Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

MK ultra

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
nesto se tripujem da sam upala u to telepatski

to moze da znaci nekoliko stvari:

1. ppomalo sam ppoludela
2. stvarno sam u to upala telepatski a posto sam informisana shvatila sam
3. nesto trece...

posto gubim nit...

4. maloo sam previse ekstremno postavila zivot pa je doslo do ekstremnih situacija ... ne zaista ekstremno ali introvertvno ekstremno

da li me oni prate...
haha... ako postoji MK ultra a postoje i sajtovi o teorijama zavere ... znaci zasto bi opasni MK ultra pustio njih da vrsljaju... ili su oni samo ratnici a nas foliraju da su dobri

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
e sad ako mislim da sam upala u to... moze da znaci da sam nesto drugo pretvorila u to... npr neko odbijanje sam pretvorila u to... i onda sam ovako dramatizovala.. to m oze da dodje do ekstremnih razmera... ako zaboravim na pocetak

a opet mozda to svtvarno postoji... pa ima toliko ukaza da jeste...

au ...

Zakasneli

Aktivan član
Poruka
1.304
123loncar;bt143472:
....biće skoro propast sveta , nek propadne nije šteta.....nek propadne nije šteta , da devojke ne ostare !

Nemogu nigde da nađem reči na netu za cigansku tugu

Zapamtio sam jedan stih : U Berlinu sednica je bila sve Cigane na smrt osudila

Bravo za ovu zaboravljenu antifašistilkuu pesmu

123loncar

Veoma poznat
Poruka
14.187
..Hvala ! ...proleće je .. polenov prah na sve strane .. pa eto - znaš već sve .... a to kijanje , mislim ovako ono može biti i šifrovano ...tako čovek može da prenese štogod a da ovaj ne provali... teško mu idu na ruku takve biološko emotivne šifre ... kao ono oh / joj / bre/ i tako to ... ne može da ukapira kontekst i da provali o čemu je reč.. mislim taj špija , on - - čist je program bez emocija ...šta da mu radim ..krele; žao mi nekako dođe da ga isključim ..cvili kad ruku pružim ka štekeru...plače kao da je čovek... nekaga !

123loncar

Veoma poznat
Poruka
14.187
...beba ... treba imati božanskog u sebi pa roditi / stvoriti život.. beba...šansa da budemo kao oni - bogovi... beba .... kad tad čovek treba da iskoristi tu mogućnost i da iskaže tvoračku moć ....beba ..

Pozdrav !

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
ako sam ja tad isla u skolu znaci treba pprvo da nabavim sebi to odeljenje da budu isti uslovi??? sto se mene tice
ma ... nek bude i bez veze... bar cu da se opasuljim. sta sam se uskopistila od dosade ;)
ajd nek bude glupo pa da mogu da radim ovde sta radim inace... mada.. rekla bih da jesi bio*?!??! ne znam

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
a mozda je vec ubrachen... a dobro nisam ja neka fatalna sad... mislim jesam al utorkom samo
A I DECA...
pa dobro onda cu da nastavim s domacim ......
ovde kod mene krece novi ciklus... mislim dole... napolju
odo da radim
a i da objasnish ...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
ma i nije mogao da se javi... mogla sam da se vratim ja...
greska je sto pisem ovo
eh...
da ovako prekidam sve...
:(
uostalom i pre je bilo bez veze kad se vidimo pa ono da overimo josh jednom

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
ne svidjam se sebi ova zadnja ja... nekako nisam to vise ja

al svejedno zhelim da se pojavish na neki nachin :IIIII
makar kako? pa ako mora makar kako moze i tako. sta bih ja mogla da uradim!?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.869
ma i ne zelim ajd idem i ovo cuda zatvorim.
koji si bre ti
i sto si me iskulirao jos nije objasnjeno da li jesi mislim ako ne znas samo da ti objasnim kako... cisto da znas za buduce svoju gresku