misteriozna pisma i paketi

PRVO DETALJISES DO BOLA ONDA SAMO SKRATIS "SVRSETAK" KO U LOSIM FILMOVIMA NIJE FER MAJKE MI.....
STA JE BILO I KAKO, PRVI RAZGOVOR U CETIRI OKA I OSTALO .... MOGLA SI DA PISES KILOMETRE I DA NAS PRZIS DA CITAMO A ONDA ZAKINES NA BITNIM STVARIMA....PIH!!!!
ILI TO ILI KAO STO MLADJANI SERLOK KAZE BILA DEVOJKA DOKONA PA SAD NASLA NEKOG DECKA I VISE NEMA VREMENA...
STO JE NAJGORE JA SAM OGORCENA JER SAM IZ SVE SNAGE ZELELA DA VERUJEM U ISTINITOST PRICE (A SUMNJALA SAM)!
AKO JESTE ISTINA ONDA UZIVAJ ALI JAVI STA JE BILO NA KRAJU.
POZDRAV SVIMA.
 
Pa ovako ,ja bih se sigurno uplasila u početku i batalila sve to :( .Ako si vec imala petlje da sve todoteras do kraja -ok.mozda ti i razumeas tog lika - meni je sve to bezveze , ej toliko vreme i zamajavanje - mogli ste sve to vreme zajedno da provedete pa oko tebe da se trudi , i taj strah i neizvesnost malo mi je to perverzno. :evil: ..Ti znas najbolje! I sta na kraju bi?? :?: :?: :arrow:
 
Iznenadila sam samu sebe što sam pročitala ovako dugačak post do kraja. Ne znam da li je tačno ili ne, ali meni se priča svidela, ja doduše nikad ne bi uradila ono što je uradila ili osoba ili lik iz priče - nisam baš toliko radoznala ali dobro, ima nas raznih :wink:

Možda zato što ni ja nisam dobijala pisma a slala sam ih uredno, pa ono...
 
Dobro tip nije normalan, pa šta.

Normalno - uobičajeno jeste garancija uobičajenih shvatanja, potreba i ambicija.

Kod svakoga možete naći lični pečat individualnosti, samo da vam to odgovara,takva "nenormalnost" je dodatna veza kasnije, ali strah od života i nepoznatog ume da vas sakrije od izuzetnog....

Ko reskira taj i dobija (ponekad)
 
Upecala sam se k'o saran na pocetak price ali kako je odmicalo, pocelo je bas da smrducka!!! Sto rece Hani - merila je stranice paketa??! I toliko detaljisanja na pocetku, a toliko sturo i zbrzano na kraju. Verovatno je do kraja izgubila inspriraciju... I stvarno, kao sto je vec neko primetio, sve toliikooo lici na film "Amelija Pulen" (btw, meni izuzetno drag film).
Ehhh....te devojacke mastarije.....
 
Tuzni_patak:
Dobro tip nije normalan, pa šta.

Normalno - uobičajeno jeste garancija uobičajenih shvatanja, potreba i ambicija.

Kod svakoga možete naći lični pečat individualnosti, samo da vam to odgovara,takva "nenormalnost" je dodatna veza kasnije, ali strah od života i nepoznatog ume da vas sakrije od izuzetnog....

Ko reskira taj i dobija (ponekad)

Ej, naravno, slažem se sa tobom, ali prilaz je po meni strašno bezobrazan... zadirati u nečiju privatnost :?:
 
meni se dopadaju takve priče... i sama sam pokušavala da pokrenem nešto slično, ali ljudi prosto nisu razumeli... nisu imali dovoljno mašte... gledali su me kao da pričam nekim vanzemaljskim jezikom... i sve pripisali mojoj ekscentričnosti...

i konačno sam našla svoju igru, svoju priču tj. ONA JE NAŠLA MENE... i trenutno me razbija znatiželja...
 
nina333:
pre neke tri nedelje sam postirala sledeci post...

procitala sve tvoje postove.
vrlo mi je drago da se prica zavrsila lepo.
i da tip nije psihopata.

inace ne volim ovakve stvari.
anonimna pisma, anonimne pozive, tajne obozavatelje.
najcesce iza toga (moje iskustvo) nije stajalo
nesto dobro i normalno.
 
?:
haah ovo kao da ste otkopali neke stare spise u egiptu... pa proucavate : ))

a kako su tada, 2003-04 svi verovali haha

etotako pa ne umiri znacesh bre ko sam
necu ja jos dugo umreti :D
od malih nogu se spremam za dug zivot...
sada sam shvatila da sam ja zapravo izuzetno srecna osoba... svaka moja suza je uzasna nezahvalnost!

ali nemoj da cekas da budemo bake...
 
Dopala mi se prica. Ne mogu 100% da procenim da li je laz ili istina, sve je moguce, mada to sad i nije bitno.
Tip je OK. Ali, sta ako se posvadjaju, pa krene da je proganja :shock: ....i proganja :shock: .....i proganja :shock: .....i proganja :shock: .. :lol: :lol: :lol: (malo se zekim)
 

Back
Top