Misljenje tinejdzera o gej paradi..

Uticaj 90' ih...

Utiacj svemira...e stvarno mi vas je pun.....
Sta uticaj 90 je i u rusiji,poljskoj,belorusiji...sve je to milosevic..i u engleskoj,italiji...i to je milosevic...aj bre molim te....cinjenica je da idemo iz socializma u kapitalizam(koji je bogu hvala na staklenim nogama)..i da su te promene bolne.....drzave koje su vestacki ubacene u kapitalizam...koje ne samo sto nisu pravljene za njega...nego ih je i totalno nemoguce prilagoditi njemu.....pogledaj recimo juznu ameriku(i to je milosevic)...vestacki potenciranje kapitalizma koji prosto ne fukcionise......isto to se pokusava i sa komunistickim drzavama..to izaziva siromastvo...siromastvo izaziva kriminal i delikvenciju....i sta sad..za sve je to kriv milosevic..
.stvarno si idot...ako mislis da je milosevi odgovoran za sve nedace 90-ih....sa stavovima koje ti je tata naturio...i koje ne samo sto totalno lose prezentujes...nego su i veoma iritantni..blah i ja nasao da se raspravljam sa covekom koji se sa 7 godina uclanio u otpor...
 
Utiacj svemira...e stvarno mi vas je pun.....
Sta uticaj 90 je i u rusiji,poljskoj,belorusiji...sve je to milosevic..i u engleskoj,italiji...i to je milosevic...aj bre molim te....cinjenica je da idemo iz socializma u kapitalizam(koji je bogu hvala na staklenim nogama)..i da su te promene bolne.....drzave koje su vestacki ubacene u kapitalizam...koje ne samo sto nisu pravljene za njega...nego ih je i totalno nemoguce prilagoditi njemu.....pogledaj recimo juznu ameriku(i to je milosevic)...vestacki potenciranje kapitalizma koji prosto ne fukcionise......isto to se pokusava i sa komunistickim drzavama..to izaziva siromastvo...siromastvo izaziva kriminal i delikvenciju....i sta sad..za sve je to kriv milosevic..
.stvarno si idot...ako mislis da je milosevi odgovoran za sve nedace 90-ih....sa stavovima koje ti je tata naturio...i koje ne samo sto totalno lose prezentujes...nego su i veoma iritantni..blah i ja nasao da se raspravljam sa covekom koji se sa 7 godina uclanio u otpor...

Mislio sam bre na nsilje...Daj pogledaj lepo pre nego sto krenes da komentarises...Sta hoces da kazes da od 90-ih kad su klinci poceli da se loze na Arkana, Kneleta i co, nije poraslo nasilje na tribinama?
 
Mislio sam bre na nsilje...Daj pogledaj lepo pre nego sto krenes da komentarises...Sta hoces da kazes da od 90-ih kad su klinci poceli da se loze na Arkana, Kneleta i co, nije poraslo nasilje na tribinama?

Da nije bilo njih..bili bi neki drugi..prosto bilo je siromastvo i to je aktiviralo kriminal itd....kako kod nas..tako i u drugim zemljama koje je pogodilo siromastvo.....
 
Da nije bilo njih..bili bi neki drugi..prosto bilo je siromastvo i to je aktiviralo kriminal itd....kako kod nas..tako i u drugim zemljama koje je pogodilo siromastvo.....

Порасло је, али толико колико неки мисле... '80-их је исто било хаоса...

A bre, ja kazem ono sto znam...Za 80-te ne znam...
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

Veliko ne. Neka se vole oni, neka se 'vataju po nekih coskovima. Posle cemo i pedofile da legalizujemo.
 
Totalno sam ravnodušna.
Nisam sad toliki fanatik što se tiče ljudskih prava da bih izašla na ulicu i pridružila se protestu/paradi, ali ne idem ni u drugu krajnost, ono ubijte ih, prebijte ih i sl.

Pošto radim u nevladinoj organizaciji, i volonter sam još gomile istih, sretala sam sve i svašta.
Ima ljudi koji će bez razmišljanja na pitanje "Da li bi se pridružio gej paradi u smislu podržavanja, iako si strejt?" reći DA! samo zbog toga što je biti gej neprihvaćeno u Srbiji, pa se ta osoba oseća...ajde da kažem privilegovano i uzvišeno jer pripada toj izgnaničkoj i neprihvaćenoj grupi. A (poznajem je lično) ta osoba do pre tri godine tvrdila kako te izopačene monstrume treba istrebiti.

Što se tiče usvajanja dece, tu stvarno ne vidim problem.
Bitno je da dete raste u zdravoj sredini. A realno, koliko je slučajeva porodičnog nasilja u Srbiji! I koliko toga ostaje neprijavljeno!
Tako da mislim da seksualno predeljenje roditelja nije toliko bitno sve dok se detetu pruži dovoljno ljubavi i pažnje.
 
