gost 235367
Ističe se
- Poruka
- 2.786
SNS i NS najavili su veliki miting za 4 februar.....Da li ce de pokusati sa nasilnim demonstracijama????Dali ce vlasi odoleti....Kao ze regovati DS i stranke na vlasti i dali mozda dodhttp://www.kurir-info.rs/vesti/politika/miting-sns-i-ns-4.-februara-u-beogradu-66381.phpje do nemira vecih razmera..DSS i radikali ne ucestvuju....Strah od necega????



