MISKOVIC DOBIO ZEMLJU NA POKLON.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=15&nav_id=506307
Država umalo da doplati Miškoviću
Beograd -- Kompanija Delreal 1, Miroslava Miškovića, postaće zahvaljujući odluci beogradskih vlasti 15 hektara zemljišta u blizini autoputa bez ikakve naknade.
Model po kome je Miškovićeva firma Delreal bez nadoknade izvršila konverziju prava korišćenja u svojinu nad oko 16 hektara zemljišta u Bloku 53 na Novom Beogradu, kod Kvantaške pijace, biće primenjen i na više od 600 hektara koje sada koristi Luka Beograd.

To će biti pljačka veka koju omogućava novi Zakon o planiranju i izgradnji i uredba kojom se reguliše deo o pravu na konverziju, kaže predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać.
.
To je, prema njenim rečima, dokaz o sprezi izvršne vlasti i tajkuna po čijoj meri se kroje zakoni i definiše njihova primena.

Baraćeva je istakla da je zamena prava korišćenja građevinskog zemljišta u pravo svojine omogućila sistemsku korupciju.

"Konverzija prava korišćenja građevinskog zemljišta u pravo svojine je urađena spregom izvršne vlasti i krupnog kapitala i to za one koji su godinama kršili zakone i ugovore, a znali su da zbog toga neće biti sankcionisani", rekla je ona.
.........
 
Очигледно да се и Закони тако праве да се пљачка омогући.
Докле ће тако - незнам!
Шта треба учинити - незнам!
Знам само да тајкуни дивљају, а власт им омогућује да то раде и разносе ово шта је остало од државе Србије!
 
Grad daje parcelu bez naknade
Izvor: B92

Beograd -- Zahvaljujući odluci beogradskih vlasti, kompanija "Delreal 1" postaće vlasnik 15 hektara zemljišta u blizini autoputa bez ikakve naknade.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=14&nav_category=9&nav_id=506220

Ko vele Tadic i Djilas "sirotinja" ovaj Miskovic te mu treba pomoci. Siguran sam da Miskovic nije parcelu dobio za dzabe i da je platio.

Samo pare nisu otisle u budzet vec u TADICEVE I DJILASOVE PRIVATNE DZEPOVE :evil:
 
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=15&nav_id=506307
Država umalo da doplati Miškoviću
Beograd -- Kompanija Delreal 1, Miroslava Miškovića, postaće zahvaljujući odluci beogradskih vlasti 15 hektara zemljišta u blizini autoputa bez ikakve naknade.
Model po kome je Miškovićeva firma Delreal bez nadoknade izvršila konverziju prava korišćenja u svojinu nad oko 16 hektara zemljišta u Bloku 53 na Novom Beogradu, kod Kvantaške pijace, biće primenjen i na više od 600 hektara koje sada koristi Luka Beograd.

To će biti pljačka veka koju omogućava novi Zakon o planiranju i izgradnji i uredba kojom se reguliše deo o pravu na konverziju, kaže predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać.
.
To je, prema njenim rečima, dokaz o sprezi izvršne vlasti i tajkuna po čijoj meri se kroje zakoni i definiše njihova primena.

Baraćeva je istakla da je zamena prava korišćenja građevinskog zemljišta u pravo svojine omogućila sistemsku korupciju.

"Konverzija prava korišćenja građevinskog zemljišta u pravo svojine je urađena spregom izvršne vlasti i krupnog kapitala i to za one koji su godinama kršili zakone i ugovore, a znali su da zbog toga neće biti sankcionisani", rekla je ona.
.........

dva su nacina izlaska iz tame srbije...ili srbiju prepisati miskovicu i njega ustoliciti za monarha...ili dici revoluciju i izvrsiti nacionalizaciju od miskovica i ostalih tajkuna ali i ostalih lopovcina---politicara i ratnih profitera...
 
dva su nacina izlaska iz tame srbije...ili srbiju prepisati miskovicu i njega ustoliciti za monarha...ili dici revoluciju i izvrsiti nacionalizaciju od miskovica i ostalih tajkuna ali i ostalih lopovcina---politicara i ratnih profitera...

Па како да му НАЦИОНАЛИЗУЈЕШ - КАДА ЧОВЕК КРАДЕ И ОТИМА У СКЛАДУ СА ЗАКОНОМ - а то му је омогућила власт - довољно је само да се обрати Суду у Хагу - И ДА ДОБИЈЕ И СПОР И ОДШТЕТУ...
 

Jel zna neko kad počinje suđenje Tomi & Vučiću za one krađe stanova pred bombardovanje

Za njih nije poznato.

Ali znam da će zbog krađa jedno 50.000 stanova i poslovnih prostora samo po Beogradu od revolucije 05.10.2000.g. do danas da odgovara na desetine "demokratskih" lidera i vođa organzovanog kriminala od tadića pa do tebe.
 
Poslednja izmena:

Back
Top