Mizoginija ili saljiva reklama?

Snašli se ljudi bez agencija, glumaca, kvazi profi likova za velike pare a radi posao, priča se, sad će svi koji su videli klip znati za firmu.
Pametan momak ako je ovo on smislio. Kakva mizoginija pobogu, nek mi pokaže neko samo jedan bračni par koji se ne dernja jedno na drugo.
Sad kad krenu filozofiranja i analize svake reči i pogleda i visine decibela. Ne treba nama neprijatelj, sami smo sebi dovoljni.

@letnjekiše recimo isto, samo što ona dodatno dođe naoružana šipkom za utege, a oko vrata debela lančuga za koju je obješena okrugla uteg ploča od 25 kg.
Kao što osobe tamnije boje kože nose zlatni znak dolara oko vrata, tako i ova naokolo šeće sa željeznom pločom oko vrata.
Današnji svijet prepun je agresivnih žena.

Ne znam o čemu pričaš, ja sam nežni mirišljavi cvetić, i kad sam obučena kao civil niko ne bi znao da dižem utege

Ako sledeca reklama nije za seckanje smeca, onda je konfor u pitanju...

Zenama dosadno , **** ne traze, a para sve manje....a elite sve vise....tj konkurencije i onda sta ce nego da vriste...

Posle nek pokupuju par diploma pa da negde bilduju karijeru i nece im nista smetati..

Reklama mi je šaljiva na mah, ne doživljavam je kao nešto mizogeno.

Neki slojevi društva su postali preosetljivo na ovakve stvari te gledaju da nađu mizogeniju/mizandriju u svemu.

Sedim juče sa nekoliko poznanika u kafiću i pričam im vic:
Kada se životinje ponašaju kao ljudi to se zove basna, a kada se ljudi ponašaju kao životinje to se zove Bosna 😂

Od nas 7 za stolom 3 njih je izbosne (dve žene). Poče lik da se smeje, a ove dve me pitaju da li znam da su izbosne? Kažem da znam i da mi je bosanc ispročao vic i svi počeše da se smeju.

Nastavili smo priču da bi za neke viceve koje smo pričali u prošlosti danas bili stavljeni na stub srama...

Back