Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Mislim da je graficka ali nisam siguran

Poruka
17.145
Ovo je ono sto ja vidim i ne dozvoljava mi da promenim podesavanja u properties/settings Probao sam . Namestim , ali cim se ono zatamni da kao izvrsava tu naredbu kada se vrati ponovo je isto :lol: Najmanja rezolucija i najmanji kvalitet boje :neutral: Mislim da je do graficke ali se ne bih kladio, tako da ... Neka pomoc, kako ogu da proverim sta ne valja i sl ?

Poslednja izmena:
Poruka
17.145
Ja te druže ništa nisam skapirao.

Koje ti je "ono što ti vidiš"? Na šta si mislio?

Properties/settings čega?

Reinstaliraj drajvere od grafičke...
Jel vidis iznad sliku ? :think: Evo vidi sta ja vidim :lol: :

Znaci prso sam . A da, zelim da kazem jos da pre nego sto mi se ovo desilo (7-8) minuta mozda i manje, mi pozravio adobe flashplayer shockwave da treba da ga upadtujem, i kada sam to uradio , neko vreme posle , 7-8 min, cenim ga mi se desilo ovo , a usput i se buni i chrome kao sto vidite da je doslo do oktazivanja istog (Shock wawe flash) ....

Poruka
17.145
Mislim da sam problem resio .

Ne secka , imam sve boje, visoka rezolucija i nikakvih popapova u kome mi kaze fatal error :lol: Hvala na pomoci .

P.S Prvo sam uradio sistem restore , stvari se nisu znacajnu promenile.
Deinstalirao sam drajvere
Ponovo ih instalirao (iz safe moda cini mi se)
Prolem je sada resen .

I da , instalirao sam directx :lol:

dujkenujkeme

Ističe se
Poruka
2.358
Uz chrome (zvanični chrome) je bundlovan u paketu adobe flash
i on se ažurira od googl-a u stvari :think:

Nešto su smanjivali stepen podržanosti windowsa xp u chrome browseru

nove verzije flash-a 10.0 10.1 i 10.2 koriste i 3d akceleraciju od grafičkih kartica , tako da pri nestabilnosti drajvera postaje problem.

Poruka
17.145
Uz chrome (zvanični chrome) je bundlovan u paketu adobe flash
i on se ažurira od googl-a u stvari :think:

Nešto su smanjivali stepen podržanosti windowsa xp u chrome browseru

nove verzije flash-a 10.0 10.1 i 10.2 koriste i 3d akceleraciju od grafičkih kartica , tako da pri nestabilnosti drajvera postaje problem.
Ja ne znam dal si citao, ali opet naglasavam da mi je problem nastao onog momenta kada me je sistem upozorio na update flash playera . I ono , pretpostavljam da je tu nesto zapelo . Jos ja nemam bog zna kakvu karticu (8500gt) tako da ...

Poruka
17.145
Taman kad sam pomislio da sam resio svoj problem ... :lol:

Sta mozete da mi kazete vise o problemu sa "nv4_displ.dll" i "nv4_mini.sys" . Imam konstatan problem sa ova dva i to sam tek skontao skoro kada sam iskljucio "automatic restart" i video "blue screen" poruku koju pre nisam mogao da vidim jer se automatski restartovao ? :think:

Kako mogu da resim problem ? Napominjem, reinstalacija drajvera nije uspela u vise navrataja . System restore takodje :lol:

Da li mogu nekako da postavim ovde error description i odakle ? :think:

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.727
Cim si napisao to pomislio sam driveri da su u pitanju. Al koliko vidim i dalje imas tih probelma. Pazi ako imas nekog druga neka izvadi na sat-dva graficku i stavi je kod sebe. Ako sve radi onda je verovatno do grafiske problem.

Kucaj u google nv4_displ.dll i nv4_mini.sys issues ili problems. Meni je izbacio par stvari ( znaci dosta njih ima problema sa tim ). Sada sam suvise umoran da citam i trazm ako ima neko resenje....

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=4432
http://byronmiller.typepad.com/byronmiller/2005/10/stupid_windows_.html

Dva primera sta mi je pronasao..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.