Misionarski ili doggy

u kojoj pozi lakse, brze, intenzivnije dozivite vrhunac, misionarska ili doggy

  • Misionarska

    glasova: 8 36,4%
  • Doggy

    glasova: 6 27,3%
  • Nista od navedenog

    glasova: 2 9,1%
  • Sta je to orgazam

    glasova: 6 27,3%

  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
I Don't Speak Japanese But I Understand Symbol Doggy Style Sex Funny  Poster for Sale by mynimo | Redbubble
 
Misionarska poza je dosta kompletnija, sa dosta vise mogucnosti vec doogy style poza.
Sta znaci ta pokretljivost i sta ti ona predstavlja?
ta pokretljivost znaci da anatomski gledano, izvijanjem bokova i dobrim ritmom stimuliras i klit do u misionarskoj to nije toliko izrazeno. Sama dubina kao i kut ulaska su drugaciji. Gibanje nije napred nazad kao u mis nego ima opcija napred nazad gore dolje, spank pa njezno povlacenje za kosu uz... ma dosta
 
Ja ne razumem kakve su to poze Zoki i ja to radimo po starinski ali kad sam bila mlađža onda sam ja bila prava veštica i jahala po njegovoj metli kako sam mogla i umela a sad je njegov stomak kao u trudnice od devet meseci i veči je od njegovog Ljubiše pa on mora da se namesti i uradi posao star je čovek ali seks voli više od života
 
Ja ne razumem kakve su to poze Zoki i ja to radimo po starinski ali kad sam bila mlađža onda sam ja bila prava veštica i jahala po njegovoj metli kako sam mogla i umela a sad je njegov stomak kao u trudnice od devet meseci i veči je od njegovog Ljubiše pa on mora da se namesti i uradi posao star je čovek ali seks voli više od života
a ko ne voli? meni bi bila najveca zelja da kad vec moram da umrem to bude u snu ili u toku seksa,iako se toga bojim kako nju (MŽ) ne bih da stresiram i blamiram kad vec bi morala doci jebena i prokleta hitna koju sve vise mrzim organski a o razlozima ne bih....
 

Back
Top