Mišljenje oba pola, jačeg i lepšeg

Gledaj Ginu Shkedu, ona ima najbolje tutoriale, i ima puno "prirodnih"

ok
našla sam neku ruskinju simpatičnu koja voli neku kibbe tipizaciju eto ti, nekih 13 tipova ; )
ma ja sam u zadnjih mesec dana pomislila da bih mogla i da se šminkam ponekad ... al to je dosta veština
uzela neka cica kaže brzo ću se našminkati, stavila je jedno deset onih pudera i pet senki i na kraju izgledala kao da se malo našminkala, mislim ok al nije sigurno "lako" ; ))
ok vratimo se na kilograme
 
Ako slična ili ista tema postoji, molim moderatore da je obrišu. Izvinjavam se što nisam pretraživala ceo pdf da bih videla da li otvaram isto.

Pitanje za žene: da li vas muče kilogrami? Da li mislite da ih imate previše, premalo, i ako nešto radite po tom pitanju, da li radite zbog sebe, zdravlja, ili zbog društva? (Ne mislim konkretno vašeg društva, već društva u celini.)

Pitanje za jači pol: da li vam kilogrami kod žene smetaju, i u kojoj meri? Ono, pet gore pet dole nije problem, ali 20 je već muka? I šta radite ako vam žena dođe do te granice, da li joj kažete da je predebela, ili ćutite i trpite - ako trpite?

Pitanje za oba pola: šta je, za vas, uopšte, debelo? Šta mislite kad kažete: višak kilograma. Ili manjak. Ja imam 170 cm i 55 kg, 3 više nego maltene celog svog života. Naravno da mislim da sam debela. Imate li takvih problema, žene?

Da li varijacije u kg mogu, odnosno utiču na kvalitet vaše veze, ili vas baš briga?
celog života su me mučili kilogrami čak i kad ih nije bilo ali to je vec neka moja bolest
ali dobar deo zivota provedoh sa tri cetri kila viska jer volim slatkise i nezdravu hranu
i uvek sam radije patila zbog jastucica na bokovima nego se odricala onog sto volim da jedem
moj partner tvrdi stalno da moram jos koje kilo da dodam da bih mu i sa deset kg viska bila jednako privlacna ali taj aranzman ne zelim da kupim
neko mi je u ranoj mladosti nametnuo ideal i tu sad nema popravke kao ni opuštanja sa količinom hrane
 
Ako slična ili ista tema postoji, molim moderatore da je obrišu. Izvinjavam se što nisam pretraživala ceo pdf da bih videla da li otvaram isto.

Pitanje za žene: da li vas muče kilogrami? Da li mislite da ih imate previše, premalo, i ako nešto radite po tom pitanju, da li radite zbog sebe, zdravlja, ili zbog društva? (Ne mislim konkretno vašeg društva, već društva u celini.)

Pitanje za jači pol: da li vam kilogrami kod žene smetaju, i u kojoj meri? Ono, pet gore pet dole nije problem, ali 20 je već muka? I šta radite ako vam žena dođe do te granice, da li joj kažete da je predebela, ili ćutite i trpite - ako trpite?

Pitanje za oba pola: šta je, za vas, uopšte, debelo? Šta mislite kad kažete: višak kilograma. Ili manjak. Ja imam 170 cm i 55 kg, 3 više nego maltene celog svog života. Naravno da mislim da sam debela. Imate li takvih problema, žene?

Da li varijacije u kg mogu, odnosno utiču na kvalitet vaše veze, ili vas baš briga?
170 cm 55 kila...ti to zajebavaš nas ovde prisutne ?
 

Back
Top