Misterije zenske psihe

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.723
Pre par godina na spanskoj TV su izvrsili jedan zanimljiv ogled: pred nekoliko zena su doveli dva psa: jednu slatku pudlicu i jednog iskezenog rotwailera....

I postvili svakoj pitanje: "Uz kog psa bi se osecali sigurnije?"

Sve su pokazale na rotwailera....

Onda su pitali: "Koga psa bi zeleli da imate u kuci?"

Sve su pokazale na pudlicu...

Sta nam govori ovaj eksperiment? Zene zele da se udaju za dobrog coveka, ali sa njim se ne osecaju sigurno i prijatno...

Losi tipovi ih uvek itekako privlace, jer se uz njih osecaju bolje i sigurnije.

Ja sam to u zivotu potvrdio i u praksi: kada god sam bio dobar - lose sam prolazio. I obrnuto.

Zasto je to tako - misterija je zenske psihe.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.976
Pre par godina na spanskoj TV su izvrsili jedan zanimljiv ogled: pred nekoliko zena su doveli dva psa: jednu slatku pudlicu i jednog iskezenog rotwailera....

Sta nam govori ovaj eksperiment? Zene zele da se udaju za dobrog coveka, ali sa njim se ne osecaju sigurno i prijatno...

Ja sam to u zivotu potvrdio i u praksi: kada god sam bio dobar - lose sam prolazio. I obrnuto.

:)...jes tako...

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.148

Kad bih morala da izabere, izabrala bih pudlicu...manje jede, laksa za odrzavanje. Nikakve koristi ni od jednog ni od drugog.

NI rotvajler nije los ali na drugom mestu.

E sad ljudi su gazde psima. Logicki sled po Bjajbijevoj teoriji je...., zene su gazde muskarcima.

Po toj teoriji, moze i jedan i drugi, dok znaju gde im je mesto i dok nisu komplikovani za odrzavanje :lol:

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.976
Pa tako ti ja zovem ovdi forumaše što kakaju o opravdanosti dominacije muškarca i bla, bla truć, truć - a blajbi je najglasnije pa su njegovi sledbenici blajbijevci..:roll:

kak'e veze zemo ima to što blajbi opravdava dominaciju muškarca nad ženom s ovom temom, s kojim sam se složio...:) ...a i njegova ubeđenja me ne interesuju...ipak je on mator čoek...čak i za mene...:mrgreen:
...a i nisam tad bio na času kad je to rek'o...