Misljenje momaka

G

Girl

Gost
Vec 9 meseci sam sa divnim momkom.Problem je u tome sto nisam sigurna da je preboleo svoju BIUSU.Ostavila ga jezbog drugog.Izbegava razgovore na temu nje i ne zeli susrete sa njom.Da li je on jos voli ili je u pitanju kompleks nize vrednosti?
 
Ne mora znaciti da je voli ako ga pogadjaju susreti s njom... to je sasvim normalno ako te neko na takav nacin ostavi ili sj***
Samo pazi ako bude zelio neko prijateljstvo s njom... jer toga nema sa bivsim curama! :)
 
Vidim da bas svaki detalj trazis pa da ti objasnim :)

Svaka ozbiljna veza nakon raskida ostavi svoj oziljak na osobi... tako i na njemu. Kad te neko na takav nacin zezne poslije tako dugo vremena a bio si spreman sve za tu osobu da ucinis, onda ne moze to da te ne pogadja. To se mozda i citav zivot ne zaboravlja. Neki osjecaj prema toj osobi uvijek ostaje, posebno ako je to bila neka velika ljubav. Ali to ne znaci da je taj osjecaj jos uvijek ljubav.
On je najvise ljut na nju i nikad joj nece to oprostiti... zelila je nakon nekog vremena i da se vrati njemu ali on je poslao u tri lijepe. :)
Drzala ga je dugo kao rezervu dok mu nije puko film! Sad nema sanse da je ikad opet zavoli...
 
Isti slucaj!!!!!!!!!!!!Ona je zelela da mu se vrati i zaista ga je drzala kao rezervu ,i zaista ju je oterao u ... ali ja sam mislila da je to zato sto je isuvise ponosan.I za oziljke si u pravu.Samo jos nesto da te pitam i vise necu da davim{osim ako nemas strpljenja da i dalje cavrljas samnom}Mislis li da preterujem sto insistiram da razgovaramo o njoj?
 
ti njemu reci nako kolko on nece da prica o njoj tolko puno ti hoces da o njoj pricas, i reci da ti to respektiras ali i on tebe mora da respektira, pa prodlozi mu da sjednete samo jedanput i da popricate o njoj i nikad vise, tako on dobie kako hoce a i ti, ali pitaj onda sve sto hoces da znas o njoj
 
ok ako si ti mlada onda je mozda zbog toga sto mislimo isto!!!! ija sam mislio tako o svemu ali vjeruj mi netreba ti to, samo se djabe nerviras ako sve pokusavas da saznas
 
****** ako bi se meni to tako nesto desilo sada ja se nebi brino o tome i nista nebi ni govoreo, ja mislim da ih ima puno sto vole kada njihove cure STALNO broje o tome, vidi prestani pricati o njoj pa ce onda mozda on sam od sebe poceti da sa tobom prica o njoj
 
girl:
Isti slucaj!!!!!!!!!!!!Ona je zelela da mu se vrati i zaista ga je drzala kao rezervu ,i zaista ju je oterao u ... ali ja sam mislila da je to zato sto je isuvise ponosan.I za oziljke si u pravu.Samo jos nesto da te pitam i vise necu da davim{osim ako nemas strpljenja da i dalje cavrljas samnom}Mislis li da preterujem sto insistiram da razgovaramo o njoj?

Mislim da nema potrebe da zamaras sebe i njega s tim... mozes samo da ga iznerviras ako se cesto vracas na tu temu. Ponos ne znaci mnogo ako nekoga stvarno jos uvijek volis... ponos se da pregaziti ako ti neko stvarno nedostaje. Kazem ti jedino mozes poceti da se brines ako opet pocne s njom da kontaktira, kao da budu prijatelji ili bilo sta drugo. Do tada se opusti i uzivaj!

Samo reci ako imas jos pitanja.
 
Atomski HVALA NA STRPLJENJU!!!Vidis non-stop mi je u glavi ono o kontaktiranju.Vidi,oni stanuju u istom kraju.Tako je ta veza i pocela.Ona je takva.Nabacuje se svima!Mislis li da ce moci da joj odoli?
 
Ako zelis iskren odgovor, ja kao(ne tako mlad) muskarac, mogu da ti kazem sledece: 99% su sanse da je nije preboleo, i tek kada bude sasvim normalno(sto ne znaci ni da je pljuje) da prica o njoj, moci ces da se opustis. Pa znas i sama.
 
Ej girl znam da si pitanje postavila momcima ali sam htela nesto da ti kazem na tu temu.
Meni se davno desilo nesto slicno samo naravno sa frajerom:))
Elem posle svega , bila sam toliko besna da sam pustala paru na usi :)
Sad iz ove perspektive, jasno mi je da nisam bila toliko besna na njega nego na sebe sto nisam na vreme registrovala sve te znake o njegovom svrljanju tako da sam bila poprilicno na tri coska svaki put kada mi ga je neko pomenuo. I naravno da mi nije padalo napamet da ga vidjam. Trebalo mi je neko vreme da progutam da me je neko namagarcio, tako da mozda i tvoj decko isto reaguje. Ne verujem da bi sa tobom bio 9 meseci da mu nije stalo do tebe.
Koliko je proslo od njihovog raskida? Mislim da li si odmah uletela u kombinaciju ili ?
U svakom slucaju, najbolje je da izaberes momenat i da ga lepo priupitas sve to i lepo objasnis da si frci i da se tebi eto cini da on gaji jos neka osecanja prema njoj.
Samo nemoj da zaboravis da je i mrznja , ipak osecanje.
Srecno!
 
Moj ti je savet,nemoj nista da ga pitas ! Samo ces da ga smoris i udaljis od sebe pricom koja njemu tesko pada! Potrudi se da te zavoli sto vise i samim tim ce da shvati kolika je ona dzukela bila i ta nekadasnja ljubav ce prerasti u mrznju i bes! A on ako nije karakter ti tu ne mozes nista.Ako joj otrci opet ti se potrudi da ga ukebas i sutni ga.Sta ce ti neko ko nema svoje ja i ko je pizdun!
 
:lol: DOKLE GOD PLJUJE ZESTOKO PO NJOJ ON JE NIJE PREBOLEO,NEGO SAMO OSECANJA PRETVARA U MRZNJU.NAJBOLJE JE DA GA VISE I NEPITAS O NJOJ,JER TI JE SVAKAKO VEC DOVOLJNO REKAO,A SVAKI PUT KAD GA PITAS ,TI GA USTVARI NASVESNO TERAS DA PONOVO RAZMISLJA ONJOJ,A ON SAM SE TRUDI DA JE ZABORAVI.DAKLE NE POSTAVLJAJ MU VISE NI JEDNO PITANJE I OPUSTI SE,S TOBOM NE BI BIO TOLIKO DUGO DA TE NE VOLI.
 

Back
Top