Mišković vs Đoković

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Miroslav Mišković. Ćovek koji je kupio "pola Srbije", zaposlio hiljade i hiljade ljudi, a firmu u koju se sliva većina kapitala iz domaćih, izmestio na Kipar, gde god... Na taj način uskratio Srbiju za silne pare od poreza, izneo mnogo para.
Novak Đoković, Srbin koga voli nacija, Srbin koji toliko voli Srbiju i krsti se nakon svakog drugog osvojenog poena, svoju "firmu" takođe izmestio iz Srbije da ne bi matičnoj zemlji plaćao porez. Tako rade i mnogi drugi sportisti iz sveta. Malo Monte Karlo, malo Dubai... Ništa Srbija.

Jednog Srbija ne voli, drugog voli, a ako stvari pogledamo samo malo sa strane, vidimo da i nema neke velike razlike.

Zar nije tako?

Naravno da nije... :think:
 
Meni se ne dopadaju ni jedan ni drugi ali za Miškovića je sumnjivo kako je svoj novac stekao dok Đoković svoj keš pošteno zarađuje i može, ako želi, da ga pokloni i sajentolozima :lol: Ne vidim što bi Novak kao fizičko lice, za razliku od Miškovića koji je šatro uspešan privrednik sa privilegijama od države, morao da se pravda gde će da troši svoj novac.
 
Па Мишковића сте ви социјалисти створили.
Зар не?


И упорно заборављаш да је за разлику од вашег мишковића, Новак све стекао својим радом, својим трудом без ичије помоћи....огромна разлика.
Зашт ви социјалисти нисте нешто учинили када се мишко богатио и пазарио пола Србије ....а почетни капитал је добио док сте ви владали.


П.С.
И Слоба ти је посећивао хиландар а Дачић ти се уредно крсти када год су камере у близини.
 
Meni se ne dopadaju ni jedan ni drugi ali za Miškovića je sumnjivo kako je svoj novac stekao dok Đoković svoj keš pošteno zarađuje i može, ako želi, da ga pokloni i sajentolozima :lol: Ne vidim što bi Novak kao fizičko lice, za razliku od Miškovića koji je šatro uspešan privrednik sa privilegijama od države, morao da se pravda gde će da troši svoj novac.

Наравно...него овим социјалистима сада таква прича не одговара....покушавају да сперу своје брљотине из прошлости.
 
Meni se ne dopadaju ni jedan ni drugi ali za Miškovića je sumnjivo kako je svoj novac stekao dok Đoković svoj keš pošteno zarađuje i može, ako želi, da ga pokloni i sajentolozima :lol: Ne vidim što bi Novak kao fizičko lice, za razliku od Miškovića koji je šatro uspešan privrednik sa privilegijama od države, morao da se pravda gde će da troši svoj novac.
Pa i Mišković pošteno zarađuje. Pliva u moru loših zakona, lošeg sudstva itd. Ali bar deo novca iz Delte ostaje u Srbiji. Đoković sve ostavi u drugoj zemlji.
 
Zasto sam ocekivao da ova trandza moze da otvori normalan tompik ?? :manikir: .. i stavi nas pred neku normalnu dilemu , tipa : Ko je nas prijatelj i saveznik Rusija ili Amerika .. Dal vise volite Rusiju ili NATO .... Dzordz Bus ili Dostojevski ... Dal ste uzivali u NATO bombardovanju , a ako niste mamu vam vasu zatucanu ... i tako ...
 
мишковићје од Србије узео, новак није.
Zakoni mu omogućili. Loši zakoni. Kao Šaroviću što je sistem omogućio da se vodi da putuje svaki dan BG-VR i nazad... Kao DSS direktoru Kolubare da izdaje svoje mašine firmi u kojoj je direktor, 24/7. Stvar prilike.
Ali Mišković je zaposlio hiljade i hiljade ljudi, sa redovnim platama, uplaćuje doprinose redovno... Nije ukrao, nije oteo.
Đoković takođe nije, ali izbegava Srbiju kad treba da se da... Klasična gastarbajterska fora, Srbija u srcu, a račun u Dubaiju...

