Misterija univerzuma

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
Toliko forumasa je on line a retki postuju...:eek:

Sta mislite koji su razlozi za to?
- nezaposleni su nasli drugu zanimaciju (pametni ljudi, za pohvalu)
- zaposleni postali nezaposleni, pa s posla nemaju vise pristup netu (pu, pu nesnilo se.:pop:.)
- dosadila i do*izdila im Krstarica (razumem u potpunosti i ja se na moju nesrecu navukoh davne 2005..za samo par meseci skocih sa 3 i nesto na 4,53 posta dnevno - abnormalisch :roll:)
- studenti uce pred ispite (pametna deca, dok drugi zabushavaju :dash:)
- odvikavaju se od foruma (svaka cast, nije to lako)
- izbegavaju stres (teme i forumasi dizu pritisak)
- plase se forumskih manijaka (stalking, ovo ono, trte mrte..)
- zele da zaborave forumasa/icu (izvadjeno, baceno, zgazeno srce, nad kojim se izvrsila dodatna tortura pevanjem)
- svi pepeisu i medjusobno se domunjdjavaju o forumskom kaVenisanju, cobanskom druzenju, raznim orgijama i sve pod izgovorm: "Draga si mi." sa loznikom: je.beludzbunjenog

:think:

Ja tipujem na ovo zadnje....:D
 
Toliko forumasa je on line a retki postuju...:eek:

Sta mislite koji su razlozi za to?
- nezaposleni su nasli drugu zanimaciju (pametni ljudi, za pohvalu)
- zaposleni postali nezaposleni, pa s posla nemaju vise pristup netu (pu, pu nesnilo se.:pop:.)
- dosadila i do*izdila im Krstarica (razumem u potpunosti i ja se na moju nesrecu navukoh davne 2005..za samo par meseci skocih sa 3 i nesto na 4,53 posta dnevno - abnormalisch :roll:)
- studenti uce pred ispite (pametna deca, dok drugi zabushavaju :dash:)
- odvikavaju se od foruma (svaka cast, nije to lako)
- izbegavaju stres (teme i forumasi dizu pritisak)
- plase se forumskih manijaka (stalking, ovo ono, trte mrte..)
- zele da zaborave forumasa/icu (izvadjeno, baceno, zgazeno srce, nad kojim se izvrsila dodatna tortura pevanjem)
- svi pepeisu i medjusobno se domunjdjavaju o forumskom kaVenisanju, cobanskom druzenju, raznim orgijama i sve pod izgovorm: "Draga si mi." sa loznikom: je.beludzbunjenog

:think:

Ja tipujem na ovo zadnje....:D

- nekad ko zna kad se registrovali iz neznaja pa kad videli kakvo je sranje forum i kakvi mentoli pishu pobegli glavom bez obzira
 
Koga boli sta drugi rade ...nego ovi koji su online trebaju otvorenije da razgovaraju o Sexu ..;p

Zato i nema nikoga ...jer svi bi se ebali a niko da pisne o tome ..wtf ?!?

Daj ljudi ne stidite se ..niko nikoga ovde ne vidi licno lol

Ovo je free chat ..ili mb Staljinov chat :DDD
 
Toliko forumasa je on line a retki postuju...:eek:

Sta mislite koji su razlozi za to?
- nezaposleni su nasli drugu zanimaciju (pametni ljudi, za pohvalu)
- zaposleni postali nezaposleni, pa s posla nemaju vise pristup netu (pu, pu nesnilo se.:pop:.)
- dosadila i do*izdila im Krstarica (razumem u potpunosti i ja se na moju nesrecu navukoh davne 2005..za samo par meseci skocih sa 3 i nesto na 4,53 posta dnevno - abnormalisch :roll:)
- studenti uce pred ispite (pametna deca, dok drugi zabushavaju :dash:)
- odvikavaju se od foruma (svaka cast, nije to lako)
- izbegavaju stres (teme i forumasi dizu pritisak)
- plase se forumskih manijaka (stalking, ovo ono, trte mrte..)
- zele da zaborave forumasa/icu (izvadjeno, baceno, zgazeno srce, nad kojim se izvrsila dodatna tortura pevanjem)
- svi pepeisu i medjusobno se domunjdjavaju o forumskom kaVenisanju, cobanskom druzenju, raznim orgijama i sve pod izgovorm: "Draga si mi." sa loznikom: je.beludzbunjenog

:think:

Ja tipujem na ovo zadnje....:D

i ja misim da je zadnje...
...ili jednostavno samo čitaju...
 
- nekad ko zna kad se registrovali iz neznaja pa kad videli kakvo je sranje forum i kakvi mentoli pishu pobegli glavom bez obzira

Znaci svi smo mi mentoli? :rida:

ja sam napravio dvoje,a mogao bi jos,sta ima lepse od dece?
:)

Pa nishta..za ovo vreme koje potroshish ovde, napravi josh jedno...sta fali? ima se, moze se...:lol: pa posle navuci decu na forum i eto novih forumasa...:p

To zadnje nema pojma..dosadno je i nema sta da se pise i cita..sve se isto vrti..samo navika

Navika? Sumnjam...:think: navika je dobrodosla i u prihvatljivim kolicinama, normalna je...

ih ko da je to vazno....

Kako nije vazno?! :eek: sta je ovaj forum nekad bio...za sat vremena tema dobije 10 stranica...

@tema
zar sam samo ja zabrinuta za opste dobro? :sad2:

i ja misim da je zadnje...
...ili jednostavno samo čitaju...

Da, da..ili samo citaju...samo od toga nema posebne vajde...treba ucestvovati....
 

Back
Top