Misterija univerzuma

Pa pisu, da...ali ni to nije to, ako uporedimo Krstaricu danas i pre dve godine...na koji god pdf si proviro, pucaju postovi, shibaju...na pdf zene vodili se ratovi, takodje na pdf Dom i porodica, nisi stizao da odgovoris...ljis pun seksi tema, bole stomak od smejanja....a sad, tjorak...mrtvilo breeeee.....

Pa to se slazem..a ljudi se i dalje loguju po navici, ocekujuci da ce biti opet po starom..ali ja samo vidim neko odvratno sivilo i polupismene budaletine na sve strane, i radije bih se povukla..
 
Toliko forumasa je on line a retki postuju...:eek:

Sta mislite koji su razlozi za to?
- nezaposleni su nasli drugu zanimaciju (pametni ljudi, za pohvalu)
- zaposleni postali nezaposleni, pa s posla nemaju vise pristup netu (pu, pu nesnilo se.:pop:.)
- dosadila i do*izdila im Krstarica (razumem u potpunosti i ja se na moju nesrecu navukoh davne 2005..za samo par meseci skocih sa 3 i nesto na 4,53 posta dnevno - abnormalisch :roll:)
- studenti uce pred ispite (pametna deca, dok drugi zabushavaju :dash:)
- odvikavaju se od foruma (svaka cast, nije to lako)
- izbegavaju stres (teme i forumasi dizu pritisak)
- plase se forumskih manijaka (stalking, ovo ono, trte mrte..)
- zele da zaborave forumasa/icu (izvadjeno, baceno, zgazeno srce, nad kojim se izvrsila dodatna tortura pevanjem)
- svi pepeisu i medjusobno se domunjdjavaju o forumskom kaVenisanju, cobanskom druzenju, raznim orgijama i sve pod izgovorm: "Draga si mi." sa loznikom: je.beludzbunjenog

:think:

Ja tipujem na ovo zadnje....:D

Mislim da gresis:lol:
Vidi,svako moze sebi pronaci kres ili neku drugu slicnu kombinaciju recimo tamo gde radi,ili u naselju,sve jedno,ima koliko hoces prilika i zainteresovanih.Jos ako tome dodamo da recimo tacno znam koja je kakva ovde u firmi gde ih ima 800:lol: krstarica mi ne bi bila potrebna za takve stvari.
I ja sam se cesto puta pitao sta u stvari radim ovde,imam prilicno brojno drustvo u rl,i znas sta sam zakljucio?
Jednostavno,prija mi krstarica, ljudi odavde i uvek nadjem vremena da navratim.:)
 
Hoće ko da se kladi u kilo bananica da se i pre dve godine neko žalio kako je ovde učmalo i kako je ranije bilo bolje? I kroz dve godine će se isto neko žaliti kako mu je dosadno, i sa setom pamtiti ove dane. Ne samo ovde i sada, svugde i svagda se to ponavlja. Ljudi su džanki koji se sve više svikava na dozu i potrebna su mu nova iskušenja, razlika je samo koju drogu biramo za sebe.
 
Hoće ko da se kladi u kilo bananica da se i pre dve godine neko žalio kako je ovde učmalo i kako je ranije bilo bolje? I kroz dve godine će se isto neko žaliti kako mu je dosadno, i sa setom pamtiti ove dane. Ne samo ovde i sada, svugde i svagda se to ponavlja. Ljudi su džanki koji se sve više svikava na dozu i potrebna su mu nova iskušenja, razlika je samo koju drogu biramo za sebe.

A nzn...aktivna sam oko 5 godina na forumu i ne primetih da se neko zalio...zalili se na teme i to, kao i uvek...
Ako su nasli bolju drogu..i ja cu....

Mi cemo preko skajpa,hebes pp-ove

:lol: ccc...nes se ti promenit...:P
 

Back
Top