John Marston
Domaćin
- Poruka
- 3.717
Kako to da programeri izbegavaju da ubace pse, macke, i ostale "kucne" domace zivotinje u igrice.
Prvo sto mi pada na pamet gde sam video neke zivotinje, to je Mafia II, na pocetku igre, gde macka iskace kroz prozor, Modern Warfare, gde oni divlji psi jedu nekoga u Cernobilju.
Ali poenta je da ih recimo u mafii II nismo videli nakon tog iskoka kroz prozor? Da li izbegavaju ulice, da li se negde kriju?
Uvek me zanimalo zasto nema recimo u GTA serijalu pasa lutalica, i ljudi koji drze pse na povocima??
Mozda zato sto bi se bunili animal-rights aktivisti, kada bi ih gazili. A mozda i Rockstar zna da dosta ljudi bi radije gazila ljude, nego zivotinje.



Sta vi mislite?