Da li si ti to ljubomoran luzeru ???
Koji to sportista placa porez (u podpunosti) u svojoj zemlji ???
Ljubomoran? Pa malo...
Za poDpunost, ne znam šta bih ti rekao.
 
Miroslav Mišković. Ćovek koji je kupio "pola Srbije", zaposlio hiljade i hiljade ljudi, a firmu u koju se sliva većina kapitala iz domaćih, izmestio na Kipar, gde god... Na taj način uskratio Srbiju za silne pare od poreza, izneo mnogo para.
Novak Đoković, Srbin koga voli nacija, Srbin koji toliko voli Srbiju i krsti se nakon svakog drugog osvojenog poena, svoju "firmu" takođe izmestio iz Srbije da ne bi matičnoj zemlji plaćao porez. Tako rade i mnogi drugi sportisti iz sveta. Malo Monte Karlo, malo Dubai... Ništa Srbija.

Jednog Srbija ne voli, drugog voli, a ako stvari pogledamo samo malo sa strane, vidimo da i nema neke velike razlike.

Zar nije tako?

Naravno da nije... :think:

Kako nema razlike??

Kako je Miskovic zaradio milione i kako ih i dalje zaradjuje a kako ih je zaradio Novak??? Miskovic lopovlukom a Novak postenim radom.
A da je ovo normalna zemlja Novak bi svoju firmu imao u Srbiji ...ovako nije lud da ovde puca pare na ove lopove zute.
 
Zakoni mu omogućili. Loši zakoni. Kao Šaroviću što je sistem omogućio da se vodi da putuje svaki dan BG-VR i nazad... Kao DSS direktoru Kolubare da izdaje svoje mašine firmi u kojoj je direktor, 24/7. Stvar prilike.
Ali Mišković je zaposlio hiljade i hiljade ljudi, sa redovnim platama, uplaćuje doprinose redovno... Nije ukrao, nije oteo.
Đoković takođe nije, ali izbegava Srbiju kad treba da se da... Klasična gastarbajterska fora, Srbija u srcu, a račun u Dubaiju...



Ljubomoran? Pa malo...
Za poDpunost, ne znam šta bih ti rekao.

Закони које сте ви социјалисти донели (и које такође нисте поштовали) деведесетих.

Новак је све сам стекао и то ван србије...

Огромна разлика.
 
Zakoni mu omogućili. Loši zakoni. Kao Šaroviću što je sistem omogućio da se vodi da putuje svaki dan BG-VR i nazad... Kao DSS direktoru Kolubare da izdaje svoje mašine firmi u kojoj je direktor, 24/7. Stvar prilike.
Ali Mišković je zaposlio hiljade i hiljade ljudi, sa redovnim platama, uplaćuje doprinose redovno... Nije ukrao, nije oteo.
Đoković takođe nije, ali izbegava Srbiju kad treba da se da... Klasična gastarbajterska fora, Srbija u srcu, a račun u Dubaiju...


Ljubomoran? Pa malo...
Za poDpunost, ne znam šta bih ti rekao.

:think:Jehbe me nemachki :mrgreen:
P.S
Placanje poreza je stvar koja nema veze sa patriotizmom. Ako drzava pokusava da ti odere kozu sa ledja normalno je da cesh pokushati to da eskivirash. Ovde se radi o ogromnim sumama novca i pitanje koje sebi mora da postavish glasi:"zasto drzava Srbija Djokovicu nije ponudila jednu vrstu poreske olakshice" ???
 
A kad žuti ne budu na vlasti, porezi će biti smanjeni, akcize će biti smanjene...
I Novak će otvoriti account u Srbiji?

Зашто би то учинио?
Довољно је што донира своју лову.........а у крајњој линији у србији има и своју компанију која запошљава стотинак људи и која уредно плаћа порез..........вероватно пропорцијално више него што то чини твој мишко.
 
