Misterija

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
Koliko smo joj skloni u raznim smerovima?
Dakle, da li vas privlači? Volite misteriozne ljude ili situacije?
A onda, da li je u svemu nalazite? Odnosno stalno gledate šta je to iza scene? Brejnstormujete hiljadu varijanti šta se krije iza nečega ili nekoga? Koliko vas to opterećuje?

Na kraju, da li vam je život bez misterije dosadan?
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Koliko smo joj skloni u raznim smerovima?
Dakle, da li vas privlači? Volite misteriozne ljude ili situacije?
A onda, da li je u svemu nalazite? Odnosno stalno gledate šta je to iza scene? Brejnstormujete hiljadu varijanti šta se krije iza nečega ili nekoga? Koliko vas to opterećuje?

Na kraju, da li vam je život bez misterije dosadan?
Oduvek su me privlačile misterije, još od osnovne škole, htela sam da crknem od muke što ne razumem Bermudski trougao i Sfingu i piramide...
Zatim, serije tipa "Šerlok Holms" su me opčinjavale, "Zona sumraka" i slično.

Malo kasnije, posle Osnovne škole a pre filma "Matrix" stalno sam imala utisak da to što vidim ispred sebe zapravo nije realno, a ne mogu taj "screen saver" nikako da "probijem"

Jedino ne volim misteriozne ljude. Možda je čudno i kontradiktorno, ali volim otvorene ljude, sa smislom za humor, vesele i što je moguće jednostavnije.
Ne "gluplje" nego bukvalno "jednostavnije".
 
Koliko smo joj skloni u raznim smerovima?
Dakle, da li vas privlači? Volite misteriozne ljude ili situacije?
A onda, da li je u svemu nalazite? Odnosno stalno gledate šta je to iza scene? Brejnstormujete hiljadu varijanti šta se krije iza nečega ili nekoga? Koliko vas to opterećuje?

Na kraju, da li vam je život bez misterije dosadan?
NIšta to ne sluti na dobro po mom iskustvu :lol:
 
Koliko smo joj skloni u raznim smerovima?
Dakle, da li vas privlači? Volite misteriozne ljude ili situacije?
A onda, da li je u svemu nalazite? Odnosno stalno gledate šta je to iza scene? Brejnstormujete hiljadu varijanti šta se krije iza nečega ili nekoga? Koliko vas to opterećuje?

Na kraju, da li vam je život bez misterije dosadan?
Znači ovako:

1) Šašavo stanje u porodici - najređi slučaj, jer to ko po pravilu ni ne kriju
2) Mentalne bolesti dotične osobe
3) Problemi sa zakonom, znači mafijoza klošar koji prodaje koks ili heroin, a za vratom mu je glavni matori istetovirani baja koji ako mu ne da pazar kreće na njega sa nožakanjom. Za više detalja priupitati Šišmirišmiša
 
Oduvek su me privlačile misterije, još od osnovne škole, htela sam da crknem od muke što ne razumem Bermudski trougao i Sfingu i piramide...
Zatim, serije tipa "Šerlok Holms" su me opčinjavale, "Zona sumraka" i slično.

Malo kasnije, posle Osnovne škole a pre filma "Matrix" stalno sam imala utisak da to što vidim ispred sebe zapravo nije realno, a ne mogu taj "screen saver" nikako da "probijem"

Jedino ne volim misteriozne ljude. Možda je čudno i kontradiktorno, ali volim otvorene ljude, sa smislom za humor, vesele i što je moguće jednostavnije.
Ne "gluplje" nego bukvalno "jednostavnije".
a meni caca prekjuce kaze leba mi al ti si mi idalje enigma
 
Znači ovako:

1) Šašavo stanje u porodici - najređi slučaj, jer to ko po pravilu ni ne kriju
2) Mentalne bolesti dotične osobe
3) Problemi sa zakonom, znači mafijoza klošar koji prodaje koks ili heroin, a za vratom mu je glavni matori istetovirani baja koji ako mu ne da pazar kreće na njega sa nožakanjom. Za više detalja priupitati Šišmirišmiša
A šta, ove tri stavke su misterija?
 

Back
Top