tako postupila, sto nisam uradila drugacije, a dok se desavalo mogla sam drugacije
kome sada pisem kad i vi citate? znaci opet ono standardno ludilo?
jer me to izjeda i izjeda, plasi, unosi strah, prati me svakodnevno. to je nesto gde drugi odmahnu rukom, prepisu lekove, kazu zaboravi i slicno jednostavno i utesno. a ti znas da je to tu, i stalno je tu, i nikad nece da ode. onda vidis pametno resenje koje je zrelo, ali posto si to samo ti, ti ces... uraditi sta? pa nista, napravices ponovo neku glupost i to te ne vadi iz te situacije, prividno ne tako bitne, ali sustinski nekako ugrozavajuce, razarajuce, sveprisutne, gledajuce, ozbiljne, dosadne, ruzne, lepe, simpaticne, sarmantne, lude, sizofrene, seksualne, nenenen en pominjemo to. gubis logiku. moras se voditi sada logikom
a ti je gubis jer si lenja i onda teze radis, ne konstruises svaki korak dok te oni rpate i ruse ti tvoje a ne rade nista nelegalno i lose
ti si u recima oni su u slikama
tamo je 21. vek a kod tebe?
kod tebe nista. nije samo to u pitanju. sta je jos u pitanju? pa to sto treba nesto da radis pa samog sebe jedes
razmisljala sam o kletvama
a secate se, dobro, dobro, ne secate se... ali kako sam samo letela kroz ovu oblast i onu oblast, pa mistika pa magija pa paganski bogovi. ko se toga seca? niko. neki fragment i oni oni. pa dobro mogu i ja da zvekecem nekakve slike ponegde zar ne i sta imam od toga. mozda da nastavim na drugom mestu, ko bi to znao uopste

jao mamut sam to su mi napisali tamo napisala je kacha. e sad sta s tim sto sam mamut. mamut ima kljove
pa nije loshe biti mamut. naci cu sliku
loshe je :evil:
ali kad razmislis malo nije tako strasno cak je ok. ali ne valja. e sad da nadjemo mamuta

pa chupav je i ima mocne kljove

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
moje srce vishe ne krvari jer je sve iskrvarilo
my heart no bleeds anymore
everything fell out

: ) ovo nisu moje misli nego pishem poeziju
ali kao parodiram
to je zlo. sad sam zla. ono nije to to

"digging a hole for myself"?? tako nekako
baze podataka

Poslednja izmena:

Quince.

Aktivan član
Poruka
1.771
Previse zalis za nekim stvarima Treba da ih pustis i da ne razmisljas vise o tome Kad pocnes misliti o losim stvarima, odmah se prebaci na nesto ljepse Ne daj da lose misli upravljaju sa tobom

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
: )...

pre je bilo dobro a sad ne valja. pre sam kukala a bilo mi je dobro. sad kukam a nije mi dobro. sad postoje pogresne recenice. hocete li da se vracam na pogresnu recenicu?

bas je lose, dostaa je lose

zasto sam ovo? : (
znam zasto sam ovo. valjda bi bilo dobro da ne znam. i tako te newage metode i zvonjava tih valjda kineskih zvoncica, neko to ima i stalno cujem kako zvoni. bas bi bilo dobro da dosta toga ne znam, onda bi bilo u redu

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e pa drugari srecan mi
:I
da stavim tortu neku

valjda ne treba da se duvas da je to
ali eto : )
jednu za neprijatelje, jednu za zabranjeno prenemaganje, jednu za propusteno i jednu za nepametno ponashanje

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
: )
mislim da cu da postanem vanzemaljac to mi je najbolje...
tako sam postala nikakva, bila sam i pre ali sad sam stvarno. to me nervira
e tako sad i nemam sta da pisem jer se sve zna. ali ponovo da se obratim nisam odavno?? sta bude ako pisem. znaci kad sam pocela onda da forumasim bilo je novo i nije bilo mojih gresaka a sad ih ima. bolje dane pisem. islo je dobro a onda sam prestala da pazim. onda je delovalo da je dobro ali nije bilo bash, u pocetku sam vise volela muziku. eto tako. nema tu sta jos da se kaze. sad stvarno spletkarim. boli me noga. dobro je bilo kad sam pochela ali sam usput izgreshila sto svi znaju misleci da cu da se nesto ovajdim al mrka kapa ne da se nisam ovajdila nego je sad sve gluplje, a glupo je i o tome pisati. valjda je pogresno pisati ponovo o tome izgubila sam odnos sa realnoscu. mogu da pisem o bilo cemu ali valjda nije pametno. pa da pisem iako je pogresno. znaci kao da mi se pomracila svest i sad placam cenu, odnosno tamo sam gde sam i bila samo sa pokoshenim nekim nadama da ce biti bolje. a moglo je bolje. nekkao mi nije na mestu ovo pisanje : )

ne volim sada to.
znaci pocelo je malo kao san i nada ali sam uspela da unistim mogucnost i sad si gde si i poceo a ovako ne treba pisati, zar ne? kad sanjas pridajes znacaj pop muzici. lepo je kad mozes da igras uloge, kad toga nisi svestan, a sad si samo ti?? e i tako pises te cudne stvari koje su ruzne i mozda lose... znaci mogu da pisem i slicno ali moguce da je lose i ruzno. a u stvari bilo je lepo TADA a sada je obicnjikavo, ali dobro, mozemo da konstatujemo, ne mozemo da se setimo, ili mozemo malo i teramo dalje

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
generisem tako neke lose stvari ali zasto? :( zato sto ne mogu dobre a generise mi se. ili nisu lose?? sta je izmedju.
zasto je ovo lose, po vama, napishite mi :(
mozda nisam bas dobra nekako, ne znam bas sta se desava
hehe sad kao treba biti odlucan, zatvoriti ili ne zatvoriti ovo : ) bolje valjda zatvoriti samo treba i uraditi

Poslednja izmena: