Miting podrške Vučiću u Nišu zbog karikature i naslovne NIN-a

Izmisljanje nekakvih neutemeljenih afera, neopravdano huskanje na srcanog bolesnika, naslovnice s uperenim puskama, protestne setnje s vjesalima u rukama... svakom razboritom covjeku to izgleda kao linc.
U pravu si, mackov
426299.jpg
cvarak.

Uz to, 300 evra prosecne mjesecne hranarine, uz dva besplatna paketa XXXL pelenica, 7 dana GO, pish pauza 3x po 5 minuta i 30 min rucak, NEplaceni otkaz uz 0 dana apanaze, neredovno isplacivanje plata... Svakom razboritom covjeku to izgleda kao Vuqlerovo/eSeNeSeSovo Zlatno Doba Ekonomije.
 
Jedinstven slučaj gde vlast protestvuje protiv opozicije.Ljudi,niste svesni koliko nam se smeju stanovnici drugih država koji su delimično upućeni u političku situaciju u Srbiji.U kontaktu sam sa nekima koji znaju,pa me pojede blam
glavu gore srbine.................sta da kazu makedonci, crnogorci, hrvati, siptari.........?
Mi smo jedini kako-tako van bulje.
 
Zao mi je, ali sutra rano ustajem, moram na posao kao i ostatak razborite, sutljive vecine u Srbiji.
Jos se treba reci da bi mnogi obicni ljudi na zapadu bili presretni da ih vodi drzavnik poput Aleksandra Vucica.
Mi, obicni ljudi.
Kao i oni obicni ljudi u Srbiji, koji zive normalno i cestito, rano se ujutro dizu, odlaze na posao, a vikendima ne bance, vec se nedjeljom dignu u osam ujuto, doruckuju, odu u svecanom odijelu na liturgiju, pri povratku kuci do glasacke kutije, a onda na svecani obiteljski rucak.


Naravno da moras sns motachu kablova.
 

Back
Top