Baraba na kvadrat
Elita
- Poruka
- 17.133
Ovo je ono sto ja vidim i ne dozvoljava mi da promenim podesavanja u properties/settings Probao sam . Namestim , ali cim se ono zatamni da kao izvrsava tu naredbu kada se vrati ponovo je isto
Najmanja rezolucija i najmanji kvalitet boje
Mislim da je do graficke ali se ne bih kladio, tako da ... Neka pomoc, kako ogu da proverim sta ne valja i sl ?
Najmanja rezolucija i najmanji kvalitet boje
Mislim da je do graficke ali se ne bih kladio, tako da ... Neka pomoc, kako ogu da proverim sta ne valja i sl ?
Poslednja izmena:
Evo vidi sta ja vidim 
I kao sto rekoh udjem u properties/settings da promenim rezoluciju i collor da vratm na 32bit i najvecu rezoluciju i nece, nece ni na jednu vecu od minimalne zapravo 