:think:Jehbe me nemachki :mrgreen:
P.S
Placanje poreza je stvar koja nema veze sa patriotizmom. Ako drzava pokusava da ti odere kozu sa ledja normalno je da cesh pokushati to da eskivirash. Ovde se radi o ogromnim sumama novca i pitanje koje sebi mora da postavish glasi:"zasto drzava Srbija Djokovicu nije ponudila jednu vrstu poreske olakshice" ???

Ма зашто би овде плаћао порез када овде није зарадио ни динар?
 
Zasto sam ocekivao da ova trandza moze da otvori normalan tompik ?? :manikir: .. i stavi nas pred neku normalnu dilemu , tipa : Ko je nas prijatelj i saveznik Rusija ili Amerika .. Dal vise volite Rusiju ili NATO .... Dzordz Bus ili Dostojevski ... Dal ste uzivali u NATO bombardovanju , a ako niste mamu vam vasu zatucanu ... i tako ...

Samo da dodam i jos jednu dilemu : ,, Dal biste vise voleli da vas i vasu porodicu raskomada americki tomahavk ili da DSS i SRS pobede na izborima - a ako odgovorite ovo drugo treba da idete na Goli Otok ...
 
Kapiram Đokovića on verovatno ima još veći uvid u situaciju sa porezima i ostalim pa radi ono što bi radio i u vreme balženopočivšeg Slobe,zapalio i napravio firmu preko gde ga nikakvi papci neće zajebavati i tražiti mu mito za svaku sitnicu.
 
A kad žuti ne budu na vlasti, porezi će biti smanjeni, akcize će biti smanjene...
I Novak će otvoriti account u Srbiji?

Pa to sta ce biti kad zuti ne budu na vlasti ne znam.....Nisam vidovit.
Da sam ja vlast smanjio bi poreze....uveo razne olaksice....ali zato kaznjavao svaku utaju poreza,neprijavjivanje radnika i sl. dugogodisnjim zatvorskim kaznama i oduzimanjem celokupne imovine.

Zuti su stoka lopovska koje treba pobiti kao kerove...zatrti im seme i pleme za nauk svim buducim generacijama i napraviti film o tome i pustati ga svakog meseca u udarnom terminu na svim TV stanicama kao i deci u skolama.
 
Miroslav Mišković. Ćovek koji je kupio "pola Srbije", zaposlio hiljade i hiljade ljudi, a firmu u koju se sliva većina kapitala iz domaćih, izmestio na Kipar, gde god... Na taj način uskratio Srbiju za silne pare od poreza, izneo mnogo para.
Novak Đoković, Srbin koga voli nacija, Srbin koji toliko voli Srbiju i krsti se nakon svakog drugog osvojenog poena, svoju "firmu" takođe izmestio iz Srbije da ne bi matičnoj zemlji plaćao porez. Tako rade i mnogi drugi sportisti iz sveta. Malo Monte Karlo, malo Dubai... Ništa Srbija.

Jednog Srbija ne voli, drugog voli, a ako stvari pogledamo samo malo sa strane, vidimo da i nema neke velike razlike.

Zar nije tako?

Naravno da nije... :think:

Ta dvojica su ko nebo i zemlja...

Za malog Miska ne zna niko van Srbije, a Nole je nas NAJBOLJI AMBASADOR bez titule! (Bolji od SVIH ZAJEDNO sa titulom!)
 
Kapiram Đokovića on verovatno ima još veći uvid u situaciju sa porezima i ostalim pa radi ono što bi radio i u vreme balženopočivšeg Slobe,zapalio i napravio firmu preko gde ga nikakvi papci neće zajebavati i tražiti mu mito za svaku sitnicu.

Upravo tako...pa pokusao je covek ali video je sa kakvom bagrom alavom ima posla....Zasto bi gubio zivce za DZ kad moze negde u svetu da razvije biznis i da ga tamo niko ne zaje.bava.
 

Back
Top