• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Mišljenje o znaku škorpije

Van razuma

Iskusan
Poruka
6.013
Dosta serijskih ubica su Škorpije, a ima i puno Vaga i Djevica.
I samoubica
drag.gif

Z

Zeudnfjfkslwbdjdkdk

Gost
Једна Шкорпија са знаком у Девици и месецом у Ваги ме је дуго интригирала.

Може ли неко да каже нешто више о том знаку, подзнаку и месецу?

Z

Zeudnfjfkslwbdjdkdk

Gost
Једна Шкорпија са знаком у Девици и месецом у Ваги ме је дуго интригирала.

Може ли неко да каже нешто више о том знаку, подзнаку и месецу?

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
364
Generalno se slažem sa Stankom osim što pravim razliku između dnevnih i noćnih Škorpija jer ovim noćnim Sunce faktički i nije tako bitno Svjetlo.Čak im oca u karti bolje opisuje Saturn nego Sunce.
Još bih dodao samo jedno a to su dvije stvari :
Sačuvaj me Bože od neznanja osoba koje diskutuju o astrologiji po pitanju nepoznavanja razlike koju nosi vrijeme rođenja (dnevno/noćno).
A o nepoznavanju tog koje su to korisne a koje štetne planete,da i ne govorim.
Pa ih Saturn "učitelj" ili Mars "pokret,akcija" dobro izbubetaju po glavi dok se oni osvijeste i vide kakva je ovima prava priroda.

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.870
Smaraci smo samo samo za one koji slabo kapiraju

ovo ostalo potpisujem, sve tacno....hebiga:(
Sta da kapirm?Da su im teski zivoti?Tuga?
Mekusci,svaki muskarac podznak skorpija je premekan i na nekim lekovima,kilavci,puz golac energija
Stelijum mi u Jarcu svaki dan mi je tezak no od kuknjave nemam nista i ne volim ljude koji sire negativnu energiju,kratak je zivot za kuknjavu i izigravanje zrtve,trgni se probudi.

Van razuma

Iskusan
Poruka
6.013
Sta da kapirm?Da su im teski zivoti?Tuga?
Mekusci,svaki muskarac podznak skorpija je premekan i na nekim lekovima,kilavci,puz golac energija
Stelijum mi u Jarcu svaki dan mi je tezak no od kuknjave nemam nista i ne volim ljude koji sire negativnu energiju,kratak je zivot za kuknjavu i izigravanje zrtve,trgni se probudi.

Recimo neko ko je pametan, i ko razume sklonio bi se :roll:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.