Mišljenje o znaku škorpije

Ovako, ja sam u znaku škorpija u podznaku ili devica ili vaga, ne znam negde pokaže vaga negde devica, mada češće devica. Ovaj muško sam i ne razumem se baš puno u horoskop, pa bih želeo nekog ko se razume da mi pojasni šta to znači za mene, mislim na znak i podznak koje posedujem😂.
Mislim da bi bilo bolje da si Vaga u podznaku jerbo jos jedno duplo zlo na forumu bi zaista bilo previse :fdlan:
 
Generalno,...škorpija nije loš znak za muškarca.
Borbenost (Mars) i "uvrnuti" Pluton, ako ništa drugo bar nisi neki smor, pretpostavljam! :roll:
Škorpije su svakako jedan od omrženijih znakova, tako da ne pridaj značaj svačijem mišljenju, dakle'm većini! 😁
Sada,...ozbiljno.
Svaki znak je "Fun" u nečemu, prvi i najbolji. To važi i za škorpije.
Što se podznaka tiče, moguće da si na granici to jest, da imaš dva podznaka.
Za podrobniju analizu, potreban je tvoj Natal. Ovako "odokativno", razmišljaš i ponašaš se kao škorpija, dok fizički (prema okolini), odaješ nešto blaži utisak Vage ili promišljene Device.
Moje mišljenje o škorpijama sam pisala više puta na forumu, pa ne bih da se ponavljam,...pored znaka Ribe, škorpije su sledeći kompleksan, intuitivan i komplikovan znak , kako za astrološku analizu, tako i uopšte (u svakodnevnom životu).
 
Poslednja izmena:
I Borilovic je bio skorpija, nije na odmet napomenuti
drag.gif
 
Jako emotivni i osvetoljubivi, mogu da budu i magnetični kao Čarls Menson.

Lično mislim da im se suviše pripisuje odlučnost i istrajnost iako kao znak nisu nešto poznati po tome, pre je tu sposobnost regeneracije, magnetizam, sklonost okultizmu, sklonost kriminalu, nasilju (italijanski bos Toto Rina i šef kartela Miguel Trevino Morales obojica škorpije, poznati po ekstremnom nasilju i sadizmu), imaju i sklonost alkoholu, drogama, opijatima svih vrsta, zbog burnih osećanja (Dušan Prelević Prele npr.) Skloni ubistvu, samopovredjivanju ali i suicidu (čuveni Budd Dwyer američki političar počinio suicid pred kamerama uživo). Skloni mržnji, burna teška osećanja, ali i lojalni do smrti kao Gebels.

Zbog svojih osobina mogu da uspeju ponekad ali retko stižu na vrh, uglavnom i kada stignu prepoznaje se taj škorpionski 'otisak'. Jako osvetoljubivi ko što rekoh, slabo zaboravljaju uvrede i slično, umeju da mrze itd.

Dobre strane moć regeneracije, vernost, magnetizam, šesto čulo, intuicija, fanatizam itd.
 
Skorpija odradi pricu, ne prica je.Koji znak je bolji u seksu nijedan,nije pitanje velicine, snage fizicke.Skorpiji seks je nacin opstanka,energijom kresu partnera,mirisom,fanaticno, kao da se dave i bore za kiseonik.Zamislite Skorpiju da je seksualno neiskusna axaxaxxaxa,toga nema.Drugi znaci uce da se ljube,uce poze itd.Skorpijama je to urodjeno,imaju jace nagone i porive od svih drugih znakova.
 
Skorpija je uvijek napaljena,i uvijek raspolozena za seks.Nema umora.Nema muskarca koji makar na jedan dan nije pozelio da bude Skorpija.Na jedan dan da ima prirodno taj magnetizam i drskost u pojavi.Da ne mora sada da se obuce kao glumac ili da kupi bijesno auto,ili da 3 sata prica price nekoj zeni da bi joj privukao paznju.Skorpijama to nije potrebno.Npr Bora Todorovic Skorpija koji nije bio visok ni lijep kao muskarac,a opet more zena se lozilo na njega.Ne postoji Skorpija koja ne voli sto je Skorpija.Lav mora da bude u centru paznje,da hrabroscu privlaci paznju,Ovan takmicenje nekim,Bik novcem.Skorpiji to nije potrebno xaxaxxsxsxsxsxs.Pazi Skorpije i kada su rugobe privuci ce paznju zena axxaxsxsxaxs.Kazu Skorpije nisu voljenje,mozda nas ne voli svaka zena al svaka je napaljena.
 
Poslednja izmena:
Sve ovo je kako da kažem,...tačno!:hehe:
Ili bar uglavnom tačno.

Ljudi nisu svjesni kakve Skorpije sve postoje na ovoj planeti al su uvijek javno zanemarene u sijenci eto Alen Delon (koji je budio zavist kod drugih) nam je ambasador koji cuva nam oreol ljubavnika a ima ih na tone koji nisu popularni..Delon koji je takodje omrazen bio,ko ce da mu parira Kucer,Aflek axaxaxaxaxaxaxaxax.Ljudi vole nekoga koga mogu da dosegnu i sa kim mogu da se porede.Gledas film Kum npr pa vidis Andy Garcia,Brando 2 Ovna za postovanje ozbiljni igraci
 

Back
Top