Mitovi i pomirenje na Balkanu

Čekajte malo... Lupate svi koji pišete i mislite drugačije od mene...::rtfm:

Šta bismo mi imali pretenzije u Jugoslaviji, gde su , pod broj jedan, svi Srbi u jednoj državi, a i Srbi su slobodno i ravnopravno živeli svuoda... Sa malim mestimičnim odstupanjem, doduše...

Čekajte malo... Lupate svi koji pišete i mislite drugačije od mene...::rtfm:

Šta bismo mi imali pretenzije u Jugoslaviji, gde su , pod broj jedan, svi Srbi u jednoj državi, a i Srbi su slobodno i ravnopravno živeli svuoda... Sa malim mestimičnim odstupanjem, doduše...

mislim da si dobrim delom u pravu... ali problemi su nastali kada su neki dosli na ideju, a garant po nagovoru trulog i kapitalistickog zapada, da se odvoje... e onda pocinje nesto sto se treba sto pre "zaboraviti"... mislim da bi tako bilo bolje svima

mislim da si dobrim delom u pravu... ali problemi su nastali kada su neki dosli na ideju, a garant po nagovoru trulog i kapitalistickog zapada, da se odvoje... e onda pocinje nesto sto se treba sto pre "zaboraviti"... mislim da bi tako bilo bolje svima

Slažem se, zato kažem da se mi nismo ni sa kime ni svađali...

A sad ko će šta i kako da zaboralja, to je više individualna stvar..

Pa čemu onda ponovo ideje o nekoj novoj "udruzi" ? :lol: Za poslednjih 50 godina vidli smo ko je ko i šta hoće. Baš treba da smo svi mentoli da bi opet napravili istu grešku ...:lol:

mislim da ne gresim ako kazem da onomad nisu svi bili ravnopravni... mozda na papiru, ali...
a sada, ako bi do toga doslo, to bi bilo nesto labavo, vise formalno, bez jakih obaveza, i to bi psrecilo da bilo ko ista pokusa, jer bi znao da ona druga strana moze lako izaci iz saveza... a bogami racunam da su ovi narodi nesto i naucili iz proslosti... iako se ne bih smeo kladiti

Back