Miting podrške Vučiću u Nišu zbog karikature i naslovne NIN-a

Pa ovo nije ništa novo, imali smo i najavu štrajka glađu od strane Vulina zbog opozicije. Ostalo je još samo i da vlast proglasi bojkot izbora zbog opozicije. Sve ostalo su uradili copy paste. :lol:

Zamisli da jednog dana kažu: ''Zbog nasilja, fašizma i nedemokratskog ponašanja Đilasa & co. odlučili smo da do daljnjeg ukinemo izbore. Kome smeta, neka se obrati Đilasu i Obradoviću''.
 
Budalastine...vlast protestuje protiv opozicije.

Nego koliko sam cula tamo se skupili sve preletaci i poltroni i to "samoinicijativno" preko neke FB grupe.
Svakih par dana, neki visokopozicionirani šulj iz SNS izjavi: "Kada kritikuju vuqlera, slabo ko iz vladajuće koalicije ga brani!"

A onda sledećeg dana 5-6 smradikala izjavi da je vuqler najveći sin naših narodnosti itd. (Dokazuje se, da ima lojalnost.)

To su takvi fobosi11 od ljudi
 
Zamisli da jednog dana kažu: ''Zbog nasilja, fašizma i nedemokratskog ponašanja Đilasa & co. odlučili smo da do daljnjeg ukinemo izbore. Kome smeta, neka se obrati Đilasu i Obradoviću''.
Zamišljam i ovako nešto: Izbora neće biti sve dok je SZS opozicija i dok Đilas, Jeremić, Obradović i Lutovac ne odu iz zemlje. Biće ih samo ako Balša i Lečić zajedno sa DS omladinom i ostalom opozicijom van SZS formiraju blok. I Vučićević da gostuje na N1 i kod Olje Bećković.
 
Svakih par dana, neki visokopozicionirani šulj iz SNS izjavi: "Kada kritikuju vuqlera, slabo ko iz vladajuće koalicije ga brani!"

A onda sledećeg dana 5-6 smradikala izjavi da je vuqler najveći sin naših narodnosti itd. (Dokazuje se, da ima lojalnost.)

To su takvi fobosi11 od ljudi

Ja bih stvarno volela da se ti izrazavas normalno, to nece narusiti od sustine, a bice moguc razgovor. Ovako, ne zelim da pravim parodiju na razgovor niti od nestina ili delica istine posutih bespotrebnom ostrascenoscu i preuvelicavanjem, da pravim gotovu istinu odgovarajuci na to.
Ukratko sve to moze i lepse da se kaze, ne oduzimajuci od sustine.
 
  • Podržavam
Reactions: BG5
Pa ovo nije ništa novo, imali smo i najavu štrajka glađu od strane Vulina zbog opozicije. Ostalo je još samo i da vlast proglasi bojkot izbora zbog opozicije. Sve ostalo su uradili copy paste. :lol:


AKO VIDE DA CE IZBORI PUKNUTI...TJ DA CE IZLAZNOST BITI MALA (PREMDA JE UVEK MOGU FABRIKOVATI...) VERUJ DA CE VUČKO TO I URADITI - PROGLASIĆE BOJKOT...

- KONTRA MITING
- KONTRA ŠETNJA
- KONTRA ČVORUGA NA GLAVI ONOG NEKOG SNS-OVCA IZ ZEMUNA (OČIGLEDNO REŽIRANO UOČI GODIŠNJICE STVARNOG UMLACIVANJA BORKA...)
- KONTRA I BOJKOT MOŽDA...



...
 
:lol:

Ma nije to problem, neka klicu i svako ima pravo na to, ali protest protiv novina i opozicije ("kako rece starija gospodja"), vise je nego smesno.

Gde to ima?
Starija gospodja je mislila na protest protiv lazljivih opozicijskih medija i oporbe koja zaziva javni linc.

U svakoj demokratski zreloj drzavi, narod u takvim situacijama izlazi na ulicu, kako bi pokazao da nece trpiti lazi i tiraniju agresivne manjine.
 
Starija gospodja je mislila na protest protiv lazljivih opozicijskih medija i oporbe koja zaziva javni linc.

U svakoj demokratski zreloj drzavi, narod u takvim situacijama izlazi na ulicu, kako bi pokazao da nece trpiti lazi i tiraniju agresivne manjine.
Ustvari da, bio je krajem '96 jedan kontramiting, sto je nesto najsuludije u nasoj novijoj istoriji.

A sta je manjina i vecina, drugo je tek pitanje.

Ne treba praviti od komarca magarca.
 
Poslednja izmena:
Ja se nemam sta bojati linca, nisam drzavljanin Srbije, samo prenosim kako danasnja situacija u Srbiji izgeda u ocima neutralnog promatraca sa strane.
Vecinskim glasovima u narodu izabran predsjednik izlozen je neutemeljenim napadima oporbe koja u javnost plasira neistine/poluistine/bezocne lazi.
Recite mi samo - ZASTO?
 
Ja se nemam sta bojati linca, nisam drzavljanin Srbije, samo prenosim kako danasnja situacija u Srbiji izgeda u ocima neutralnog promatraca sa strane.
Vecinskim glasovima u narodu izabran predsjednik izlozen je neutemeljenim napadima oporbe koja u javnost plasira neistine/poluistine/bezocne lazi.
Šta misliš o njegovom pokušaju da nazove bulevar po najvećem zločinu poznatom čovečanstvu, genocidu

vu%C4%8Di%C4%87-postavlja-bulevar-ratnom-zlo%C4%8Dincu-mladi%C4%87u.png
 
Recite mi samo - ZASTO?
Zao mi je, ali sutra rano ustajem, moram na posao kao i ostatak razborite, sutljive vecine u Srbiji.
Jos se treba reci da bi mnogi obicni ljudi na zapadu bili presretni da ih vodi drzavnik poput Aleksandra Vucica.
Mi, obicni ljudi.
Kao i oni obicni ljudi u Srbiji, koji zive normalno i cestito, rano se ujutro dizu, odlaze na posao, a vikendima ne bance, vec se nedjeljom dignu u osam ujuto, doruckuju, odu u svecanom odijelu na liturgiju, pri povratku kuci do glasacke kutije, a onda na svecani obiteljski rucak.
 
Zao mi je, ali sutra rano ustajem, moram na posao kao i ostatak razborite, sutljive vecine u Srbiji.
Jos se treba reci da bi mnogi obicni ljudi na zapadu bili presretni da ih vodi drzavnik poput Aleksandra Vucica.
Mi, obicni ljudi.
Kao i oni obicni ljudi u Srbiji, koji zive normalno i cestito, rano se ujutro dizu, odlaze na posao, a vikendima ne bance, vec se nedjeljom dignu u osam ujuto, doruckuju, odu u svecanom odijelu na liturgiju, pri povratku kuci do glasacke kutije, a onda na svecani obiteljski rucak.
...koja ne izlazi na glasanje...
 

Back
Top