Mit ili istina?

"Da li više veruješ svojim očima ili meni?"
Opšte je pravilo u uvodnom postu, ali je retko istina.
Po opštem pravilu žene veruju tračevima, tačnije lažima, a muškarci su realniji, veruju onome što vide i posledicama toga što vide.
 
"Da li više veruješ svojim očima ili meni?"
Opšte je pravilo u uvodnom postu, ali je retko istina.
Po opštem pravilu žene veruju tračevima, tačnije lažima, a muškarci su realniji, veruju onome što vide i posledicama toga što vide.
Zene su izmislile trač, znači da u trač ne veruju već ga po potrebi praktikuju ako imaju konkretan interes da nešto tračom postignu.
 
Ne, trač su izmislili manipulatori, nevažno da li su muškarci ili žene.
Neću reći političari, pre bi to bili vračevi.....
Ima muskaraca koji su tračare nije da nije, ali to je tipicno zenska osobina.

Manipulacija je visi stepen od tracaranja i u musko/zenskim odnosima zene su tu za muskarce majstori bez premca. U politci su slabe, tanke rekao bi, jer emotivno tamo ne pije vodu.
 
Tebi verujem i kad me lažeš ...
E sad šmika pre ili kasnije mora spasti :D Upakovana laz se tesko otpakuje...

I maska (upakovane laži) padne kad tad, veruj mi.
Pored toga, ne koriste baš sve žene uvek šminku, neke čak i nikada.
Ako je neko sklon lažima, taj teško da će tako iz čista mira prestati da laže, jer to već spada u karakternu osobinu a ne u "pomagalo" za neko, recimo, ulepšavanje lica.
Istina uvek pronađe put do onih koji žele da je vide.
Kod onih drugih...pa, oni već svojevoljno biraju da žive u laži.
Šta kome i kako prija, ne zalazim u detalje. ;)
 
I maska (upakovane laži) padne kad tad, veruj mi.
Verujem ti i kad lazes 😜
Pored toga, ne koriste baš sve žene uvek šminku, neke čak i nikada
To je baš lepo za čuti i za videti zapravo.
Ako je neko sklon lažima, taj teško da će tako iz čista mira prestati da laže, jer to već spada u karakternu osobinu a ne u "pomagalo" za neko, recimo, ulepšavanje lica.
Istina uvek pronađe put do onih koji žele da je vide.
Kod onih drugih...pa, oni već svojevoljno biraju da žive u laži.
Šta kome i kako prija, ne zalazim u detalje. ;)
Moj post je bio malo polu šaljiv i sarkastičan. Slažem se sa napisanim.
 

Back
Top