- Poruka
- 60.291
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/maksi-dobio-novog-vlasnika-60742.php i josh su ostali dugovi prema dobavljachima
ako ovo nije za zatvor 
ako ovo nije za zatvor 
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
ako ovo nije za zatvor 

, jako su se potresli sada sto im je reko da je nedopustivo . A ovaj magarac kaze "- Nedopustivo je da se prilikom takvih prodaja ne plati porez u Srbiji, gde kompanije i posluju - rekao je Tadić.", jako su se potresli sada sto im je reko da je nedopustivo .
![]()

miskovic zajebo tadica i nije mu dao procenat
a cujem da je od skora miskovic svaki dan na rucku sa tomom nikolicem
zna da su tadicu izgleda dani odbrojani
a sad volish tomu, pardon judu? 
miskovic zajebo tadica i nije mu dao procenat
a cujem da je od skora miskovic svaki dan na rucku sa tomom nikolicem
zna da su tadicu izgleda dani odbrojani

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/maksi-dobio-novog-vlasnika-60742.php i josh su ostali dugovi prema dobavljachimaako ovo nije za zatvor
![]()
Sad ti je i Toma dobar....???![]()
![]()
Eno ti u slovenackom merkatoru , grckom veru , nemackom metrou i hrvatskoj idei 70% domacih proizvoda .Ето ТО СТВОРЕЊЕ ЈЕ ПРАВИ ПРИМЕРАК КОМУНИСТИЧКОГ ЂУБРЕТА...кога треба унети у све речнике уз објашњење шта то значи бити комуњара...
А да не причам што ћемо захваљујући том комунистичком ђубрету САДА ЈЕСТИ ИСКЉУЧИВО КАНЦЕРОЗНУ ГЕНЕТСКИ МОДИФИКОВАНУ ХРАНУ - ЈЕР ОНАЈ КОЈИ ЈЕ КУПИО СВЕ ПРОДАВНИЦЕ У СРБИЈИ СИГУРНО У ЊИМА НЕЋЕ ПРОДАВАТИ ДОМАЋЕ ПРОИЗВОДЕ........
gde sam rekao da je dob ar? samo sam napisao da se miskovic zblizio sa nikolicem.



A ovaj magarac kaze "- Nedopustivo je da se prilikom takvih prodaja ne plati porez u Srbiji, gde kompanije i posluju - rekao je Tadić.", jako su se potresli sada sto im je reko da je nedopustivo .
![]()
Odavno je to rešeno. Samo da ne daju Miškoviću da pobegne kao onaj Radulović iz C marketa...a to shto je zaebao masu dobavljacha koji ce mozda u bankrot, je l to isto za slavljenje?a sad volish tomu, pardon judu?
![]()
Slažem se.Neka se žale Tadiću.Znači samo su dobili to što su tražili.
Kao sto vec napisah za Ceptera ,misevi napustaju brod....