Mitovi o potopu

Koji su dokazi za veliku poplavu u skorijoj прошлости?
futog čini mi se 63 ceo pod vodom
za njih je bio opšti potop. obrenovac... a to je 20-i vek kada se već tehnološki nešto i uradilo da se zaustavi. zamisli poplavu pre 2,3,4 hiljada godina.
jedne godine izlila se reka blatašnica, pola kilometara od korita pod vodom a reka široka oko 5,6 metara.
 
futog čini mi se 63 ceo pod vodom
za njih je bio opšti potop. obrenovac... a to je 20-i vek kada se već tehnološki nešto i uradilo da se zaustavi. zamisli poplavu pre 2,3,4 hiljada godina.
jedne godine izlila se reka blatašnica, pola kilometara od korita pod vodom a reka široka oko 5,6 metara.
У принципу причу о потопу још могу да прогутам, али не могу о laser guided meteoritu који је побио само диносаурусе,а оставио сисаре ЧП
 
У принципу причу о потопу још могу да прогутам, али не могу о laser guided meteoritu који је побио само диносаурусе,а оставио сисаре ЧП
Ako su postojali dinosaurus ako ima dokaza stvarmih voda ih progutala.U arku nije mogo da uidje i da je navaljivao bio veci od arke.
 
Ako su postojali dinosaurus ako ima dokaza stvarmih voda ih progutala.U arku nije mogo da uidje i da je navaljivao bio veci od arke.
Не верујем да су постојали диносауруси, доста их је измишљено, а исувише мало доказа да су постојали, за врсту која је милионима
година владала Земљом...
 
amazon čije je ušće širine jadranskog mora. zamisli da se ta reka izlije, ceo brazil bi bio pod vodom.
evo rusi se hvale da imaju bombu da potope celu britaniju ili pola amerike.
što može da znači takođe da je bila civilizacija koja je mogla da izmeni kontinente.
tako da je vrlo opasno pridavati bogu zaslugu uništitelja i ujedno ga zvati bog je ljubav. ljubav nije destruktivna ona je produktivna. a priroda je nemilosrdna kada se menja ili je čačkaš kao što mi radimo danas.
 
Biblijska istina jeste ona koja je zapisana u Svetom Pismu dok tebe vidim da ovom temom pokusavas relativizirati ili cak i osporiti izvestaj o potopu...
...stoga se prosto namece pitanje koji je tvoj stav u vezi Biblije,ne zanima me tvoja pripadnost ili veze sa verskim denominacijama...
Dakle ?
Možda ni to nije izveštaj o poplavi nego priča o duhovnom potopu.
 
Не верујем да су постојали диносауруси, доста их је измишљено, а исувише мало доказа да су постојали, за врсту која је милионима
година владала Земљом...
I ja ne verujem da su postojali.Sve sto je nastalo u pocetku postoji i sad samo sad u milijardama.
 
Poplava je mnogo bilo širom sveta. I zemljotresa i vulkana.. ne znam što bi Biblija o tome izveštavala.. nije to tv dnevnik..
Некад су људи веровали да су природне непогоде изазване боговима, а богами и сад, кад се деси нека несрећа људи
помисле: ”мора да их кажњава Бог”...
 

Back
Top