mito end korupcija

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
jao hvala :D objasnila sam vec na sm to je moja laura pravila u skoli pa da se pohvalim
@tema
pa ne mogu da je ignorisem pobogu ljudi radim s tom osobom i kao njen sef ne mogu da pustim da vladaju niske strasti mnome pa ako me nervira da je ignorisem,kakva je to profesionalnost.nego pitala sam jednu koleginicu je l i njoj isto a pazite ovo:i njoj je donosila isto svasta a onda je ova pocela da joj nabacuje najgore poslove(da sredi magacin,pakuje kartone,i te gluposti)i od tada ova joj nije nista donela:lol:
a to da li ce da me ogovara zaista me ne pogadja,to je najbolji dokaz koliko sam im bitna :lol: a koliko su prazni zivoti onih koji me ogovaraju kako u zivotu tako i na forumu :p
 
?:
joj tu sad trba biti maher diplomata itd itd to su one knjige kako voditi firmuzi biti ortak sa podredjenima jer jedino je tako dobro...

ma ja bi to uzela, pojela, a ovoj ribi dala najbolje mesto i najvece pare, plus pedikira.

e pa nek ostali misle...kako se odnosi prema nadredjenom

e a mozda oce da te navuce...pa kao ti nisi dobra a ona puzic manje...i ti onda vristis u krizi.. a ona... eeee uradi to i to pa cesh dobiti !!!

hehe a mozes da buds zla i da je koristis kao sta drugi pricaju o tebi...ova ce da odlepi od srece.
ma ti si najpametnija reci cu joj puzic po puzic pogaca cokolada po cokolada palaca!!!
a ona neka razmislja
inace izgleda da su ovde sve "onako" vise glupave nego bistre
 
hani, ti ne razumeš zašto nije dobro da postoji ogovaranje na poslu? Stvarno misliš da ti to daje na važnosti? Preduzmi nešto, ako si šef, tvoja je DUŽNOST da po svaku cenu obezbediš normalnu atmosferu, ljudsku. Ja tebe ne razumem :confused:
 
Betty:
hani, ti ne razumeš zašto nije dobro da postoji ogovaranje na poslu? Stvarno misliš da ti to daje na važnosti? Preduzmi nešto, ako si šef, tvoja je DUŽNOST da po svaku cenu obezbediš normalnu atmosferu, ljudsku. Ja tebe ne razumem :confused:
Ko zna shta joj ova stavlja u puzice... Mozda neku DROOOOGU :shock:
 
Betty:
hani, ti ne razumeš zašto nije dobro da postoji ogovaranje na poslu? Stvarno misliš da ti to daje na važnosti? Preduzmi nešto, ako si šef, tvoja je DUŽNOST da po svaku cenu obezbediš normalnu atmosferu, ljudsku. Ja tebe ne razumem :confused:
beti oni mogu da me ogovaraju samo zato sto sam ih terala da urade neku stvar 100 puta ili im rekla strogim glasom da nema zayebancije i ako im se ne svidja nek traze drugi posao i sl.a jedino ako imaju bujnu mastu mogu da mi prikace stvari koje su nepozeljne(varam muza i sl) ok postoje i ljudi s bujnom mastom ;)
ja znam da se one svakog dana zovu posle posla da pricaju sta se desilo i ogovaraju ali ne vidim sta to moze da mi smeta.zale se- pa neka se zale,ja stvarno ne razmisljam o takvim osobama
 
ja ti kazem da sam najstrozija sefica,s jednom gabrijelom.prvo su plakale a onda su shvatile da sam super kad rade kako treba.ma kako to izgledalo smesno onima koji su od mene culi samo mjauuu mjauuuu
:lol:
 
Uvek sam mrzela nadobudne sefove!!! Pogotovu one stroge.
Ne znam kakva si osoba ali ako ti se taj bakutaner slihta onda nesto nije u redu.
Ili si pre stroga pa hoce da se smeksas ili ona nije ok pa ti skrece paznju na puzice da ne vidis neke bitnije stvari.Dobro otvori oci puzice podeli sa koleginicama da ne moze niko nista da prica.Ako gresis onda joj pokloni za neki praznik nesto kao paznja... :wink:
Ali veruj da slihtara uvek nesto krije ?! Pa kako se primis .S obzirom da si ti sef onda uzivaj slihtara ce biti i bice :razz:
 
zlajka:
Uvek sam mrzela nadobudne sefove!!! Pogotovu one stroge.
Ne znam kakva si osoba ali ako ti se taj bakutaner slihta onda nesto nije u redu.
Ili si pre stroga pa hoce da se smeksas ili ona nije ok pa ti skrece paznju na puzice da ne vidis neke bitnije stvari.Dobro otvori oci puzice podeli sa koleginicama da ne moze niko nista da prica.Ako gresis onda joj pokloni za neki praznik nesto kao paznja... :wink:
Ali veruj da slihtara uvek nesto krije ?! Pa kako se primis .S obzirom da si ti sef onda uzivaj slihtara ce biti i bice :razz:
ti verovatno volis one kojima mozes da se penjes na glavu i da glumite drugare? :p
 
?:
nemoj da mislis da je kreten i zbunice se i povuci ce se... dobrota je najbolja odbrana ebem joj mater
Jagodice, sunce pametno, ponovo si u formi...:lol: :lol: :lol:

Ja blago bežim od ljudi koji hoće napadno da mi nešto čine. Ali ti samo krkaj.
Pužići su pužići... :roll:
Ogovaranje iza leđa?
Dešava se. Ali, imuna si valjda na to.
 
hanibaI77:
@tema
pa ne mogu da je ignorisem pobogu ljudi radim s tom osobom i kao njen sef ne mogu da pustim da vladaju niske strasti mnome pa ako me nervira da je ignorisem,kakva je to profesionalnost.

Pa i ne treba da ignorises nju, vec mito i korupciju ( kako si se sama izrazila :D).
Ucinilo mi se da ti to smeta... :confused:
 
ne donosi vise puzice,rekla sam joj 100 puta da sam na dijeti i da jedem slatko samo odredjenim danima,jednom je kao slucajno bas pogodila taj odredjeni dan :lol: i opet donela,kao prolazila sam pored pekare pa sam se setila tebe.
sad se zadovoljava da mi se divi kako sam smrsala :lol:
a onda sam saznala nesto:njen muz je zvao direktoricu da se zali na jednu beatrice kako ona gnjavi anitu,i kako anita zasluzuje povisicu i da je ta povisica ovog januara obavezna za njegovu zenu i jos kojekakve glupost,onda mi se sve zgadilo,kolika je to krava kad podmece muza da smesta njenoj koleginici,sa kojom je btw super,posecuju se porodicno.druge sefice misle da ona ne zna da je njen muz zvao ali ja nesto ne verujem
 
grinning-smiley-026.gif


xixixixixi
 

Back
Top