Što se tiče usvajanja dece, tu stvarno ne vidim problem.
Bitno je da dete raste u zdravoj sredini. A realno, koliko je slučajeva porodičnog nasilja u Srbiji! I koliko toga ostaje neprijavljeno!
Tako da mislim da seksualno predeljenje roditelja nije toliko bitno sve dok se detetu pruži dovoljno ljubavi i pažnje.

E ovde zelim da postavim jedno pitanje....da li se libido moze razviti...pravilno i normalno..ako dete nema majku..ili oca....uopste...da li je normalno(prirodno) da dete ima dva istopolna roditelja i da li je to dobro za njegovu seksualnost...??...
 
E ovde zelim da postavim jedno pitanje....da li se libido moze razviti...pravilno i normalno..ako dete nema majku..ili oca....uopste...da li je normalno(prirodno) da dete ima dva istopolna roditelja i da li je to dobro za njegovu seksualnost...??...

Homoseksualnost nije stečeno stanje, već urođeno.
Osoba ne bira da li će biti gej ili ne, takva se rodi.
Msm, može da odluči da potisne to, ali osoba nikada svesno ne može odlučiti da bude gej ako nije rođena kao takva. To je kao da odlučiš da želiš da si autističan, a nisi.

Tako da je odgovor na tvoje pitanja da. Dete se može prirodno razviti sa dve mame, dva oca, isto kao i sa strejt roditeljima.
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

Што се тиче саме "Параде поноса" мислим да је то скроз бесмислена ствар, ко је геј нек буде геј, ко није није, немам ништа против тих људи (против оних који су нормала и не истичу то на сва звона), а и не занима ме шта ко ради у свом кревету.
Мислим да не би требало да се одржавају такве параде јер би у притивном и ми остали требали да правимо стрејт параду и шта је поента? нема је!

Што се усвајања дјеце тиче скроз сам против тога јер мислим да није за дијете није добро да одраста у неприродној околини,мислим на два мушкарца илидве жене, ипак се зна како дјеца настају и уз кога би требало да одрастају!

Геј бракови, нисам ни за ни против, по мени је то само један од маркетиншких потеза геј заједнице која покушава да скрее пажњу на себе на све могуће начине.

Геј парада, као што већ рекох не подржавам! Зашто уопште покшавати такво нешто на Балкану, зна се како је већина људи код нас баспитавана већ вијековима, зна се колико смо конзервативни у неким стварима и зашто нам онда наметати неке западњачке вриједности, па не намећемо ни ми њима своје. По мени, геј парада на Балкану је само увлачењ политичара овима из ЕУ и изазивање људи!
 
Homoseksualnost nije stečeno stanje, već urođeno.
Osoba ne bira da li će biti gej ili ne, takva se rodi.
Msm, može da odluči da potisne to, ali osoba nikada svesno ne može odlučiti da bude gej ako nije rođena kao takva. To je kao da odlučiš da želiš da si autističan, a nisi.

Tako da je odgovor na tvoje pitanja da. Dete se može prirodno razviti sa dve mame, dva oca, isto kao i sa strejt roditeljima.

Homoseksualizam..moze biti posledica i seksualnih frustracija,obesti,nerazjasnjenih odnosa u porodici...sam frojd kaze da je svaka osoba potencialno biseksualna...samim tim ta prica o genetici(barem takva kakva je).apsolutno pada u vodu...
 
Da bi dete bilo pravilno vaspitano potrebno je da ga podjednako vaspitavaju dve osobe, jedna muška i jedna ženska. Jedino će na taj način steći neka znanja koja će mu omogućiti da kasnije u životu se pravilno odnosi prema oba pola (da ne zalazimo dublje u tematiku, pošto je ovde tema samo dotle). Ako homoseksualni par usvoji dete istog pola kao što su i oni, šta mislite, kakvo će to dete biti nastrojeno prema suprotnom polu kad odraste?
 
911s [SK];14685533:
Da bi dete bilo pravilno vaspitano potrebno je da ga podjednako vaspitavaju dve osobe, jedna muška i jedna ženska. Jedino će na taj način steći neka znanja koja će mu omogućiti da kasnije u životu se pravilno odnosi prema oba pola (da ne zalazimo dublje u tematiku, pošto je ovde tema samo dotle). Ako homoseksualni par usvoji dete istog pola kao što su i oni, šta mislite, kakvo će to dete biti nastrojeno prema suprotnom polu kad odraste?

sreća da je sve na svetu tako pravilno raspoređeno
i sva daca odrastaju uz savršen ekvivalent oba roditelja različitih polova
uostalom praksa usvajanaj dece gl parova je toliko retka i u daleko razvijenijem svetu i sumnjam da ima opsežnijih podataka kako se razvija dete u gay zajednici
tako da je ovde priča o tome naučna fantastika
 

Back
Top