Mislite na starost - ko nema seks postaje gluplji

Проблем је у језику,
Meni je, malo, problem i u jeziku, ali ne mogu da kazem ni da sam razumeo sustinu, nezavisno od toga.
Ali da, delovalo mi je da se, uprosceno, radi o "Nista novo". Bas je neki dan na drugoj platformi bilo reci o snimku devojke koja je skinula gace u kolima. Skocise sakali "kamenjarka, prostitutka,,,", tek njih par reklo "sta se lozite, ovo se oduvek radilo, samo nije bilo telefona da to snime"...

Твој цитат има сасвим другачије значење.
Drugacije, ali tacno i relevantno za danasnje vreme i stanje u mnogim sferama zivota.

Uopste nije lose imati dozu samopuzdanja u dvadestim, ali to nije definitivno i ne garantuje da ce taj neko imati samopuzdanje za 5 ili ne znam koliko vec godina...I realno, samopuzdanje tek tad pocinje da se gradi nakon perioda adolescencije -tako da nikako ne moze biti vec izgradjeno, kakva god baza da postoji, taj covek se trazi i dalje.
Najverovatnije je da je taj neki lik ostavio takav utisak na tebe-kakav je hteo(tu se ti zapitaj koliko imas godina, sto nije garancija niti pameti niti samopuzdanja)...Samopuzdanje nije lajanje, trkanje, takmicenje po svaku cenu, itd...
Uopste nisi razumela post...

Meni je, malo, problem i u jeziku, ali ne mogu da kazem ni da sam razumeo sustinu, nezavisno od toga.
Ali da, delovalo mi je da se, uprosceno, radi o "Nista novo". Bas je neki dan na drugoj platformi bilo reci o snimku devojke koja je skinula gace u kolima. Skocise sakali "kamenjarka, prostitutka,,,", tek njih par reklo "sta se lozite, ovo se oduvek radilo, samo nije bilo telefona da to snime"...

Drugacije, ali tacno i relevantno za danasnje vreme i stanje u mnogim sferama zivota.
✅

Back