Quantcast

Miss Universe 2009 zavrsen!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eoja

Ističe se
Poruka
2.168
Slazem se ja sa tobom, ali to je objasnjenje kako neko poput miss Kosova moze biti druga pratilja, da nije miss Kosova nego miss Nemacke, ne bi usla ni u prvih 10, tako da njima ocigledno ima veze odakle dolazi.

Sa druge strane mi nije jasno zasto su sve onako gadno obucene, za to ne mogu da okrivim Donalda.

fjaka

Domaćin
Poruka
4.230
Slazem se ja sa tobom, ali to je objasnjenje kako neko poput miss Kosova moze biti druga pratilja, da nije miss Kosova nego miss Nemacke, ne bi usla ni u prvih 10, tako da njima ocigledno ima veze odakle dolazi.

Sa druge strane mi nije jasno zasto su sve onako gadno obucene, za to ne mogu da okrivim Donalda.
Ti se ne salis????:eek::eek:
Ja nemam pojma tko su pratilje, ne mogu virovati....zenska je nula!!! Cista nula, ja joj nisam gledala u cice i guzice ali zubi su joj katastrofa u faci je ruzna, cak mi nije ni simpaticna, ona druga pratilja:eek:. Gospe moja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.